Aktuality...aneb vše důležité, co se u nás děje...tady čtěte pozorně, ať vám nic neunikne :-)...

KÁJA HAVLÍKOVÁ A NATÁLKA HUSOVSKÁ SE PŘIPRAVUJÍ NA MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIOREK VE SPOLEČNÉ SKLADBĚ 2021

V pondělí 31.8. se ve sportovní hale TJ JM Chodov uskutečnil kontrolní trénink reprezentantek ČR. V rámci tohoto kontrolního setkání se představily i naše KÁJA HAVLÍKOVÁ a NATKA HUSOVSKÁ, které byly tímto jmenovány členkami přípravného juniorského družstva pro společnou skladbu, které se připravuje na MEJ 2021. 

Moc gratulujeme holky, jsme na vás moc moc pyšné. 

ZAHÁJENÍ TRÉNINKŮ - ELITE + HOPES
ZAHÁJENÍ TRÉNINKŮ - ELITE + HOPES

POZOR !!! DŮLEŽITÁ INFORMACE!!!

ZAHÁJENÍ TRÉNINKŮ SKUPIN ELITE A HOPES
PONDĚLÍ 31.8.2020 
13-16 HOD. TYRŠŮV DŮM

TĚŠÍME SE NA VÁS

POZOR! DŮLEŽITÉ INFORMACE!

ROZDĚLENÍ GYMNASTEK SKUPIN BENJAMINES, MINI FOR FUN, FOR FUN 1 A FOR FUN 2

PRVNÍ TRÉNINK PRO VŠECHNY SKUPINY  -  PONDĚLÍ  7. 9. 2020

SKUPINA BENJAMINES 09/2020-01/2021
SKUPINA BENJAMINES 09/2020-01/2021

SKUPINA BENJAMINES

TRÉNINKY: PONDĚLÍ 14 - 15 hod. + PÁTEK 15-16 hod.

Gymnastky:

Autratová Valerie, Fuksová Elen,              Fuksová Ema, Glaserová Sofie,            Kohoutová Sofie, Lálová Magdalena,        Máčalková Marie, Mikulecká Sofie,          Stroiescu Daniela

SKUPINA MINI FOR FUN 09/2020-01/2021
SKUPINA MINI FOR FUN 09/2020-01/2021

SKUPINA MINI FOR FUN  

TRÉNINKY: PONDĚLÍ 15-16 hod. +           PÁTEK 16-18 hod. 

Gymnastky:

Bergerová Jasmina Stella-Anna,          Čenková Petra, Frodlová Dominika,        Hoblová Sára, Kalašová Sofie, Kolač Kateřina, Krátošková Eliška,            Lidická Emma, Pastyříková Monika,          Pěničková Johana, Šoulová Mia,              Švadlenková Lola, Vajsochrová Marie,    Velinská Karolína, Velinská Veronika 

SKUPINY FOR FUN 1 + 2 09/2020-01/2021
SKUPINY FOR FUN 1 + 2 09/2020-01/2021

SKUPINY FOR FUN 1 A FOR FUN 2

FOR FUN 1:

TRÉNINKY: PONDĚLÍ 16-17 hod. + ČTVRTEK 15-16.30 hod.

Gymnastky:

Dubovská Sofie, Hernová Hana,        Jahodová Julie, Jansová Veronika,        Kunešová Kristýna, Lustigová Amálie,      Marunová Šarlota,  Pechačová Zuzana,  Petráčková Natálie, Petrovová Linda,    Štarhová Sofie Anna,  Votavová Eliška    

FOR FUN 2:

TRÉNINKY: PONDĚLÍ 17-18 hod. + ČTVRTEK 16.30-18 hod.

Gymnastky: 

Andělová Veronika, Bartošová Lucie,      Haisová Adéla, Hankusová Sofie,        Havlíčková Julie, Chvátalová Karolína,    Kunešová Klára, Kurková Tereza,        Martenková Tereza, Moroz Justýna,        Soukupová Jitka, Švadlenková Anna Adriana, Vidicová Ella, Vojtášková Klára     

NÁBOR ODDÍLU MODERNÍ GYMNASTIKY

Oddíl moderní gymnastiky při T.J.Sokol Hodkovičky vyhlašuje a už se moc těší na

NÁBOR MALÝCH GYMNASTEK ROČNÍKŮ 2014 A MLADŠÍCH

V PONDĚLÍ DNE 7.9.2020 OD 14.00 HOD. 

