Aktuality...aneb vše důležité, co se u nás děje...tady čtěte pozorně, ať vám nic neunikne :-)...

!!! DŮLEŽITÉ INFORMACE !!!

TRÉNINKY pro skupiny BENJAMINES, TEENS a LADIES (FF)

STARUJEME v pondělí 11.09.2023

TRÉNINKY pro skupinu MINI (MFF)

STARUJEME ve středu 13.09.2023

 !!!! BUDEME SE TĚŠIT - TRENÉRSKÝ TÝM !!!!

!!! DŮLEŽITÉ INFORMACE !!!

Pro nové zájemce o moderní gymnastiku

NÁBOR DO SKUPIN

PONDĚLÍ  4.9.2023 / 15 - 16 hodin

sokolovna T.J. Sokol Hodkovičky, V mokřinách 240/3, Praha 4 - Hodkovičky

triko, legíny, ponožky, učesané vlasy

!!!! BUDEME SE TĚŠIT - TRENÉRSKÝ TÝM !!!!


RHYTHMIC GYM CUP LETOS V KRÁSNÉ PRÁZDNINOVÉ ATMOSFÉŘE

HURÁÁÁÁ!!!! PRÁZDNINY JSOU TADY !!!! SPRING SEASON OVER !!!! Letos jsme se rozloučily opravdu stylově, a to naším domácím pohárovým závodem 🍀RHYTHMIC GYM CUP🍀, který jsme již tradičně hostili ve sportovní hale DDM Modřany. Během předposledního červnového víkendu se představilo téměř ❣️200❣️ gymnastek volného, kombinovaného i základního programu. Závod proběhl v téměř letní prázdninové atmosféře a děvčata předvedla krásné výkony❣️💯🫶. Moc děkujeme všem, kteří přijeli závodit do Hodkoviček a všem děvčatům moc gratulujeme. Z HODKO GANKU VŠEM PŘEJEME KRÁSNÉ LÉTO PLNÉ SLUNÍČKA, ODPOČINKU A ZÁŽITKŮ A UŽ SE TĚŠÍME, až si zase za chvilku "moderněgymnasticky" poskočíme🤣🤣🤣.

🍀🍀 🍀 MOC DĚKUJEME TAKÉ VŠEM PARTNERŮM A SPONZORŮM ZÁVODU🍀🍀🍀

HOLA HOLA....RHYTHMIC GYM CUP VOLÁÁÁÁ!!!

KDY???? SOBOTA A NEDĚLE 17.-18.06.2023

KDE???? sportovní hala Domu dětí a mládeže Monet, Hermannova ulice, Praha 4 - Modřany

🍀

PŘIJĎTE POVZBUDIT ZÁVODNICE Z CELÉ ČESKÉ REPUBLIKY NA NÁŠ POHÁROVÝ ZÁVOD! TĚŠÍME SE NA VÁS!!!

🍀

KLÁNOVICE CUP 2023 ....gymnastky kombinovaného i volného programu báječně reprezentovaly náš klub

KLÁNOVICE CUP....zatímco jedna část našeho oddílu závodila a vystupovala v Brně, zbytek našich gymnastek se představil na pohárovém závodě v Klánovicích, kde se představily i gymnastky základního a kombinovaného programu. Závod byl milý, příjemný, přátelský, našim gymnastkám se náramně dařilo a prosvítily první červnobou neděli mnoha cennými kovy. 

💞 🍀 MOC GRATULUJEME A DĚKUJEME ZA VZORNOU REPREZENTACI 💞 🍀


FINÁLE GRAND PRIX, MEZINÁRODNÍ JUNIORSKÝ TART CUP A ÚČAST "HODKO HOLEK" NA GALA GRAND PRIX BRNO

🍀FINÁLE GRAND PRIX BRNO A JUNIORSKÝ TART CUP S ÚČASTÍ T.J.SOKOL HODKOVIČKY🍀

KÁJA HAVLÍKOVÁ se v sobotu 3.6. představila ve finále Grand Prix. Kája bohužel bojovala nejen se svými sestavami, ale i bolavým kolenem, a tak jí závod bohužel vůbec nevyšel podle jejích představ. Kája obsadila v závodě GP ve víceboji celkové 16.místo, nejlépe předvedla kužele na 14.příčce a 15.místo obsadila v sestavě s obručí.

Terezka OBSTOVÁ se představila po delší pauze v soutěži juniorek, kde jsme mohli vidět i současné hvězdy juniorského nebe, Elviru Krasnobaevu a Nikol Todorovu z Bulharska a Lian Ronu z Izraele, Ladu Pusch z Německa....závodnice, které se zanedlouho představí na juniorském MS, tedy konkurence obrovská. Máme velikou radost, že Terezce se podařilo předvést čtyřboj bez výrazné chyby, velice vyrovnaně. V nabité konkurenci obsadila celkové 23.místo, v jednotlivých náčiních si nejlépe vedla v kuželích, kde jí patřila 21.příčka a ve stuze, kde byla na 23.místě. 

💞 🍀 MOC GRATULUJEME A DĚKUJEME ZA VZORNOU REPREZENTACI 💞 🍀

🍀GALA GRAND PRIX A OSLAVY 70 LET ČESKÉ MODERNÍ GYMNASTIKY🍀

KÁJA HAVLÍKOVÁ a naše gymnastky, které jsou zařazeny do reprezentačního družstva nadějí - JOHANKA BABIŠTOVÁ, BARČA KŘÍŽKOVÁ, NATÁLKA LAGRONOVÁ, TEREZKA KOPECKÁ, PÁJA BUREŠOVÁ a SYDNEY KINDER se v neděli 4.6. představily v rámci slavnostního Gala Grand Prix a předvedla spolu s ostatními gymnastkami překrásná vystoupení.

🍀JSME NA VÁS HOLKY MOC PYŠNÍ🍀

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY NADĚJÍ SE ŠESTI MEDAILEMI PRO NÁŠ KLUB

Poslední květnový víkend patřil poslednímu z jarní série MČR, a to mistrovství nadějí mladších a starších. TJ Sokol Hodkovičky reprezentovalo 5 gymnastek.

Dorotka HEINRICHOVÁ v kategorii nadějí mladších A 2013 obsadila celkové 12.místo, ale v sestavě s kuželi sáhla na 8.místo a v sestavách beznáčiní a se švihadlem jí patřila 9.příčka.

V kategorii nadějí starších A (ročníky 2011-2012) jsme měli v konkurenci 49 gymnastek čtyřnásobné zastoupení a děvčata si věru nevedla špatně 😀.

Terezka KOPECKÁ (2011) získala celkem 6 medailí: víceboj 3.místo🥉, obruč, míč, kužele 2.místo 🥈🥈🥈, stuha 3.místo🥉

Pavlínka BUREŠOVÁ (2011): víceboj 13.místo, obruč 10.místo, míč 6.místo, kužele 10.místo, stuha 10.místo 

Danielka FRYDRYCHOVÁ (2012): víceboj 14.místo, obruč 8.místo, míč 7.místo, kužele 5.místo, stuha 8.místo

Sydney KINDER (2012): víceboj 19.místo, obruč 11.místo, míč 5.místo, kužele 11.místo, stuha 7.místo

MOC GRATULUJEME A FRČÍME DÁL!!! 

MISTROVSTVÍ EVROPY SENIOREK V BAKU S NAŠÍ KÁJOU HAVLÍKOVOU

První vrcholnou akcí tohoto roku bylo 39. Mistrovství Evropy juniorek a seniorek, které v tomto roce hostilo Azerbajdžánské Baku.
Skvěle zorganizovaný závod s doslova fotbalovou atmosférou a dechberoucími výkony nejlepších moderních gymnastek starého kontinentu si do svého gymnastického portfolia přidala i naše KÁJA HAVLÍKOVÁ, která spolu se svými reprezentačními kolegyněmi Denisou ŠTĚPÁNKOVOU a Nikolou NOVÁKOVOU a společnou skladbou seniorek vybojovala v soutěži týmů 17.místo.

Kája cvičila sestavy s obručí a kuželi, ve kterých se sice nevyvarovala chybiček, ale na evropském koberci zanechala výborný dojem, a pro Hodkovičky tak pokořila další významný milník.

💞 🍀 MOC GRATULUJEME A DĚKUJEME ZA VZORNOU REPREZENTACI 💞 🍀

PRVNÍ MISTROVSKÉ MEDAILE PRO "HODKO" TÝM NA MČR JUNIOREK B a NADĚJÍ STARŠÍCH B

MČR JUNIOREK B, TŘI CENNÉ KOVY PRO NÁŠ KLUB 

MISTROVSKÝ TITUL PRO ISABELLU WRIGHT

Jablonec nad Nisou hostil tento rok první MČR, a to MČR juniorek B, v sobotu 13.05.2023.

