Aktuality...aneb vše důležité, co se u nás děje...tady čtěte pozorně, ať vám nic neunikne :-)...

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY JUNIOREK A ČTYŘNÁSOBNÁ FINÁLOVÁ ÚČAST GYMNASTEK Z HODKOVIČEK

Sérii podzimních MČR otevřelo ve dnech 24.-26.09.2021 nejprestižnější MČR juniorek a seniorek, které se konalo v Brně. V konkurenci 55 juniorek se představila i pětice gymnastek z Hodkoviček, které se v nabitém a kvalitním startovním poli rozhodně neztratily.

NATÁLKA HUSOVSKÁ OBSADILA VE VÍCEBOJI SKVĚLÉ 9.MÍSTO A KÁJA HAVLÍKOVÁ VYBOJOVALA JEN TĚSNĚ 11.PŘÍČKU.

OBĚ DVĚ SHODNĚ VYBOJOVALY I FINÁLOVOU ÚČAST VE CVIČENÍCH S OBRUČÍ A KUŽELI!!!!

FRANCESCA KURPIERS, LUCINKA KŘÍŽKOVÁ A TEREZKA OBSTOVÁ, které jsou v této kategorii nejmladšími ročníky zvládly závod po obrovském covidovém výpadku rovněž bezvadně a těsně za sebou se umístily na hraně první poloviny výsledkové listiny.

Podrobnou reportáž si přečtěte v sekci Výsledky závodů :-).

MOC GRATULUJEME!!!!! A DÍKY ZA SKVĚLOU PODPORU!!!!

KAROLÍNKA KOTOVÁ A BEATKA SCHUBERT MISTRYNĚMI ČESKÉ REPUBLIKY NADĚJÍ MLADŠÍCH B

Další MČR, tentokráte nadějí mladších B (ročníky 2011-2012) proběhlo 02.10.2021 v Hradci Králové.  I zde měl T.J.Sokol Hodkovičky zastoupení 4 gymnastek a dařilo se vskutku skvěle.

V kategorii  naděje mladší B 2012 OBSADILA VE VÍCEBOJI SKVĚLÉ (i když nepopulární) 4.MÍSTO BEATKA SCHUBERT A VÝBORNOU 7.PŘÍČKU OBSADILA ELIŠKA KOHOUTOVÁ.

BEATKA SCHUBERT SE NAVÍC STALA MISTRYNÍ ČESKÉ REPUBLIKY V SESTAVĚ S LIBOVOLNÝM NÁČINÍM!!!!

Ještě o chloupek lépe se nám dařilo v kategorii naděje mladší B 2011, kde  Karolínka KOTOVÁ OBSADILA VE VÍCEBOJI FANTASTICKÉ 2.MÍSTO, ZÍSKALA STŘÍBRNOU MEDAILI A V SESTAVĚ SE ŠVIHADLEM SE STALA MISTRYNÍ ČESKÉ REPUBLIKY. NATÁLKA MICHLOVÁ POTOM OBSADILA SKVĚLÉ 10.MÍSTO.  

Podrobnou reportáž si přečtěte v sekci Výsledky závodů :-).

MOC GRATULUJEME!!!!! A RADUJTE SE S NÁMI!!!!

HUMPOLEC 2021

letní soustředění oddílu moderní gymnastiky

Moc vás zdravíme z našeho letního soustředění v Humpolci. Jsem moc rády, že jsme letos soustředění mohly uskutečnit v rekordním počtu 68 gymnastek všech věkových kategoriích a výkonnostních stupních.

Makáme v tělocvičně, hrajeme si, trávíme společně čas a je nám fajn.