V SOKOLOVNĚ T.J.SOKOL HODKOVIČKY, V MOKŘINÁCH 240/3, PRAHA 4

S sebou: tričko, legínky, nebo trikot, bílé ponožky :-)

Další info u našich trenérek: Monika Hantáková 608 081 313, email: m.hantakova@post.cz / Klára VLASÁKOVÁ tel.: 606 450 442, email: klara.vl@seznam.cz

SOUSTŘEDĚNÍ JUNIORSKÉHO PŘÍPRAVNÉHO DRUŽSTVA SPOLEČNÉ SKLADBY PRO MEJ 2021

Kája HAVLÍKOVÁ a Natálka HUSOVSKÁ 

ihned po soustředění v Humpolci zahájily přípravu s juniorským družstvem společné skladby v Ústí nad Orlicí. 

!!! Tak ať se holky daří !!! 

HUMPOLEC 2020 - ZÁVĚREČNÉ VYSTOUPENÍ
HUMPOLEC 2020 - ZÁVĚREČNÉ VYSTOUPENÍ

..dozvuky soustředění...aneb krásná atmosféra závěrečného vystoupení všech děvčátek...něco se povedlo, něco ne, ale holky nás dostaly svojí nekonečnou energií, nábojem a emocemi...a na konci ukáply i slzičky...štěstí samozřejmě...Tak Humpolec 2020 je pryč a my už se nemůžeme dočkat Humpolce 2021...Koukněte na tu "atmošku" s námi, srší z každé fotky... HOLA, HOLA, FOTOGALERIE VOLÁ :-)

AKTUALIZOVÁNA SEKCE TERMÍNOVÁ LISTINA
AKTUALIZOVÁNA SEKCE TERMÍNOVÁ LISTINA

BUDE TO FIČÁK, FOFR....prostě to, co jsme nestačily odzávodit za 6 měsíců na jaře... vmáčkneme do 3,5 měsíce na podzim - V SEKCI TERMÍNOVÁ LISTINA JIŽ PRVNÍ SOUTĚŽE!!!!

Letní soustředění Humpolec 2020 

.....Naše soustředění se již překulilo do druhé poloviny a řeknu vám....je to jízda....kromě toho, že pilně trénujeme, jak skupiny Elite, tak i skupiny Benjamines a For Fun....a držíme se hesla "co bolí, to sílí"...a to teda budeme silné jako silnice ... ...Kromě bohatého gymnastického programu toho stíháme ale mnohem více, zážítků je nepřeberně, stejně tak jako legrace a švandy...V pondělí čekala holky "HUMPOLÁCKÁ OLYMPIÁDA" a disciplíny jako nošení fazolí a svlékání bonbónů v lyžařských rukavicích, jak schovat 15 gymnastek do 1 obruče byly opravdu náročné a leckterý olympionik by se nemusel stydět....Úterý - tak to chcete slyšet... "úkolovka" jako vyšitá... Holky běhaly po Humpolci a plnily rozličné úkoly jako například "zazpívej hymnu u sochy pana Masaryka se 3 kolemjdoucími"..."najdi 3 auta s cizí poznávací značkou" ...."odnes cizímu člověku domů nákup"..."najdi 7 trpaslíků včetně Sněhurky a zlé královny".... Člověk by si pomyslel, že se budou stydět, ale opak byl pravdou a bavil se celý Humpolec... a my s ním...Středa - velká "GALAŠOU" jednotlivých týmů - zahraj scénku, muzikál, zpívej, tanči, prostě udělej "šou" - viděly jsme toho spoustu - prošly jsme muzeem, jely jsme ve vlaku s hrdiny filmu S Tebou mne baví svět, poté jsme dojely do Moskvy a byly jsme i na vodě a v čase jsme se vrátily na Strahov a zacvičily jsme si nesmrtelná Poupata....Čtvrtek - frčíme do finále - nejen, že připravujeme závěrečné vystoupení pro rodiče, ale také je tu..... KARNEVAAAAAAAAAAL.... - to chcete vidět.....nedá se to popsat, ale je to mazec - mrkněte do fotogalerie - jeden "případ" za všechny, naše trenérky se převlékly za "pohřební ústav "RADOST"....to je asi bez komentáře, spíše budeme mluvit obrazem...ale dovedete si představit, že je někdo schopen jít za hamburger?????????? U nás je možné zcela vše ...Pátek klepe na dveře, tedy ještě pilně dotrénujeme a pomalu řekneme letošnímu soustředění "goodbye" ....Snad všechno, co jsme tu zažily bude naším hnacím motorem pro podzimní sezónu, kde budeme chtít dosáhnout co nejlepších výsledků, ale hlavně chceme dál pilně pracovat a bavit se, a to nejen gymnastikou, protože týmový duch se hodně počítá, alespoň u nás tomu tak je....Mrkněte na fotky a bavte se kochejte s námi, fotek jsou opravdu stovky, zde jen malý výběr, rozdělený do několika etap a zbytek samozřejmě na Rajčeti. Tedy Humpolci zdar a na všechny se budeme těšit zase na dalších trénincích, soustředěních a hlavně od září v hale.....Děkujeme všem dětem, za to, jak jsou báječné a trenérskému týmu za jejich neutuchající energii a elán!