O mistrovské tituly ve víceboji a jednotlivých náčiních podle ročníků bojovalo celkem 61 gymnastek.

Závod velice vyrovnaný, náročný, nervózní :-). Naše holky bojovaly a i když musíme sportovně uznat, že umí "zajet" i lépe, máme velikou radost, že se nám dařilo. 

ISI WRIGHT (2008) si z našich gymnastek vedla nejlépe, když ve víceboji obsadila 9.místo a navíc získala TITUL MISTRYNĚ ČESKÉ REPUBLIKY 🥇 v sestavě s obručí a BRONZOVOU MEDAILI za sestavu s libovolným náčiním 🥉.

ADINA KODÝDKOVÁ (2008) vybojovala ve víceboji celkové 12.místo, 4.místo v sestavě s libovolným náčiním a 6.místo v sestavě se stuhou

Ella WRIGHT (2008) byla ve víceboji 29. a patří jí BRONZOVÁ MEDAILE za cvičení se stuhou 🥉.

(....celý článek najdete v sekci Výsledky 2023 💞 🍀 )

💞 🍀 DĚKUJEME ZA VZORNOU REPREZENTACI NAŠEHO KLUBU A MOC GRATULUJEME💞 🍀

MČR NADĚJÍ STARŠÍCH B

"HODKO" HOLKY PŘIDALY DALŠÍ ČTYŘI CENNÉ KOVY

KAROLÍNA KOTOVÁ MISTRYNÍ ČR 

V neděli 14.05.2023 pokračovaly v jablonecké sportovní hale mistrovská klání o tituly v kategorii nadějí starších B. 

Tentokráte se na startovní listině sešlo sešlo 49 závodnic a pokud bychom měly najít jeden přívlastek, závod byl neskutečně "vyrovnaný" a v celkovém součtu rozhodovaly opravdu jen minimální bodové rozdíly.

A jsme moc rády, že jsme mohly být i my součástí, protože výborně odcvičenou sestavou s obručí se na stříbrný stupínek ve víceboji vyšvihla KÁJA KOTOVÁ (2011) 🥈a vybojovala tak titul vicemistryně ČR a také titul MISTRYNĚ ČESKÉ REPUBLIKY V SESTAVĚ S LIBOVOLNÝM NÁČINÍM ….ale nejen Karolínce to tento den "cinklo".

Eliška KOHOUTOVÁ (2012) byla ve víceboji na 16.místě a navíc vybojovala BRONZOVOU MEDAILI ve cvičení s kuželi 🥉 a STŘÍBRNOU MEDAILI 🥈s libovolným náčiním.

NATÁLKA MICHLOVÁ (2011) byla ve víceboji na 18.místě, v sestavě s kuželi na pěkné 11.příčce.

💞 🍀 DĚKUJEME ZA VZORNOU REPREZENTACI NAŠEHO KLUBU A MOC GRATULUJEME💞 🍀

PŘEBORY PRAHY V PLNÉM PROUDU...GYMNASTKY Z HODKOVIČEK VYBOJOVALY CELKEM 33 PŘEBORNICKÝCH MEDAILÍ

První dva květnové víkendy patřily oblastním přeborům kategorií A a B mezinárodního programu.

Gymnastky se popraly o účast na letošních MČR a dařilo se nám náramně.

Účast na MČR vybojovaly: Adina Kodýdková, Ella a Isi Wright (juniorky B), Kája Kotová, Natálka Michlová a Eliška Kohoutová (NST B), Terezka Kopecká, Pavlínka Burešová, Sydney Kinder a Danielka Frydrychová (NST A).

Více info v sekci VÝSLEDKY 2023 :-)!

!!! MOC GRATULUJEME !!!

...novinky...novinky...novinky.... :-)

KÁJA HAVLÍKOVÁ VYBOJOVALA ÚČAST NA MISTROVSTVÍ EVROPY SENIOREK!!!

ani letošní vrcholná evropská soutěž nebude bez účasti našeho klubu. KÁJA HAVLÍKOVÁ SI VYBOJOVALA ÚČAST NA MISTROVSTVÍ EVROPY SENIOREK V BAKU. V polovině května odcestuje Kája spolu s Denisou Štěpánkovou a Nikolou Novákovou do Ázerbajdžánské metropole, kde předvede své sestavy s obručí a kuželi. Přejeme Káje do závěrečné fáze přípravy hlavně pevné zdraví a výdrž, aby své sestavy dotrénovala a předvedla bez chybiček. 

VELKÁ GRATULACE A PODĚKOVÁNÍ VŠEM, KTEŘÍ ZA TÍMTO VELKÝM ÚSPĚCHEM STOJÍ. MOC DĚKUJEME! KÁJO, JSME NA TEBE PYŠNÍ!  

PĚT JUNIORSKÝCH REPREZENTANTEK T.J.SOKOL HODKOVIČKY PROŠLO KVALIFIKACÍ NA MČR JUNIOREK A ZÍSKALO PRO NÁŠ KLUB 10 CENNÝCH KOVŮ

Terka OBSTOVÁ, Alisa SAMAREVA, Johanka BABIŠTOVÁ, Barča KŘÍŽKOVÁ a Natálka LAGRONOVÁ se představily ve čtyřboji s obručí, míčem, kuželi a stuhou. Prvních 25 gymnastek z kvalifikace bude mít možnost startu na podzimním MČR, stejně tak jako i cizinky, které dosáhly stejný počet bodů jako poslední postupující česká gymnastka..

Výsledkový Babylon tedy následující: 

VŠECHNA NAŠE DĚVČATA POSTUPUJÍ NA PODZIMNÍ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY JUNIOREK A, což je opravdu velká PARÁDA. 

Víceboj závodnic České republiky: Terezka OBSTOVÁ 3.místo, Johanka BABIŠTOVÁ 5.místo, Natálka LAGRONOVÁ 16.místo a Barča KŘÍŽKOVÁ, naše "štístko" 25.místo. 

Víceboj cizinek: Alisa SAMAREVA 2.místo 

Klasifikace jednotlivých náčiní – CZE – ročník 2008: Terka OBSTOVÁ – obruč 3.místo, míč 2.místo, kužele BOŽÍ 1.místo, stuha 2.místo.

Klasifikace jednotlivých náčiní – CZE – ročník 2010: Johanka BABIŠTOVÁ – obruč BOŽÍ 1.místo, míč 2.místo, kužele 3.místo.

MOC GRATULUJEME, DĚKUJEME MONICE ZA PŘÍPRAVU A VŠEM "FANDIČŮM" ZA PODPORU, ZABRALO TO!!!  

SOUSTŘEDĚNÍ REPREZENTAČNÍHO DRUŽSTVA NADĚJÍ 

Celkem 6 našich gymnastek - Johanka Babištová, Barče Křížková, Natálka Lagronová, Pavlínka Burešová, Terezka Kopecká a Sydney Kinder se zúčastnilo prvního soustředění REPREZENTAČNÍHO DRUŽSTVA NADĚJÍ v tomto roce, které proběhlo ve Vyškově. Pracovaly na krásném exhibičním vystoupení pro Grand Prix Brno a také na technice těla a náčiní a věnovaly se také baletu, tanci a kondiční přípravě. 

...OBRAZEM ZE SVĚTA VELKÉ GYMNASTIKY... :-) KÁJA HAVLÍKOVÁ SE PŘEDSTAVILA JAKO REPREZENTANTKA ČR NA GRAND PRIX V ESTONSKÉM TARTU A V ŘECKÝCH ATHÉNÁCH. GRATULUJEME!!!

MEDAILOVÉ ŽNĚ NA SPRING CUPu V SALZBURGU

Salzburg nás přivítal krásným jarním počasím, sluníčkem a krásným přátelským závodem SPRING CUP, kde se našim děvčatům krásně dařilo. 

Letos se zúčastnilo vice než 160 gymnastek z Rakouska, Německa, Slovenska, Slovinska a České republiky. Koncept soutěže byl velmi zajímavý, děvčata soutěžila v rámci kategorií v týmech a navíc bojovala o cenné kovy v jednotlivých náčiních. Náš "Hodko gang" vyrazil do Salzburgu v plném složení a opět jsme se pustily do boje s novými sestavami. 

Celkem naše gymnastky vybojovaly 34 medailí. Těší nás zejména týmové úspěchy ve všech věkových kategoriích! 