URČITĚ MRKNĚTE DO GALERIE NA FOTKY :-)

https://mghodkovicky.rajce.idnes.cz/?sort=date  

GYMNASTKY Z HODKOVIČEK REPREZENTUJÍ ČR

Mistrovství Evropy juniorek a Světový pohár v Estetické skupinové gymnastice

MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIOREK VE SPOLEČNÝCH SKLADBÁCH / Varna 7.-11.6.2021

Druhý červnový týden patřil v přímořském letovisku ve Varně moderní gymnastice. Proběhlo zde ME seniorek jednotlivkyň a ME juniorek ve společných skladbách, kde jsme měly 2 želízka v ohni, a to Káju HAVLÍKOVOU a Natálku HUSOVSKOU. Obě naše gymnastky se představily v obou skladbách s míči i stuhami. Závod byl náročný a navíc dostaly české reprezentantky velice nepopulární los - startovní číslo 1. Skladba s 5 míči byla velice povedená, ale bohužel ve skladbě s 5 stuhami byly hrubé chyby, které český tým stály lepší umístění. Celkové 18.místo sice není žádná sláva, nicméně my všem českým gymnastkám gratulujeme a jsme na vás moc pyšní a těšíme se na vaše další krásné výkony. :-)

SVĚTOVÝ POHÁR V ESTETICKÉ SKUPINOVÉ GYMNASTICE / Postup do finále a výborné 10.místo

....další velký úspěch pro T.J.Sokol Hodkovičky - naše seniorské závodnice Kačka MINKSOVÁ a Terka ČERMÁKOVÁ se zúčastnily s družstvem Sokola Karlín Světového poháru v estetické gymnastice v Bulharsku. Po výborném výkonu postoupily do finále, kde obsadily výborné 10.místo. Moc gratulujeme!

IRINA DELEANU CUP 2021 / Bukurešť

KÁJA HAVLÍKOVÁ A NATÁLKA HUSOVSKÁ REPREZENTUJÍ ČESKOU REPUBLIKU VE SPOLEČNÉ SKLADBĚ JUNIOREK

IRINA DELEANU CUP 2021

DVĚ GYMNASTKY Z HODKOVIČEK SE LVÍČKEM NA PRSOU 

.....dnes a zítra DRŽÍME PĚSTI NA MEZINÁRODNÍM ZÁVODĚ IRINA DELEANU CUP v rumunské Bukurešti, kterého se s reprezentační juniorskou společnou skladbou účastní i naše KÁJA HAVLÍKOVÁ a po zranění nohy si svůj reprezentační křest odbyde i NATÁLKA HUSOVSKÁ. Tedy zítra budou děvčata v tvrdé konkurenci 15 týmů (CZE, SVK, UKR, GRE, POL, HUN, USA, GEO, EST, ISR, ITA, ROM, BLR, SUI, BUL) předvedou naše gymnastky sestavu s 5 míči a v sobotu sestavu s 5 stuhami. DRŽTE PĚSTI A HOLKY BOJUJTE!!!!! Jsme na vás moc pyšní a hrdí! 

KÁJA HAVLÍKOVÁ REPREZENTUJE ČESKOU REPUBLIKU 

SOFIA CUP 2021

...Naše KÁJA HAVLÍKOVÁ v těchto dnech bojovala s juniorským reprezentačním družstvem České republiky ve společné skladbě na silně obsazeném mezinárodním závodě v Sofii. Účastní se 16 týmů z celého světa. DRŽÍME PALEČKY DO SOFIE, AŤ SE DAŘÍ!!!.... Do Sofie bohužel nemohla kvůli zranění odcestovat naše druhá reprezentantka NATÁLKA HUSOVSKÁ, ale přejeme jí brzké uzdravení a návrat na koberec! 

Hodkovičky ON-LINE CUP 27.3.2021

V současném "covidovém" čase, kdy děvčata poctivě trénují v domácím prostředí, jsme se rozhodli jim zpestřit tuto nelehkou dobu a uspořádat již třetí on-line závod. Tentokrát se do boje pustilo našich 13 statečných závodnic ze skupiny Mini ForFun a ForFun. Své síly si poměřily s gymnastkami z oddílu Astra Klánovice a Sokola Milevsko. A bylo se skutečně na co dívat. Vyklizené obývací pokoje, chodby či dětské pokojíčky se proměnily v provizorní tělocvičny. Holčiny byly krásně oblečené a upravené, nic neponechaly na náhodě. Mladší závodnice se představily se sestavičkou bez náčiní, starší děvčata si troufla na míče či kužele. Velká pochvala je především za vlastní tvorbu sestaviček a zvládnutí všech předepsaných závodních pravidel. Odměnou děvčatům byly 2 zlaté, 5 stříbrných a 6 bronzových medailí. Přísným okem sledovalo jejich provedení 5 rozhodčích. Závod proběhl hladce, bez jakýchkoliv technických potíží. Mě nezbývá nic jiného než všem děvčatům pogratulovat za krásné výkony a trenérkám poděkovat za neutuchající píli a energii, kterou podporují naše gymnastky a udržují je ve sportovní i psychické kondici, která je pro nás všechny nesmírně důležitá.