AKTUALIZOVÁNA SEKCE BAZAR
AKTUALIZOVÁNA SEKCE BAZAR

PĚKNÁ NABÍDKA BAZAROVÝCH TRIKOTŮ

Vážení rodiče,

pokud byste chtěli holčičkám pořídit na budoucí :-) závody pěkný trikot, pěknou nabídku bazarových trikotů najdete na webovém odkazu níže :-).

https://zuzashop.cz/bazar-trikotu.html

JUNIORKY A SENIORKY T.J.SOKOL HODKOVIČKY MISTRYNĚMI ČESKÉ REPUBLIKY

Druhý adventní víkend se v Karlových Varech konalo Mistrovství České republiky ve společných skladbách a společných skladbách dvojic a trojic, které skončilo obrovským úspěchem pro barvy T.J.Sokola hodkovičky, jehož gymnastky získaly DVA MISTROVSKÉ TITULY!!!

... více si přečtěte v sekci Výsledky 2019 a také mrkněte do naší Fotogalerie ...
MČR 2019 SPOLEČNÉ SKLADBY
MČR 2019 SPOLEČNÉ SKLADBY

TŘI PŘEBORNICKÉ MEDAILE PRO HODKOVIČKY

9.11. 2019 se ve sportovní hale na Třebešíně konal Oblastní Přebor Prahy ve společných skladbách. TJ Sokol Hodkovičky vybojoval celkem 4 medaile. Kačka MINKSOVÁ a Sofi OCELÍKOVÁ a společná skladba nadějí nejmladších se mohou pyšnit titulem Přebornic Prahy a společná skladba juniorek a Terezka STEHLÍKOVÁ s Šárkou SVOBODOVOU vybojovaly stříbrné placky...více v sekci VÝSLEDKY 2019. 

MOC GRATULUJEME!!!!

CELOSTÁTNÍ TESTOVÁNÍ MLÁDEŽE

 ...a další skvělé výsledky pro TJ Sokol Hodkovičky
Dne 1.6.2019 jsme se stejně jako v loňském roce zúčastnily celostátního testování talentované mládeže. TJ Sokol Hodkovičky je tzv. Sportovní Akademií, jejímiž členkami jsou talentované závodnice ročníků 2007 a mladší. V loňském i letošním roce patří mezi těmito subjekty Hodkovičkám prvenství. Veliká gratulace a poděkování všem gymnastkám a především vyladěnému trenérskému týmu, pro který je tento výsledek nejen oceněním jejich usilovné práce, ale především velkým závazkem do dalších let. DĚKUJEME A JEN TAK DÁL! ❣️👍👏😃 

REPRE DRUŽSTVO NADĚJÍ ČR - Natália HUSOVSKÁ
REPRE DRUŽSTVO NADĚJÍ ČR - Natália HUSOVSKÁ
REPRE DRUŽSTVO NADĚJÍ ČR - Tereza OBSTOVÁ
REPRE DRUŽSTVO NADĚJÍ ČR - Tereza OBSTOVÁ

REPRE DRUŽSTVO NADĚJÍ ČR 

TJ Sokol Hodkovičky má zařazeny 4 gymnastky v reprezentačním výběru Nadějí ročníků 2007 - 2009, jsou jimi:

Natálka Husovská, Terezka Obstová, Lucinka Křížková a nově také Andrejka Wolfová. 

Moc gratulujeme!

REPRE DRUŽSTVO NADĚJÍ ČR - Andrea WOLFOVÁ
REPRE DRUŽSTVO NADĚJÍ ČR - Andrea WOLFOVÁ
REPRE DRUŽSTVO NADĚJÍ ČR - Lucie KŘÍŽKOVÁ
REPRE DRUŽSTVO NADĚJÍ ČR - Lucie KŘÍŽKOVÁ

T.J. Sokol Hodkovičky na ČT DÉČKO!!!