VELKÉ GRATULACE A PODĚKOVÁNÍ. TRENERKÁM, ROZHODČÍM I RODIČŮM za perfektní součinnost !

P.S. Podrobná reportáž v sekci Výsledky 2023 :-)

DŮLEŽITÉ INFO

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ V HUMPOLCI SE BUDE KONAT V TERMÍNU 29.7. - 5.8. 2023

Váš předběžný zájem prosím potvrďte Kláře Vlasákové na email klara.vl@seznam.cz

KAROLÍNA HAVLÍKOVÁ SE STALA SENIORSKOU REPREZENTANTKOU ČESKÉ REPUBLIKY! 

MOC GRATULUJEME!!!

TŘI MISTROVSKÉ TITULY PRO "Hodko holky" 

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY VE SPOLEČNÝCH SKLADBÁCH PŘINESLO T.J. SOKOL HODKOVIČKY CELKEM 4 CENNÉ KOVY A 6 FINÁLOVÝCH UMÍSTĚNÍ.

Máme velikou radost z vydařeného vystoupení našich gymnastek na víkendovém MČR společných skladeb, dvojic a trojic, které se konalo v Brně.

Podzimní sezóna byla velice turbulentní, rychlá a intenzivní. Holky vložily do přípravy i závodění hodně energie, dřiny a úsilí.

Holky celý víkend bojovaly a musíme říct, že načasování formy vyšlo opravdu skvěle, i když chybičky se přece jen objevily, nervozita byla obrovská.

....a z čeho se tedy radujeme? :-) MÁME MISTRYNĚ ČESKÉ REPUBLIKY V KATEGORII NADĚJÍ STARŠÍCH - Johanka Babištová, Natálka Lagronová, Barunka Křížková, Terezka Chvátalová a Terezka Kopecká! 

MÁME MISTRYNĚ ČESKÉ REPUBLIKY V KATEGORII JUNIOREK - Natálka Husovská, Terezka Obstová, Alisa Samareva, Ella Wright a Adina Kodýdková.

MÁME MISTRYNĚ ČESKÉ REPUBLIKY V KATEGORII DVOJIC A TROJIC SENIOREK - Adéla Nováková, Isi Wright a Sára Dillingerová.

MÁME VICEMISTRYNĚ ČESKÉ REPUBLIKY V KATEGORII DVOJIC A TROJIC NADĚJÍ MLADŠÍCH - Sydney Kinder a Eliška Kohoutová.

...a máme také dvě "brambory" v kategoriích dvojic a trojic nadějí starších a juniorek, o které se postaraly Kačka Rybakova se Sofi Christovovou a Kája Kotová, Naty Michlová a Pavlínka Burešová.

MOC GRATULUJEME VŠEM NAŠIM GYMNASTKÁM A CELÉMU TRENÉRSKÉMU TÝMU, ALE TAKÉ NAŠIM PRIMA RODIČŮM A VŠEM, KTEŘÍ NÁM DRŽELI PALCE V HALE I NA DÁLKU! ....moc si toho vážíme a radujte se s námi.... 


TROJICE NADĚJE STARŠÍ - K.Kotová, P.Burešová, N.Michlová
TROJICE NADĚJE STARŠÍ - K.Kotová, P.Burešová, N.Michlová
JUNIORKY - T.Obstová, N.Husovská, A.Samareva, E.Wright, A.Kodýdková
JUNIORKY - T.Obstová, N.Husovská, A.Samareva, E.Wright, A.Kodýdková
DVOJICE NADĚJE MLADŠÍ - E.Kohoutová, S.Kinder
DVOJICE NADĚJE MLADŠÍ - E.Kohoutová, S.Kinder
TROJICE SENIORKY - A.Nováková, S.Dillingerová, I.Wright
TROJICE SENIORKY - A.Nováková, S.Dillingerová, I.Wright

MOC GRATULUJEME VŠEM NAŠIM SPOLEČNÝM SKLADBÁM K POSTUPU NA MČR....JIŽ NADCHÁZEJÍCÍ VÍKEND 19.-20.11. V BRNĚ!!!!

NADĚJE STARŠÍ - J.Babištová, T.Chvátalová, B.Křížková, T.Kopecká, N.Lagronová
NADĚJE STARŠÍ - J.Babištová, T.Chvátalová, B.Křížková, T.Kopecká, N.Lagronová
DVOJICE JUNIORKY-S.Christovová, K.Rybakova
DVOJICE JUNIORKY-S.Christovová, K.Rybakova

TŘI TITULY PŘEBORNIC PRAHY A CELKEM 5 MEDAILÍ NA OBLASTNÍM PŘEBORU VE SPOLEČNÝCH SKLADBÁCH

V soboru 5.11.2022 hostila sportovní hala TJ Bohemians první letošní vrchol sezóny společných skladeb, a to OBLASTNÍ PŘEBOR PRAHY. 

Náš oddíl vyslal do tohoto kvalifikačního klání celkem 6 skladeb a máme velkou radost, že se všechny naše skladby kvalifikovaly na letošní Mistrovství České republiky a budou tak moci zasáhnout do boje mistrovské tituly! (více o našem závodění v sekci VÝSLEDKY)

Společná skladba NADĚJE STARŠÍ: 1.místo - PŘEBORNICE PRAHY

Společná skladba JUNIORKY: 4.místo

Dvojice - NADĚJE MLADŠÍ - 1.místo - PŘEBORNICE PRAHY

Trojice - NADĚJE STARŠÍ - 1.místo - PŘEBORNICE PRAHY

Dvojice - JUNIORKY - 3.místo

GRAND PRIX BRNO 2022

KÁJA HAVLÍKOVÁ REPREZENTUJE ČESKOU REPUBLIKU NA GRAND PRIX

Již tradičně se v říjnovém termínu v Brně koná finálový závod série GRAND PRIX v moderní gymnastice. V tomto roce 14.-16.10. v městské hale na Vodové ulici. 

V letošním roce máme obrovskou radost a zároveň do naší oddílové historie píšeme další velký mezník, protože mezi seniorkami se v soutěži Grand Prix představí spolu s Denisou ŠTĚPÁNKOVOU (SKP MG Brno) i závodnice TJ Sokol Hodkovičky KAROLÍNA HAVLÍKOVÁ, která si tak zkusí atmosféru velké světové soutěže!

V Brně se představí závodnice evropské a světové extratřídy v čele s medailistkou z nedávného MS v MG Ekaterinou Vedeneevou ze Slovinska.

Kájo, mačkáme palce, pěsti a jsme na Tebe moc pyšní!  

... a ještě trochu té publicity... :-) Brněnská drbna :-)

https://brnenska.drbna.cz/sport/25503-do-brna-miri-svetove-moderni-gymnastky-predstavi-se-i-ceska-nadeje.html

Pro nové zájemkyně o skupinu Benjamines: 

zkušební hodina probíhá celé září, každé pondělí od 14:30 - 15:30 v Hodkovičkách.

Sk. BENJAMINES - 1. trénink 16.9.2022

tréninky pondělí: 14:30 - 15:30 Hodkovičky

pátek: 15:00 - 16:00 Hodkovičky

Adamová Viktorie, Bakurová Malvína, Česká Rozálie, Jancová Alena, Korol Beáta, Máčalková Eliška, Mrázková Sára, Pešadíková Valerie, Provinská Tereza, Rohalová Lea, Stroiescu Daniela, Suchomelová Karolína, Štrinclová Ema, Tichá Nikol, Zibová Rozalie.

Na trénink: děvčata učesané vlasy, pití, ponožky, švihadlo - event. pořídíme

Veškeré další informace obdrží rodiče emailem.

Sk. MINI FOR FUN - 1. trénink 16.9.2022

tréninky pondělí: 15:30 - 16:30 Hodkovičky

pátek: 16:00 - 18:00 Hodkovičky

Angelová Adéla, Babická Viktorie, Boráková Anabelle, Khodyn Evelyn, Knoppová Ema, Koprová Nicol, Korečková Leona, Máčalková Marie, Mikulecká Sofie, Nedbalová Ema, Nedbalová Laura, Přinesdomová Kristýna, Tran Anežka, Tran Anna, Yakunina Veronika.

Na trénink: děvčata učesané vlasy, pití, ponožky, švihadlo - event. pořídíme

Veškeré další informace obdrží rodiče emailem.

TRÉNINKY startujeme 12.9.2022 !