Za celý kolektiv

Monika Hantáková

Valentin ZoomCUP /  13.2.2021

Přesně 30 závodnic čítala startovní listina mezinárodního on-line závodu Valentin ZoomCup 2021. Již podruhé jsme se rozhodli tuto nelehkou dobu našim děvčatům zpestřit závodem z domácího prostředí, tentokrát však již s náčiním, při čemž někdy šlo doslova o život😊. Konkurencí nám opět byla děvčata z německého Regensburgu a z Hradce Králové. Napínavější to bylo o to, že nás celou dobu měly v hledáčku kamery z České televize. Ovšem všechny gymnastky to vzaly jako výzvu a byla to vskutku krásná podívaná. Děvčata zářila ze svých pokojíčků v dresech, v podstatě upravena jako na závody "naživo". Nejvíce musím pochválit holčiny roč. 2012 a 2011, které cvičily premiérově s kuželi, a přitom s tímto náčiním se začaly seznamovat až letos na on-line trénincích. Větší děvčata roč. 2008 a starší si převážně zvolila míče a při vlastní tvorbě byly schopny nasázet do pár metrů čtverečních i 15 AD/obtížnost náčiní. Závod bedlivě sledovalo 5 rozhodčích, přičemž naše Tamara udělovala známky až z Estonska. Všechny výkony musím maximálně pochválit. Děláme, co můžeme, abychom tuto dobu přečkaly ve fyzické i psychické kondici. Došlo i na vyhlášení vítězů, jen osobní gratulace a ocenění musíme odložit na dobu, až nás pustí do tělocvičny, což bude pro nás všechny ta odměna největší.

Monika Hantáková

VYHLÁŠENÍ SOKOLA ROKU

Ve středu 23.9.2020 se naše děvčata představila v krátkých vstupech na udílení nejvyšších sokolských cen SOKOL ROKU v Tyršově domě. Moc jsme si to užily, děkujeme ČOS za příležitost!

S paní starostkou ČOS Evou Moučkovou a olympionikem Josefem Dostálem
S paní starostkou ČOS Evou Moučkovou a olympionikem Josefem Dostálem

HISTORICKY PRVNÍ JUNIORSKÝ INDIVIDUÁLNÍ  TITUL PRO TJ SOKOL HODKOVIČKY 

Na Mistrovství České republiky juniorek 26.-27.9.2020 v Českých Budějovicích 

vybojovala NAĎA ŠOLCOVÁ PRVNÍ JUNIORSKÝ INDIVIDUÁLNÍ TITUL MISTRYNĚ ČR

a to ve cvičení s míčem. Moc gratulujeme a doufáme, že tento velký úspěch bude motivací pro všechny holčičky, které u nás cvičí!

KÁJA HAVLÍKOVÁ A NATÁLKA HUSOVSKÁ SE PŘIPRAVUJÍ NA MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIOREK VE SPOLEČNÉ SKLADBĚ 2021

V pondělí 31.8. se ve sportovní hale TJ JM Chodov uskutečnil kontrolní trénink reprezentantek ČR. V rámci tohoto kontrolního setkání se představily i naše KÁJA HAVLÍKOVÁ a NATKA HUSOVSKÁ, které byly tímto jmenovány členkami přípravného juniorského družstva pro společnou skladbu, které se připravuje na MEJ 2021. 

Moc gratulujeme holky, jsme na vás moc moc pyšné. 

ZAHÁJENÍ TRÉNINKŮ - ELITE + HOPES
ZAHÁJENÍ TRÉNINKŮ - ELITE + HOPES

POZOR !!! DŮLEŽITÁ INFORMACE!!!