PLANETA YÓ a reportáž o TJ Sokol Hodkovičky
PLANETA YÓ a reportáž o TJ Sokol Hodkovičky

V červnovém vysílání ČT Déčko jsme mohli vidět krásnou reportáž o našem oddíle :-)

Moc děkujeme České televizi a moderátorovi Ondrovi Havlovi! Užily jsme si to!

MRKNĚTE ....

 https://decko.ceskatelevize.cz/planeta-yo 

ČTYŘI MEDAILE Z MČR KADETEK 2019 PRO HODKOVIČKY!!!!

ADÉLKA NOVÁKOVÁ
ADÉLKA NOVÁKOVÁ
TEREZKA ZŮNOVÁ
TEREZKA ZŮNOVÁ

ADÉLKA NOVÁKOVÁ OBSADILA NA MČR KADETEK MLADŠÍCH 11.5.2019 VE VYŠKOVĚ 3.MÍSTO VE VÍCEBOJI A ZÍSKALA 2.MÍSTO A STŘÍBRNOU MEDAILI ZA SESTAVU S LIBOVOLNÝM NÁČINÍM!!!!

TEREZKA ZŮNOVÁ OBSADILA NA MČR KADETEK STARŠÍCH 12.5.2019 VE VYŠKOVĚ 2.MÍSTO VE VÍCEBOJI A ZÍSKALA 2.MÍSTO A STŘÍBRNOU MEDAILI ZA SESTAVU S MÍČEM!!!! SOFI OCELÍKOVÁ JÍ DOPLNILA VE FINÁLE NA 10.MÍSTĚ A JEN O KOUSÍČEK JÍ UNIKL BRONZ ZA SESTAVU S LIBOVOLNÝM NÁČINÍM, KDE SKONČILA NA 4.MÍSTĚ!!!!

MOC GRATULUJEME, JE TO PECKA!!!

Reportáž s podrobnostmi :-) samozřejmě v sekci Výsledky závodů 2019!!!!!

TEREZKA, SOFI A ADÉLKA
TEREZKA, SOFI A ADÉLKA
Adéla NOVÁKOVÁ - Přebornice Prahy 2019 - kadetky mladší
Adéla NOVÁKOVÁ - Přebornice Prahy 2019 - kadetky mladší

ADÉLKA NOVÁKOVÁ SE STALA PŘEBORNICÍ PRAHY V KATEGORII KADETEK MLADŠÍCH!

MOC GRATULUJEME!!!!

"Holky z Hodkoviček" získaly putovní pohár AJUR CUP!

AJUR CUP - Memoriál Radka Urminského
AJUR CUP - Memoriál Radka Urminského

AJUR CUP 2019 / 1.ročník Memoriálu Radka Urminského

....co napsat nejdřív...zážitek jako blázen...Nebyla to jen obyčejná "pohárovka"...Byl to krásný závod plný krásné gymnastiky, plný vzpomínání, hodně slz, dojetí a snahy pokračovat v odkazu, který tu Radek zanechal, a to nejen ze strany pořádajícího klubu SKMG AJUR Hradec Králové, ale i všech zúčastněných... Radku, doufám, žes to celé sledoval, protože bys byl hrozně pyšný...byl to totiž pořádnej gymnastickou mejdan...celej na Tvoji počest...a to, že zrovna my jsme pro tento rok vyhráli Putovní pohár...no, co říct...má pro nás cenu jako Stanley Cup!!! Děkujeme moc!......Standardní reportáž ze závodů samozřejmě bude v sekci Výsledky 2019, ale tohle muselo "ven" první... :-)

CENY FAIR PLAY
CENY FAIR PLAY

SLAVNOSTNÍ PŘEDÁNÍ CEN FAIR PLAY 2019 A KRÁSNÉ VYSTOUPENÍ NAŠICH GYMNASTEK

Našemu klubu se dostalo veliké cti... V pondělí 1.dubna se naše dvě gymnastky Kája Havlíková a Natálka Husovská mohly opět po roce představit na slavnostním předání Cen Fair Play...holky se představily ve skvělém světle a my si velice vážíme toho, že jsme mohly pobýt v tak vybrané společnosti lidí, pro které není Fair Play jen pouhé slovo, ale životní styl... A věřte, moc jich už není...