Skupina FOR FUN 2 

pondělí 16:30-18:00 - Čadová Jana, Mošanská Kateřina  čtvrtek 16:30-18:00 - Svobodová Šárka, Minksová Kateřina

Soukupová Jitka 2005, Havlíčková Julie 2006, Kurková Tereza 2006, Chvátalová Karolína 2007,                            Andělová Veronika 2008, Paříková Adéla 2008, Marunová Šarlota 2008, Paříková Anna 2009, Moroz Justýna 2009,        Petráčková Natálie 2009

Skupina FOR FUN 1 

pondělí 16:30-18:00 - Čadová Jana, Mošanská Kateřina  čtvrtek 15:00-16:30 - Svobodová Šárka, Minksová Kateřina

 Dubovská Sofie 2010, Jílková Adéla 2010, Kovalchuk Yana 2010, Mašková Karolína 2010, Štarhová Sofie Anna 2010, Votavová Eliška 2010, Shorban Michel 2011, Švadlenková Lola 2011, Crhová Aneta 2012, Čeňková Petra Viktorie 2012, Pastyříková Monika 2012, Pěničková Johana 2012, Bergerová Jasmina 2013, Šoulová Mia 2013, Vajsochrová Marie 2013

Skupina MINI FOR FUN 

pondělí 15:30-16:30 - Mošanská Kateřina  pátek 16:00-18:00 - Svobodová Šárka, Kadlecová Tereza

 Angelová Adéla 2014, Boráková Anabelle 2014, Mikulecká Sofie Anna 2014,  Yakunina Veronika 2014,                    Babická Viktorie 2015, Koprová Nicol 2015, Korečková Leona 2015, Máčalková Marie 2015, Přinesdomová Kristýna 2015  

Skupina BENJAMINS 

pondělí 14:30-15:30 - Blaho-Vlášková Veronika  pátek 15:00-16:00 - Kadlecová Tereza 

 Stroiescu Daniela 2015, Rohaľová Lea 2016, Máčalková Eliška 2017

Skupina HOPES

pondělí 15-17 + pátek 14:00-16:30 - Tyršův dům, středa 15 - 17 Hodkovičky 

Dubová Nikol, Hýřová Amálie, Hýřová Valentýna, Kohoutová Sofie,  Koperljan Zlata, Khodyn CharlotteEUROGYM 2022

Ve švýcarském Neuchatelu jsme reprezentovaly ČR na pódiových vystoupeních i na závěrečném Gala, kde se představilo to nejlepší z nejlepších. Kromě gymnastiky jsme si užily i několik workshopů, výletů, koupání v jezeře a v neposlední řadě mnoho legrace. Jako tým jsme opět potvrdily naši velkou devízu a to, že táhnout za jeden provaz se nám vždy vyplatí. Bylo to prostě senzační!!! Děkujeme :-)


HUMPOLEC 2022

Letní gymnastické soustředění je za námi. Všechna děvčata pilně trénovala, ale zažily jsme i spoustu legrace. Celý týden jsme si náramně užily a již teď se těšíme na další společně strávený čas v tělocvičně i mimo ní. Všechny trenérky odvedly výbornou práci a tak jsme zvědavé, jak vše v podzimní sezóně zúročíme. Děkujeme:-)


NATÁLKA HUSOVSKÁ NA LETOŠNÍM MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIOREK

Máme obrovskou radost, že všem našim příznivcům můžeme oznámit, že naše juniorská reprezentantka NATÁLKA HUSOVSKÁ bude reprezentovat ČR na letošním mistrovství Evropy juniorů, které se uskuteční od 13.-19.6.2022 v izraelském Tel Avivu.

NATY, PLŇ SI VŠECHNY SVÉ SNY A UŽIJ SI SVOJÍ CHVÍLI SLÁVY, PRO KTEROU JSI TOLIK DŘELA!!!! DRŽÍME TI VŠECHNY PĚSTI!!!!

OSM MEDAILÍ PRO NADĚJE "A" NA MČR VE VYŠKOVĚ !!!!

SYDNEY KINDER DVAKRÁT BRONZOVÁ V KATEGORII NADĚJÍ MLADŠÍCH "A" 2012

.......a klikněte si do sekce Výsledky 2022..... :-)

TEREZKA KOPECKÁ VYBOJOVALA MEZI NADĚJEMI STARŠÍMI "A" 2011 5 MEDAILÍ !!!

JOHANKA BABIŠTOVÁ JE MISTRYNÍ ČESKÉ REPUBLIKY VE CVIČENÍ S KUŽELI MEZI NADĚJEMI STARŠÍMI "A" 2010 !!!

.......a klikněte si do sekce Výsledky 2022..... :-)

"FORFÁNCI" ZÁVODÍ V PLZNI

I holky z FORFÁNKŮ jedou...Závod RADOVÁNEK... děvčata kombinovaného programu se zúčastnily závodu v Plzni. První závod, kdy jsme se podívali i mimo Prahu Vše probíhalo ve velmi příjemné přátelské atmosféře. Nové prostředí si pohrálo s nervozitou. Přesto jsme se dočkali skvělých výkonů a několika medailí!III. Kategorii ovládla Monča Pastyříková další medaili a 3. místo v této kategorii získala Anička Paříková 4. místo obsadila Sofča Dubovská 5. místo Sofča Štarhová a 6. místo Eliška VotavováVe IV. Kategorii získala zlato Jusťa Moroz a na 3. místě se umístila Verča Andělováv nejstarší V. Kategorii se podařilo zlato vybojovat Julče Havlíčkové těsně za ní se na krásném 2. místě umístila Jíťa Soukupová Všem moc gratulujeme a těšíme se na další závody!

.......a klikněte si do sekce Výsledky 2022..... :-)

Natálka Husovská a Kája Havlíková reprezentovaly na mezinárodním závodě v Bělehradě

.......a klikněte si do sekce Výsledky 2022..... :-)

ALISA SAMAREVA VICEMISTRYNÍ ČESKÉ REPUBLIKY JUNIOREK B VE CVIČENÍ S OBRUČÍ

Moravská metropole Olomouc hostila o víkendu 14.-15.5.2022 MČR juniorek B, kde se sešla nabitá konkurence 75 gymnastek. Naše tři želízka v ohni si nevedla vůbec špatně. ALISA SAMAREVA vybojovala ve víceboji 4.místo, ale "cinklo" to v sestavě s obručí a MÁME TEDY DALŠÍ VICEMISTRYNI ČESKÉ REPUBLIKY. Do finálové TOP 16 navíc pronikla i Isi WRIGHT, která obsadila výborné 11.místo. GRATULACE!!!! PARÁDA!!!!

...a klikněte si do sekce Výsledky 2022..... :-) 

KAROLÍNKA KOTOVÁ DVOJNÁSOBNOU MISTRYNÍ ČESKÉ REPUBLIKY NADĚJÍ STARŠÍCH B

V nedělním programu se v Olomouci pčedstavily NADĚJE STARŠÍ B 2011, mezi nimi i KÁJA KOTOVÁ a NATÁLKA MICHLOVÁ A VEDLY SI VSKUTKU VÝTEČNĚ.  KAROLÍNKA KOTOVÁ měla svůj den a po výborně odvedeném závodě se stala DVOJNÁSOBNOU MISTRYNÍ ČESKÉ REPUBLIKY, a to ve víceboji a ve cvičení s obručí. Ve finálové TOP 16 navíc NATÁLKA MICHLOVÁ vybojovala fantastické 9.místo. 

JSME NA VÁS MOC PYŠNÍ

...a klikněte si do sekce Výsledky 2022..... :-) 

PŘEBOR PRAHY NADĚJÍ

ŠEST PŘEBORNICKÝCH TITULŮ A CELKEM 14 MEDAILÍ PRO NADĚJE Z HODKOVIČEK

V sobotu 7.5. 2022 se ve sportovní hale SK Motorlet Praha uskutečnil Přebor Prahy v kategorii nadějí "A"...pro "Hodko gang" velmi úspěšný.

V kategorii NADĚJÍ MLADŠÍCH A 2012 SE PŘEBORNICÍ PRAHY VE VÍCEBOJI A V SESTAVĚ S MÍČEM stala SYDNEY KINDER!

V kategorii NADĚJÍ STARŠÍCH A 2011 SE ČTYŘNÁSOBNOU PŘEBORNICÍ PRAHY stala TEREZKA KOPECKÁ!

V kategorii NADĚJÍ STARŠÍCH A 2010 vybojovala JOHANKA BABIŠTOVÁ 2.místo ve víceboji!!!!

VŠEM DĚVČATŮM MOC GRATULUJEME A MAKÁME DÁL, ABY NÁM TO "CINKLO" I NA MČR!!!