ZAHÁJENÍ TRÉNINKŮ SKUPIN ELITE A HOPES
PONDĚLÍ 31.8.2020 
13-16 HOD. TYRŠŮV DŮM

TĚŠÍME SE NA VÁS

POZOR! DŮLEŽITÉ INFORMACE!

ROZDĚLENÍ GYMNASTEK SKUPIN BENJAMINES, MINI FOR FUN, FOR FUN 1 A FOR FUN 2

PRVNÍ TRÉNINK PRO VŠECHNY SKUPINY  -  PONDĚLÍ  7. 9. 2020

SKUPINA BENJAMINES 09/2020-01/2021
SKUPINA BENJAMINES 09/2020-01/2021

SKUPINA BENJAMINES

TRÉNINKY: PONDĚLÍ 14 - 15 hod. + PÁTEK 15-16 hod.

Gymnastky:

Autratová Valerie, Fuksová Elen,              Fuksová Ema, Glaserová Sofie,            Kohoutová Sofie, Lálová Magdalena,        Máčalková Marie, Mikulecká Sofie,          Stroiescu Daniela

SKUPINA MINI FOR FUN 09/2020-01/2021
SKUPINA MINI FOR FUN 09/2020-01/2021

SKUPINA MINI FOR FUN  

TRÉNINKY: PONDĚLÍ 15-16 hod. +           PÁTEK 16-18 hod. 

Gymnastky:

Bergerová Jasmina Stella-Anna,          Čenková Petra, Frodlová Dominika,        Hoblová Sára, Kalašová Sofie, Kolač Kateřina, Krátošková Eliška,            Lidická Emma, Pastyříková Monika,          Pěničková Johana, Šoulová Mia,              Švadlenková Lola, Vajsochrová Marie,    Velinská Karolína, Velinská Veronika 

SKUPINY FOR FUN 1 + 2 09/2020-01/2021
SKUPINY FOR FUN 1 + 2 09/2020-01/2021

SKUPINY FOR FUN 1 A FOR FUN 2

FOR FUN 1:

TRÉNINKY: PONDĚLÍ 16-17 hod. + ČTVRTEK 15-16.30 hod.

Gymnastky:

Dubovská Sofie, Hernová Hana,        Jahodová Julie, Jansová Veronika,        Kunešová Kristýna, Lustigová Amálie,      Marunová Šarlota,  Pechačová Zuzana,  Petráčková Natálie, Petrovová Linda,    Štarhová Sofie Anna,  Votavová Eliška    

FOR FUN 2:

TRÉNINKY: PONDĚLÍ 17-18 hod. + ČTVRTEK 16.30-18 hod.

Gymnastky: 

Andělová Veronika, Bartošová Lucie,      Haisová Adéla, Hankusová Sofie,        Havlíčková Julie, Chvátalová Karolína,    Kunešová Klára, Kurková Tereza,        Martenková Tereza, Moroz Justýna,        Soukupová Jitka, Švadlenková Anna Adriana, Vidicová Ella, Vojtášková Klára     

NÁBOR ODDÍLU MODERNÍ GYMNASTIKY

Oddíl moderní gymnastiky při T.J.Sokol Hodkovičky vyhlašuje a už se moc těší na

NÁBOR MALÝCH GYMNASTEK ROČNÍKŮ 2014 A MLADŠÍCH

V PONDĚLÍ DNE 7.9.2020 OD 14.00 HOD. 

V SOKOLOVNĚ T.J.SOKOL HODKOVIČKY, V MOKŘINÁCH 240/3, PRAHA 4

S sebou: tričko, legínky, nebo trikot, bílé ponožky :-)

Další info u našich trenérek: Monika Hantáková 608 081 313, email: m.hantakova@post.cz / Klára VLASÁKOVÁ tel.: 606 450 442, email: klara.vl@seznam.cz

SOUSTŘEDĚNÍ JUNIORSKÉHO PŘÍPRAVNÉHO DRUŽSTVA SPOLEČNÉ SKLADBY PRO MEJ 2021

Kája HAVLÍKOVÁ a Natálka HUSOVSKÁ 

ihned po soustředění v Humpolci zahájily přípravu s juniorským družstvem společné skladby v Ústí nad Orlicí. 

!!! Tak ať se holky daří !!! 