...a klikněte si do sekce Výsledky 2022..... :-) 

MISTROVSTVÍ ČR JUNIOREK A SENIOREK 2022

ČTYŘI MEDAILE PRO HODKO TEAM 

NATÁLKA HUSOVSKÁ MISTRYNÍ ČESKÉ REPUBLIKY JUNIOREK V SESTAVĚ S KUŽELI 

MČR juniorek v Jihlavě přineslo našemu klubu skvělý úspěch v podobě MISTROVSKÉHO TITULU PRO NATÁLKU HUSOUVSKOU V SESTAVĚ S KUŽELI. Tento výjimečný úspěch ještě doplnila BRONZOVOU MEDAILÍ VE VÍCEBOJI v konkurenci 56 gymnastek. Neztratily se ani Francesca KURPIERS a Terezka OBSTOVÁ, které se umístily v první polovině startovního pole. MOC GRATULUJEME!!!!

...a klikněte si do sekce Výsledky 2022..... :-)

KÁJA HAVLÍKOVÁ VLÉTLA MEZI SENIORKY JAKO KOMETA A VYBOJOVALA 2 STŘÍBRNÉ MEDAILE

V kategorii seniorek A (ročníky 2006 a starší) měl náš klub zastoupení po delší době (naposledy reprezentovala Milena Vodičková :-)....Kája HAVLÍKOVÁ se této role zhostila naprosto skvěle, beze strachu doslova "vlétla" mezi starší a zkušenější soupeřky a na koberci zanechala jen ten nejlepší dojem. Ze sobotního víceboje sice odešla s tou nejméně populární 4.pozicí, ale v neděli zacvičila ve finále skvěle sestavy s míčem a se stuhou a najednou "cink". KÁJA HAVLÍKOVÁ JE DVOJNÁSOBNOU VICEMISTRYNÍ ČESKÉ REPUBLIKY SENIOREK A MY MÁME DOBA V HISTORII HODKOVIČEK PRVNÍ DVĚ "VELKÉ" SENIORSKÉ MEDAILE. 

MÁME VELIKÁNSKOU RADOST, MOC GRATULUJEME A JEN TAK DÁL!!!

...a klikněte si do sekce Výsledky 2022..... :-)

HODKOVIČKY OBHÁJILY PUTOVNÍ POHÁR AJUR CUP

První dubnový víkend se závodní skupiny TJ Sokol Hodkovičky představily hned na třech pohárových a mezinárodních závodech. Klikněte si do sekce Výsledky 2022 a dozvíte se, jak se nám dařilo (i nedařilo :-).....

...další závodní víkend před námi...

...haló, haló....hlásí se a rozbíhá další závodní víkend....v Čechách si "Hodko gang" střihne dvojboj "západ-východ" ...v sobotu se těšíme na Memoriál A.Fialové do Plzně, kde se představí naděje mladší, starší a juniorky B a také seniorky A i B a v neděli na Memoriál R.Urminského do Hradce, kde bude poskakovat celý náš gang, zvláště si užijeme hoooodně sestav se stuhou, což bude velká taškařice a moc se na to těšíme a možná ty dlouhé duhové krásky i zkrotíme ....ALE UŽ DNES...POZOR, POZOR...už dnes se na mezinárodním závodě SOFIA CUP pouští do první části čtyřboje Natálka HUSOVSKÁ, tak jí moc držíme pěsti, aby jí sestavy s obručí a míčem klaply podle představ....a velké díky Ludvik Vidlák, že si tam s Naty ty nervy odbyde ... Celý závod a v něm celý CZECH RG TEAM (juniorky: Nikola Nováková, Laura Osičková, Anna Vobořilová a Natália Husovská / seniorky: Gaia Garoffolo, Denisa Štěpánková, Tereza Staňková a Anita Lencová) můžete sledovat zde: https://www.twitch.tv/bulgarianrgofficial a ostatní info k závodu najdete na: https://sofiaworldcup2022.com/?fbclid=IwAR03UqwB9S-0MjurLuVIU6FWLi8Ey2VmnrPsxTy0Dm8_lvGFAKQf6knA2nw...TAK NÁM DRŽTE PĚSTI, JDEME DO TOHO, JAK JINAK...zase po hlavě....

NATÁLKA HUSOVSKÁ REPREZENTUJE NA IT SOFIA CUP...

Naše juniorská reprezentantka si po náročném víkendovém programu ještě zatrénovala a již zítra odlétá s dalšími juniorskými a seniorskými reprezentantkami na velký mezinárodní závod do Sofie, kde se představí v pátek a v sobotu. Konkurence je opravdu veliká, závodu se účastní gymnastky z 20 zamí z celého světa. Moc držíme palce, ať se závod vydaří a moc děkujeme panu Luďku Vidlákovi za tréninkovou a závodní péči v Bulharsku. NATY, BOJUJ, MAČKÁME PĚSTI, protože...a jak všichni víme...pěsti jsou štěstí 😀😀😀! 

RHYTHMIC GYM CUP 2022 ÚSPĚŠNĚ ZAVRŠEN

Překrásný jarní víkend 26.-27.03. patřil našemu již tradičnímu pohárovému závodu, který se letos představil v novém "kabátku" pod názvem RHYTHMIC GYM CUP.

V celém závodním víkendu se představilo více než 230 gymnastek od těch nejmenších, které zkouší své první krůčky na závodním koberci až po zkušené reprezentantky, které ladí formu před rozjíždějící se jarní sezónou. Viděli jsme hodně radosti, ale také slzičky, když se něco nepovedlo...ale uvidíte, povede se příště! Jsme na všechny holčičky velice pyšné. Jste šikulky!!!

Velké poděkování patří celému týmu T.J.Sokol Hodkovičky, který závod ve skvělé spolupráci a podpoře trenérů a rodičů uspořádal. 

Děkujeme všem oddílům, které se našeho závodu zúčastnily a vytvořily příjemnou sportovní atmosféru...v sekci VÝSLEDKY najdete články a fotky a také prokoukněte sekci FOTOGALERIE, kde je spousta krásných fotek. :-)

Kája Havlíková mezi TOP sportovci Prahy 4

Slavnostní večer 24.března 2022 patřil vyhlášení nejlepších sportovců Prahy 4, kde se do úzkého výběru probojovala i naše reprezentantka KÁJA HAVLÍKOVÁ.

Moc gratulujeme, jsme pyšní a Kájo, jen tak dál :-).

Natálka Husovská je členkou juniorské reprezentace jednotlivkyň

MÁME VELKOU RADOST!!!!

NATÁLKA HUSOVSKÁ V PŘÍPRAVĚ NA MEJ!!!!

NAŠE JUNIORSKÁ ZÁVODNICE NATÁLKA HUSOVSKÁ BYLA ZAŘAZENA DO REPREZENTAČNÍHO DRUŽSTVA JUNIOREK JEDNOTLIVKYŇ A BYLA TAKÉ ZAŘAZENA DO PŘÍPRAVY NA LETOŠNÍ JUNIORSKÉ MISTROVSTVÍ EVROPY. Natálko, moc Ti gratulujeme, přejeme hlavě zdravíčko a hodně motivace do přípravy. Natálka se představí 11.-12.3. na mezinárodním závodě Aphrodité Cup v Athénách a poté na mezinárodním závodě v Sofii. Moc držíme pěsti.

POZOR! DŮLEŽITÉ INFO!!! LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ HUMPOLEC


Vážení rodiče,

vzhledem k organizačním komplikacím ze strany v Humpolci SE MĚNÍ TERMÍN LETOŠNÍHO LETNÍHO SOUSTŘEDĚNÍ, a to na datum

30.7. - 6.8.2022

Pevně doufáme, že Vám tato změna nenaruší vaše prázdninové plány a moc se těšíme.

Děkujeme za pochopení!

Trenérský tým TJ Sokol Hodkovičky

ANDALUCÍA CUP 2021 / MARBELLA
ANDALUCÍA CUP 2021 / MARBELLA

KAROLÍNA HAVLÍKOVÁ A NATÁLIA HUSOVSKÁ REPREZENTOVALY NA MEZINÁRODNÍM ZÁVODĚ "ANDALUCÍA CUP" VE ŠPANĚLSKU

KÁJA HAVLÍKOVÁ VYBOJOVALA KRÁSNÉ 5.MÍSTO V SESTAVĚ S OBRUČÍ

Dva týdny po MČR se naše juniorky vydaly do Španělska pro svoji první velkou mezinárodní zkušenost v závodě jednotlivkyň. Závody ve Španělsku mají vždy skvělou atmosféru a Marbella patří mezi gymnastkami mezi velice oblíbené destinace. Naše holky se představily ve dvojboji, zvládly velmi dobře vždy 1 sestavu, bohužel ve druhé se dopustily chyb, což náš mrzí, ale takový je sport a "nováčkovská" daň se prostě musí platit.

Gratulujeme Káje Havlíkové ke krásnému 5.místu v sestavě s obručí a Natálce ke 14. místu v sestavě s míčem a makáme dál! 

!!!HOLKY BRAVO!!!

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY NADĚJE MLADŠÍ A / Karlovy Vary
MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY NADĚJE MLADŠÍ A / Karlovy Vary

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY NADĚJÍ MLADŠÍCH A STARŠÍCH "A"....TŘI MISTROVSKÉ TITULY A CELKEM 9 MEDAILOVÝCH RADOSTÍ PRO "POVLTAVSKÝ HOLKY" 😊

TEREZKA KOPECKÁ VÍTĚZÍ VE VÍCEBOJI A SESTAVĚ S OBRUČÍ NADĚJÍ MLADŠÍCH A JOHANKA BABIŠTOVÁ MISTRYNÍ ČR V SESTAVĚ SE ŠVIHADLEM

Kolotoč mistrovských soutěží se opět roztočil o víkendu 24.-24.10., tentokráte v Karlových Varech v krásné sportovní hale pro míčové sporty KV Areny v kategoriích Nadějí mladších a starších A.

TJ Sokol Hodkovičky reprezentovalo celkem 9 gymnastek a 8 z nich se zvládlo probojovat do finálových TOP 16.  Nutno také poznamenat, že pro všechny naše gymnastky to bylo vůbec jejich první Mistrovství České republiky. 

V kategorii NML A 2012 - Sydney KINDER obsadila krásné 10.místo a byla 2x na 7.místě za švihadlo a obruč. V kategorii NML A - 2011 - Terka KOPECKÁ - 2x zlatá placka za víceboj a obruč a ještě 2x stříbro za kužele a švihadlo a Pavlínko BUREŠOVÁ na krásném 10.místě a skvěle 7.místo v kuželích. NST A - 2010 - Terezka CHVÁTALOVÁ na fantastickém 3.místě ve víceboji a na 3.místě v sestavě s míčem. Barča KŘÍŽKOVÁ sice ve víceboji na nepopulárním 4.místě, ale stříbrná za sestavu se švihadlem a na 3.místě za kužele. Verča DACZICKÁ na 5.místě ve víceboji a v sestavě s míčem, Johanka BABIŠTOVÁ na 9.místě ve víceboji, ale titul mistryně ČR za báječné švihadlo a Natálka LAGRONOVÁ na 11.místě a krásné 6.místo za sestavu s kuželi. NST A - 2009 - Sofinka CHRISTOVOVÁ ve víceboji na 30.místě.

MOC GRATULUJEME

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY JUNIOREK A ČTYŘNÁSOBNÁ FINÁLOVÁ ÚČAST GYMNASTEK Z HODKOVIČEK

Sérii podzimních MČR otevřelo ve dnech 24.-26.09.2021 nejprestižnější MČR juniorek a seniorek, které se konalo v Brně. V konkurenci 55 juniorek se představila i pětice gymnastek z Hodkoviček, které se v nabitém a kvalitním startovním poli rozhodně neztratily.

NATÁLKA HUSOVSKÁ OBSADILA VE VÍCEBOJI SKVĚLÉ 9.MÍSTO A KÁJA HAVLÍKOVÁ VYBOJOVALA JEN TĚSNĚ 11.PŘÍČKU.

OBĚ DVĚ SHODNĚ VYBOJOVALY I FINÁLOVOU ÚČAST VE CVIČENÍCH S OBRUČÍ A KUŽELI!!!!

FRANCESCA KURPIERS, LUCINKA KŘÍŽKOVÁ A TEREZKA OBSTOVÁ, které jsou v této kategorii nejmladšími ročníky zvládly závod po obrovském covidovém výpadku rovněž bezvadně a těsně za sebou se umístily na hraně první poloviny výsledkové listiny.

Podrobnou reportáž si přečtěte v sekci Výsledky závodů :-).

MOC GRATULUJEME!!!!! A DÍKY ZA SKVĚLOU PODPORU!!!!

KAROLÍNKA KOTOVÁ A BEATKA SCHUBERT MISTRYNĚMI ČESKÉ REPUBLIKY NADĚJÍ MLADŠÍCH B

Další MČR, tentokráte nadějí mladších B (ročníky 2011-2012) proběhlo 02.10.2021 v Hradci Králové.  I zde měl T.J.Sokol Hodkovičky zastoupení 4 gymnastek a dařilo se vskutku skvěle.

V kategorii  naděje mladší B 2012 OBSADILA VE VÍCEBOJI SKVĚLÉ (i když nepopulární) 4.MÍSTO BEATKA SCHUBERT A VÝBORNOU 7.PŘÍČKU OBSADILA ELIŠKA KOHOUTOVÁ.

BEATKA SCHUBERT SE NAVÍC STALA MISTRYNÍ ČESKÉ REPUBLIKY V SESTAVĚ S LIBOVOLNÝM NÁČINÍM!!!!

Ještě o chloupek lépe se nám dařilo v kategorii naděje mladší B 2011, kde  Karolínka KOTOVÁ OBSADILA VE VÍCEBOJI FANTASTICKÉ 2.MÍSTO, ZÍSKALA STŘÍBRNOU MEDAILI A V SESTAVĚ SE ŠVIHADLEM SE STALA MISTRYNÍ ČESKÉ REPUBLIKY. NATÁLKA MICHLOVÁ POTOM OBSADILA SKVĚLÉ 10.MÍSTO.  

Podrobnou reportáž si přečtěte v sekci Výsledky závodů :-).

MOC GRATULUJEME!!!!! A RADUJTE SE S NÁMI!!!!

HUMPOLEC 2021

letní soustředění oddílu moderní gymnastiky

Moc vás zdravíme z našeho letního soustředění v Humpolci. Jsem moc rády, že jsme letos soustředění mohly uskutečnit v rekordním počtu 68 gymnastek všech věkových kategoriích a výkonnostních stupních.

Makáme v tělocvičně, hrajeme si, trávíme společně čas a je nám fajn.

URČITĚ MRKNĚTE DO GALERIE NA FOTKY :-)

https://mghodkovicky.rajce.idnes.cz/?sort=date  

GYMNASTKY Z HODKOVIČEK REPREZENTUJÍ ČR

Mistrovství Evropy juniorek a Světový pohár v Estetické skupinové gymnastice

MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIOREK VE SPOLEČNÝCH SKLADBÁCH / Varna 7.-11.6.2021

Druhý červnový týden patřil v přímořském letovisku ve Varně moderní gymnastice. Proběhlo zde ME seniorek jednotlivkyň a ME juniorek ve společných skladbách, kde jsme měly 2 želízka v ohni, a to Káju HAVLÍKOVOU a Natálku HUSOVSKOU. Obě naše gymnastky se představily v obou skladbách s míči i stuhami. Závod byl náročný a navíc dostaly české reprezentantky velice nepopulární los - startovní číslo 1. Skladba s 5 míči byla velice povedená, ale bohužel ve skladbě s 5 stuhami byly hrubé chyby, které český tým stály lepší umístění. Celkové 18.místo sice není žádná sláva, nicméně my všem českým gymnastkám gratulujeme a jsme na vás moc pyšní a těšíme se na vaše další krásné výkony. :-)

SVĚTOVÝ POHÁR V ESTETICKÉ SKUPINOVÉ GYMNASTICE / Postup do finále a výborné 10.místo

....další velký úspěch pro T.J.Sokol Hodkovičky - naše seniorské závodnice Kačka MINKSOVÁ a Terka ČERMÁKOVÁ se zúčastnily s družstvem Sokola Karlín Světového poháru v estetické gymnastice v Bulharsku. Po výborném výkonu postoupily do finále, kde obsadily výborné 10.místo. Moc gratulujeme!