HUMPOLEC 2020 - ZÁVĚREČNÉ VYSTOUPENÍ
HUMPOLEC 2020 - ZÁVĚREČNÉ VYSTOUPENÍ

..dozvuky soustředění...aneb krásná atmosféra závěrečného vystoupení všech děvčátek...něco se povedlo, něco ne, ale holky nás dostaly svojí nekonečnou energií, nábojem a emocemi...a na konci ukáply i slzičky...štěstí samozřejmě...Tak Humpolec 2020 je pryč a my už se nemůžeme dočkat Humpolce 2021...Koukněte na tu "atmošku" s námi, srší z každé fotky... HOLA, HOLA, FOTOGALERIE VOLÁ :-)

AKTUALIZOVÁNA SEKCE TERMÍNOVÁ LISTINA
AKTUALIZOVÁNA SEKCE TERMÍNOVÁ LISTINA

BUDE TO FIČÁK, FOFR....prostě to, co jsme nestačily odzávodit za 6 měsíců na jaře... vmáčkneme do 3,5 měsíce na podzim - V SEKCI TERMÍNOVÁ LISTINA JIŽ PRVNÍ SOUTĚŽE!!!!

Letní soustředění Humpolec 2020 

.....Naše soustředění se již překulilo do druhé poloviny a řeknu vám....je to jízda....kromě toho, že pilně trénujeme, jak skupiny Elite, tak i skupiny Benjamines a For Fun....a držíme se hesla "co bolí, to sílí"...a to teda budeme silné jako silnice ... ...Kromě bohatého gymnastického programu toho stíháme ale mnohem více, zážítků je nepřeberně, stejně tak jako legrace a švandy...V pondělí čekala holky "HUMPOLÁCKÁ OLYMPIÁDA" a disciplíny jako nošení fazolí a svlékání bonbónů v lyžařských rukavicích, jak schovat 15 gymnastek do 1 obruče byly opravdu náročné a leckterý olympionik by se nemusel stydět....Úterý - tak to chcete slyšet... "úkolovka" jako vyšitá... Holky běhaly po Humpolci a plnily rozličné úkoly jako například "zazpívej hymnu u sochy pana Masaryka se 3 kolemjdoucími"..."najdi 3 auta s cizí poznávací značkou" ...."odnes cizímu člověku domů nákup"..."najdi 7 trpaslíků včetně Sněhurky a zlé královny".... Člověk by si pomyslel, že se budou stydět, ale opak byl pravdou a bavil se celý Humpolec... a my s ním...Středa - velká "GALAŠOU" jednotlivých týmů - zahraj scénku, muzikál, zpívej, tanči, prostě udělej "šou" - viděly jsme toho spoustu - prošly jsme muzeem, jely jsme ve vlaku s hrdiny filmu S Tebou mne baví svět, poté jsme dojely do Moskvy a byly jsme i na vodě a v čase jsme se vrátily na Strahov a zacvičily jsme si nesmrtelná Poupata....Čtvrtek - frčíme do finále - nejen, že připravujeme závěrečné vystoupení pro rodiče, ale také je tu..... KARNEVAAAAAAAAAAL.... - to chcete vidět.....nedá se to popsat, ale je to mazec - mrkněte do fotogalerie - jeden "případ" za všechny, naše trenérky se převlékly za "pohřební ústav "RADOST"....to je asi bez komentáře, spíše budeme mluvit obrazem...ale dovedete si představit, že je někdo schopen jít za hamburger?????????? U nás je možné zcela vše ...Pátek klepe na dveře, tedy ještě pilně dotrénujeme a pomalu řekneme letošnímu soustředění "goodbye" ....Snad všechno, co jsme tu zažily bude naším hnacím motorem pro podzimní sezónu, kde budeme chtít dosáhnout co nejlepších výsledků, ale hlavně chceme dál pilně pracovat a bavit se, a to nejen gymnastikou, protože týmový duch se hodně počítá, alespoň u nás tomu tak je....Mrkněte na fotky a bavte se kochejte s námi, fotek jsou opravdu stovky, zde jen malý výběr, rozdělený do několika etap a zbytek samozřejmě na Rajčeti. Tedy Humpolci zdar a na všechny se budeme těšit zase na dalších trénincích, soustředěních a hlavně od září v hale.....Děkujeme všem dětem, za to, jak jsou báječné a trenérskému týmu za jejich neutuchající energii a elán!