IRINA DELEANU CUP 2021 / Bukurešť

KÁJA HAVLÍKOVÁ A NATÁLKA HUSOVSKÁ REPREZENTUJÍ ČESKOU REPUBLIKU VE SPOLEČNÉ SKLADBĚ JUNIOREK

IRINA DELEANU CUP 2021

DVĚ GYMNASTKY Z HODKOVIČEK SE LVÍČKEM NA PRSOU 

.....dnes a zítra DRŽÍME PĚSTI NA MEZINÁRODNÍM ZÁVODĚ IRINA DELEANU CUP v rumunské Bukurešti, kterého se s reprezentační juniorskou společnou skladbou účastní i naše KÁJA HAVLÍKOVÁ a po zranění nohy si svůj reprezentační křest odbyde i NATÁLKA HUSOVSKÁ. Tedy zítra budou děvčata v tvrdé konkurenci 15 týmů (CZE, SVK, UKR, GRE, POL, HUN, USA, GEO, EST, ISR, ITA, ROM, BLR, SUI, BUL) předvedou naše gymnastky sestavu s 5 míči a v sobotu sestavu s 5 stuhami. DRŽTE PĚSTI A HOLKY BOJUJTE!!!!! Jsme na vás moc pyšní a hrdí! 

KÁJA HAVLÍKOVÁ REPREZENTUJE ČESKOU REPUBLIKU 

SOFIA CUP 2021

...Naše KÁJA HAVLÍKOVÁ v těchto dnech bojovala s juniorským reprezentačním družstvem České republiky ve společné skladbě na silně obsazeném mezinárodním závodě v Sofii. Účastní se 16 týmů z celého světa. DRŽÍME PALEČKY DO SOFIE, AŤ SE DAŘÍ!!!.... Do Sofie bohužel nemohla kvůli zranění odcestovat naše druhá reprezentantka NATÁLKA HUSOVSKÁ, ale přejeme jí brzké uzdravení a návrat na koberec! 

Hodkovičky ON-LINE CUP 27.3.2021

V současném "covidovém" čase, kdy děvčata poctivě trénují v domácím prostředí, jsme se rozhodli jim zpestřit tuto nelehkou dobu a uspořádat již třetí on-line závod. Tentokrát se do boje pustilo našich 13 statečných závodnic ze skupiny Mini ForFun a ForFun. Své síly si poměřily s gymnastkami z oddílu Astra Klánovice a Sokola Milevsko. A bylo se skutečně na co dívat. Vyklizené obývací pokoje, chodby či dětské pokojíčky se proměnily v provizorní tělocvičny. Holčiny byly krásně oblečené a upravené, nic neponechaly na náhodě. Mladší závodnice se představily se sestavičkou bez náčiní, starší děvčata si troufla na míče či kužele. Velká pochvala je především za vlastní tvorbu sestaviček a zvládnutí všech předepsaných závodních pravidel. Odměnou děvčatům byly 2 zlaté, 5 stříbrných a 6 bronzových medailí. Přísným okem sledovalo jejich provedení 5 rozhodčích. Závod proběhl hladce, bez jakýchkoliv technických potíží. Mě nezbývá nic jiného než všem děvčatům pogratulovat za krásné výkony a trenérkám poděkovat za neutuchající píli a energii, kterou podporují naše gymnastky a udržují je ve sportovní i psychické kondici, která je pro nás všechny nesmírně důležitá.

Za celý kolektiv

Monika Hantáková

Valentin ZoomCUP /  13.2.2021

Přesně 30 závodnic čítala startovní listina mezinárodního on-line závodu Valentin ZoomCup 2021. Již podruhé jsme se rozhodli tuto nelehkou dobu našim děvčatům zpestřit závodem z domácího prostředí, tentokrát však již s náčiním, při čemž někdy šlo doslova o život😊. Konkurencí nám opět byla děvčata z německého Regensburgu a z Hradce Králové. Napínavější to bylo o to, že nás celou dobu měly v hledáčku kamery z České televize. Ovšem všechny gymnastky to vzaly jako výzvu a byla to vskutku krásná podívaná. Děvčata zářila ze svých pokojíčků v dresech, v podstatě upravena jako na závody "naživo". Nejvíce musím pochválit holčiny roč. 2012 a 2011, které cvičily premiérově s kuželi, a přitom s tímto náčiním se začaly seznamovat až letos na on-line trénincích. Větší děvčata roč. 2008 a starší si převážně zvolila míče a při vlastní tvorbě byly schopny nasázet do pár metrů čtverečních i 15 AD/obtížnost náčiní. Závod bedlivě sledovalo 5 rozhodčích, přičemž naše Tamara udělovala známky až z Estonska. Všechny výkony musím maximálně pochválit. Děláme, co můžeme, abychom tuto dobu přečkaly ve fyzické i psychické kondici. Došlo i na vyhlášení vítězů, jen osobní gratulace a ocenění musíme odložit na dobu, až nás pustí do tělocvičny, což bude pro nás všechny ta odměna největší.

Monika Hantáková

VYHLÁŠENÍ SOKOLA ROKU

Ve středu 23.9.2020 se naše děvčata představila v krátkých vstupech na udílení nejvyšších sokolských cen SOKOL ROKU v Tyršově domě. Moc jsme si to užily, děkujeme ČOS za příležitost!

S paní starostkou ČOS Evou Moučkovou a olympionikem Josefem Dostálem
S paní starostkou ČOS Evou Moučkovou a olympionikem Josefem Dostálem

HISTORICKY PRVNÍ JUNIORSKÝ INDIVIDUÁLNÍ  TITUL PRO TJ SOKOL HODKOVIČKY 

Na Mistrovství České republiky juniorek 26.-27.9.2020 v Českých Budějovicích 

vybojovala NAĎA ŠOLCOVÁ PRVNÍ JUNIORSKÝ INDIVIDUÁLNÍ TITUL MISTRYNĚ ČR

a to ve cvičení s míčem. Moc gratulujeme a doufáme, že tento velký úspěch bude motivací pro všechny holčičky, které u nás cvičí!

KÁJA HAVLÍKOVÁ A NATÁLKA HUSOVSKÁ SE PŘIPRAVUJÍ NA MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIOREK VE SPOLEČNÉ SKLADBĚ 2021

V pondělí 31.8. se ve sportovní hale TJ JM Chodov uskutečnil kontrolní trénink reprezentantek ČR. V rámci tohoto kontrolního setkání se představily i naše KÁJA HAVLÍKOVÁ a NATKA HUSOVSKÁ, které byly tímto jmenovány členkami přípravného juniorského družstva pro společnou skladbu, které se připravuje na MEJ 2021. 

Moc gratulujeme holky, jsme na vás moc moc pyšné. 

ZAHÁJENÍ TRÉNINKŮ - ELITE + HOPES
ZAHÁJENÍ TRÉNINKŮ - ELITE + HOPES

POZOR !!! DŮLEŽITÁ INFORMACE!!!

ZAHÁJENÍ TRÉNINKŮ SKUPIN ELITE A HOPES
PONDĚLÍ 31.8.2020 
13-16 HOD. TYRŠŮV DŮM

TĚŠÍME SE NA VÁS

POZOR! DŮLEŽITÉ INFORMACE!

ROZDĚLENÍ GYMNASTEK SKUPIN BENJAMINES, MINI FOR FUN, FOR FUN 1 A FOR FUN 2

PRVNÍ TRÉNINK PRO VŠECHNY SKUPINY  -  PONDĚLÍ  7. 9. 2020

SKUPINA BENJAMINES 09/2020-01/2021
SKUPINA BENJAMINES 09/2020-01/2021

SKUPINA BENJAMINES

TRÉNINKY: PONDĚLÍ 14 - 15 hod. + PÁTEK 15-16 hod.

Gymnastky:

Autratová Valerie, Fuksová Elen,              Fuksová Ema, Glaserová Sofie,            Kohoutová Sofie, Lálová Magdalena,        Máčalková Marie, Mikulecká Sofie,          Stroiescu Daniela

SKUPINA MINI FOR FUN 09/2020-01/2021
SKUPINA MINI FOR FUN 09/2020-01/2021

SKUPINA MINI FOR FUN  

TRÉNINKY: PONDĚLÍ 15-16 hod. +           PÁTEK 16-18 hod. 

Gymnastky:

Bergerová Jasmina Stella-Anna,          Čenková Petra, Frodlová Dominika,        Hoblová Sára, Kalašová Sofie, Kolač Kateřina, Krátošková Eliška,            Lidická Emma, Pastyříková Monika,          Pěničková Johana, Šoulová Mia,              Švadlenková Lola, Vajsochrová Marie,    Velinská Karolína, Velinská Veronika 

SKUPINY FOR FUN 1 + 2 09/2020-01/2021
SKUPINY FOR FUN 1 + 2 09/2020-01/2021

SKUPINY FOR FUN 1 A FOR FUN 2

FOR FUN 1:

TRÉNINKY: PONDĚLÍ 16-17 hod. + ČTVRTEK 15-16.30 hod.