AKTUALIZOVÁNA SEKCE BAZAR
AKTUALIZOVÁNA SEKCE BAZAR

PĚKNÁ NABÍDKA BAZAROVÝCH TRIKOTŮ

Vážení rodiče,

pokud byste chtěli holčičkám pořídit na budoucí :-) závody pěkný trikot, pěknou nabídku bazarových trikotů najdete na webovém odkazu níže :-).

https://zuzashop.cz/bazar-trikotu.html

JUNIORKY A SENIORKY T.J.SOKOL HODKOVIČKY MISTRYNĚMI ČESKÉ REPUBLIKY

Druhý adventní víkend se v Karlových Varech konalo Mistrovství České republiky ve společných skladbách a společných skladbách dvojic a trojic, které skončilo obrovským úspěchem pro barvy T.J.Sokola hodkovičky, jehož gymnastky získaly DVA MISTROVSKÉ TITULY!!!

... více si přečtěte v sekci Výsledky 2019 a také mrkněte do naší Fotogalerie ...
MČR 2019 SPOLEČNÉ SKLADBY
MČR 2019 SPOLEČNÉ SKLADBY

TŘI PŘEBORNICKÉ MEDAILE PRO HODKOVIČKY

9.11. 2019 se ve sportovní hale na Třebešíně konal Oblastní Přebor Prahy ve společných skladbách. TJ Sokol Hodkovičky vybojoval celkem 4 medaile. Kačka MINKSOVÁ a Sofi OCELÍKOVÁ a společná skladba nadějí nejmladších se mohou pyšnit titulem Přebornic Prahy a společná skladba juniorek a Terezka STEHLÍKOVÁ s Šárkou SVOBODOVOU vybojovaly stříbrné placky...více v sekci VÝSLEDKY 2019. 

MOC GRATULUJEME!!!!

CELOSTÁTNÍ TESTOVÁNÍ MLÁDEŽE

 ...a další skvělé výsledky pro TJ Sokol Hodkovičky
Dne 1.6.2019 jsme se stejně jako v loňském roce zúčastnily celostátního testování talentované mládeže. TJ Sokol Hodkovičky je tzv. Sportovní Akademií, jejímiž členkami jsou talentované závodnice ročníků 2007 a mladší. V loňském i letošním roce patří mezi těmito subjekty Hodkovičkám prvenství. Veliká gratulace a poděkování všem gymnastkám a především vyladěnému trenérskému týmu, pro který je tento výsledek nejen oceněním jejich usilovné práce, ale především velkým závazkem do dalších let. DĚKUJEME A JEN TAK DÁL! ❣️👍👏😃 

REPRE DRUŽSTVO NADĚJÍ ČR - Natália HUSOVSKÁ
REPRE DRUŽSTVO NADĚJÍ ČR - Natália HUSOVSKÁ
REPRE DRUŽSTVO NADĚJÍ ČR - Tereza OBSTOVÁ
REPRE DRUŽSTVO NADĚJÍ ČR - Tereza OBSTOVÁ

REPRE DRUŽSTVO NADĚJÍ ČR 

TJ Sokol Hodkovičky má zařazeny 4 gymnastky v reprezentačním výběru Nadějí ročníků 2007 - 2009, jsou jimi:

Natálka Husovská, Terezka Obstová, Lucinka Křížková a nově také Andrejka Wolfová. 

Moc gratulujeme!

REPRE DRUŽSTVO NADĚJÍ ČR - Andrea WOLFOVÁ
REPRE DRUŽSTVO NADĚJÍ ČR - Andrea WOLFOVÁ
REPRE DRUŽSTVO NADĚJÍ ČR - Lucie KŘÍŽKOVÁ
REPRE DRUŽSTVO NADĚJÍ ČR - Lucie KŘÍŽKOVÁ

T.J. Sokol Hodkovičky na ČT DÉČKO!!!

PLANETA YÓ a reportáž o TJ Sokol Hodkovičky
PLANETA YÓ a reportáž o TJ Sokol Hodkovičky

V červnovém vysílání ČT Déčko jsme mohli vidět krásnou reportáž o našem oddíle :-)

Moc děkujeme České televizi a moderátorovi Ondrovi Havlovi! Užily jsme si to!

MRKNĚTE ....

 https://decko.ceskatelevize.cz/planeta-yo 

ČTYŘI MEDAILE Z MČR KADETEK 2019 PRO HODKOVIČKY!!!!

ADÉLKA NOVÁKOVÁ
ADÉLKA NOVÁKOVÁ
TEREZKA ZŮNOVÁ
TEREZKA ZŮNOVÁ

ADÉLKA NOVÁKOVÁ OBSADILA NA MČR KADETEK MLADŠÍCH 11.5.2019 VE VYŠKOVĚ 3.MÍSTO VE VÍCEBOJI A ZÍSKALA 2.MÍSTO A STŘÍBRNOU MEDAILI ZA SESTAVU S LIBOVOLNÝM NÁČINÍM!!!!

TEREZKA ZŮNOVÁ OBSADILA NA MČR KADETEK STARŠÍCH 12.5.2019 VE VYŠKOVĚ 2.MÍSTO VE VÍCEBOJI A ZÍSKALA 2.MÍSTO A STŘÍBRNOU MEDAILI ZA SESTAVU S MÍČEM!!!! SOFI OCELÍKOVÁ JÍ DOPLNILA VE FINÁLE NA 10.MÍSTĚ A JEN O KOUSÍČEK JÍ UNIKL BRONZ ZA SESTAVU S LIBOVOLNÝM NÁČINÍM, KDE SKONČILA NA 4.MÍSTĚ!!!!

MOC GRATULUJEME, JE TO PECKA!!!

Reportáž s podrobnostmi :-) samozřejmě v sekci Výsledky závodů 2019!!!!!

TEREZKA, SOFI A ADÉLKA
TEREZKA, SOFI A ADÉLKA
Adéla NOVÁKOVÁ - Přebornice Prahy 2019 - kadetky mladší
Adéla NOVÁKOVÁ - Přebornice Prahy 2019 - kadetky mladší

ADÉLKA NOVÁKOVÁ SE STALA PŘEBORNICÍ PRAHY V KATEGORII KADETEK MLADŠÍCH!

MOC GRATULUJEME!!!!

"Holky z Hodkoviček" získaly putovní pohár AJUR CUP!

AJUR CUP - Memoriál Radka Urminského
AJUR CUP - Memoriál Radka Urminského

AJUR CUP 2019 / 1.ročník Memoriálu Radka Urminského

....co napsat nejdřív...zážitek jako blázen...Nebyla to jen obyčejná "pohárovka"...Byl to krásný závod plný krásné gymnastiky, plný vzpomínání, hodně slz, dojetí a snahy pokračovat v odkazu, který tu Radek zanechal, a to nejen ze strany pořádajícího klubu SKMG AJUR Hradec Králové, ale i všech zúčastněných... Radku, doufám, žes to celé sledoval, protože bys byl hrozně pyšný...byl to totiž pořádnej gymnastickou mejdan...celej na Tvoji počest...a to, že zrovna my jsme pro tento rok vyhráli Putovní pohár...no, co říct...má pro nás cenu jako Stanley Cup!!! Děkujeme moc!......Standardní reportáž ze závodů samozřejmě bude v sekci Výsledky 2019, ale tohle muselo "ven" první... :-)

CENY FAIR PLAY
CENY FAIR PLAY

SLAVNOSTNÍ PŘEDÁNÍ CEN FAIR PLAY 2019 A KRÁSNÉ VYSTOUPENÍ NAŠICH GYMNASTEK

Našemu klubu se dostalo veliké cti... V pondělí 1.dubna se naše dvě gymnastky Kája Havlíková a Natálka Husovská mohly opět po roce představit na slavnostním předání Cen Fair Play...holky se představily ve skvělém světle a my si velice vážíme toho, že jsme mohly pobýt v tak vybrané společnosti lidí, pro které není Fair Play jen pouhé slovo, ale životní styl... A věřte, moc jich už není...