Gymnastky:

Dubovská Sofie, Hernová Hana,        Jahodová Julie, Jansová Veronika,        Kunešová Kristýna, Lustigová Amálie,      Marunová Šarlota,  Pechačová Zuzana,  Petráčková Natálie, Petrovová Linda,    Štarhová Sofie Anna,  Votavová Eliška    

FOR FUN 2:

TRÉNINKY: PONDĚLÍ 17-18 hod. + ČTVRTEK 16.30-18 hod.

Gymnastky: 

Andělová Veronika, Bartošová Lucie,      Haisová Adéla, Hankusová Sofie,        Havlíčková Julie, Chvátalová Karolína,    Kunešová Klára, Kurková Tereza,        Martenková Tereza, Moroz Justýna,        Soukupová Jitka, Švadlenková Anna Adriana, Vidicová Ella, Vojtášková Klára     

NÁBOR ODDÍLU MODERNÍ GYMNASTIKY

Oddíl moderní gymnastiky při T.J.Sokol Hodkovičky vyhlašuje a už se moc těší na

NÁBOR MALÝCH GYMNASTEK ROČNÍKŮ 2014 A MLADŠÍCH

V PONDĚLÍ DNE 7.9.2020 OD 14.00 HOD. 

V SOKOLOVNĚ T.J.SOKOL HODKOVIČKY, V MOKŘINÁCH 240/3, PRAHA 4

S sebou: tričko, legínky, nebo trikot, bílé ponožky :-)

Další info u našich trenérek: Monika Hantáková 608 081 313, email: m.hantakova@post.cz / Klára VLASÁKOVÁ tel.: 606 450 442, email: klara.vl@seznam.cz

SOUSTŘEDĚNÍ JUNIORSKÉHO PŘÍPRAVNÉHO DRUŽSTVA SPOLEČNÉ SKLADBY PRO MEJ 2021

Kája HAVLÍKOVÁ a Natálka HUSOVSKÁ 

ihned po soustředění v Humpolci zahájily přípravu s juniorským družstvem společné skladby v Ústí nad Orlicí. 

!!! Tak ať se holky daří !!! 

HUMPOLEC 2020 - ZÁVĚREČNÉ VYSTOUPENÍ
HUMPOLEC 2020 - ZÁVĚREČNÉ VYSTOUPENÍ

..dozvuky soustředění...aneb krásná atmosféra závěrečného vystoupení všech děvčátek...něco se povedlo, něco ne, ale holky nás dostaly svojí nekonečnou energií, nábojem a emocemi...a na konci ukáply i slzičky...štěstí samozřejmě...Tak Humpolec 2020 je pryč a my už se nemůžeme dočkat Humpolce 2021...Koukněte na tu "atmošku" s námi, srší z každé fotky... HOLA, HOLA, FOTOGALERIE VOLÁ :-)

AKTUALIZOVÁNA SEKCE TERMÍNOVÁ LISTINA
AKTUALIZOVÁNA SEKCE TERMÍNOVÁ LISTINA

BUDE TO FIČÁK, FOFR....prostě to, co jsme nestačily odzávodit za 6 měsíců na jaře... vmáčkneme do 3,5 měsíce na podzim - V SEKCI TERMÍNOVÁ LISTINA JIŽ PRVNÍ SOUTĚŽE!!!!

Letní soustředění Humpolec 2020 

.....Naše soustředění se již překulilo do druhé poloviny a řeknu vám....je to jízda....kromě toho, že pilně trénujeme, jak skupiny Elite, tak i skupiny Benjamines a For Fun....a držíme se hesla "co bolí, to sílí"...a to teda budeme silné jako silnice ... ...Kromě bohatého gymnastického programu toho stíháme ale mnohem více, zážítků je nepřeberně, stejně tak jako legrace a švandy...V pondělí čekala holky "HUMPOLÁCKÁ OLYMPIÁDA" a disciplíny jako nošení fazolí a svlékání bonbónů v lyžařských rukavicích, jak schovat 15 gymnastek do 1 obruče byly opravdu náročné a leckterý olympionik by se nemusel stydět....Úterý - tak to chcete slyšet... "úkolovka" jako vyšitá... Holky běhaly po Humpolci a plnily rozličné úkoly jako například "zazpívej hymnu u sochy pana Masaryka se 3 kolemjdoucími"..."najdi 3 auta s cizí poznávací značkou" ...."odnes cizímu člověku domů nákup"..."najdi 7 trpaslíků včetně Sněhurky a zlé královny".... Člověk by si pomyslel, že se budou stydět, ale opak byl pravdou a bavil se celý Humpolec... a my s ním...Středa - velká "GALAŠOU" jednotlivých týmů - zahraj scénku, muzikál, zpívej, tanči, prostě udělej "šou" - viděly jsme toho spoustu - prošly jsme muzeem, jely jsme ve vlaku s hrdiny filmu S Tebou mne baví svět, poté jsme dojely do Moskvy a byly jsme i na vodě a v čase jsme se vrátily na Strahov a zacvičily jsme si nesmrtelná Poupata....Čtvrtek - frčíme do finále - nejen, že připravujeme závěrečné vystoupení pro rodiče, ale také je tu..... KARNEVAAAAAAAAAAL.... - to chcete vidět.....nedá se to popsat, ale je to mazec - mrkněte do fotogalerie - jeden "případ" za všechny, naše trenérky se převlékly za "pohřební ústav "RADOST"....to je asi bez komentáře, spíše budeme mluvit obrazem...ale dovedete si představit, že je někdo schopen jít za hamburger?????????? U nás je možné zcela vše ...Pátek klepe na dveře, tedy ještě pilně dotrénujeme a pomalu řekneme letošnímu soustředění "goodbye" ....Snad všechno, co jsme tu zažily bude naším hnacím motorem pro podzimní sezónu, kde budeme chtít dosáhnout co nejlepších výsledků, ale hlavně chceme dál pilně pracovat a bavit se, a to nejen gymnastikou, protože týmový duch se hodně počítá, alespoň u nás tomu tak je....Mrkněte na fotky a bavte se kochejte s námi, fotek jsou opravdu stovky, zde jen malý výběr, rozdělený do několika etap a zbytek samozřejmě na Rajčeti. Tedy Humpolci zdar a na všechny se budeme těšit zase na dalších trénincích, soustředěních a hlavně od září v hale.....Děkujeme všem dětem, za to, jak jsou báječné a trenérskému týmu za jejich neutuchající energii a elán!

AKTUALIZOVÁNA SEKCE BAZAR
AKTUALIZOVÁNA SEKCE BAZAR

PĚKNÁ NABÍDKA BAZAROVÝCH TRIKOTŮ

Vážení rodiče,

pokud byste chtěli holčičkám pořídit na budoucí :-) závody pěkný trikot, pěknou nabídku bazarových trikotů najdete na webovém odkazu níže :-).

https://zuzashop.cz/bazar-trikotu.html

JUNIORKY A SENIORKY T.J.SOKOL HODKOVIČKY MISTRYNĚMI ČESKÉ REPUBLIKY

Druhý adventní víkend se v Karlových Varech konalo Mistrovství České republiky ve společných skladbách a společných skladbách dvojic a trojic, které skončilo obrovským úspěchem pro barvy T.J.Sokola hodkovičky, jehož gymnastky získaly DVA MISTROVSKÉ TITULY!!!

... více si přečtěte v sekci Výsledky 2019 a také mrkněte do naší Fotogalerie ...
MČR 2019 SPOLEČNÉ SKLADBY
MČR 2019 SPOLEČNÉ SKLADBY

TŘI PŘEBORNICKÉ MEDAILE PRO HODKOVIČKY

9.11. 2019 se ve sportovní hale na Třebešíně konal Oblastní Přebor Prahy ve společných skladbách. TJ Sokol Hodkovičky vybojoval celkem 4 medaile. Kačka MINKSOVÁ a Sofi OCELÍKOVÁ a společná skladba nadějí nejmladších se mohou pyšnit titulem Přebornic Prahy a společná skladba juniorek a Terezka STEHLÍKOVÁ s Šárkou SVOBODOVOU vybojovaly stříbrné placky...více v sekci VÝSLEDKY 2019. 

MOC GRATULUJEME!!!!

CELOSTÁTNÍ TESTOVÁNÍ MLÁDEŽE

 ...a další skvělé výsledky pro TJ Sokol Hodkovičky
Dne 1.6.2019 jsme se stejně jako v loňském roce zúčastnily celostátního testování talentované mládeže. TJ Sokol Hodkovičky je tzv. Sportovní Akademií, jejímiž členkami jsou talentované závodnice ročníků 2007 a mladší. V loňském i letošním roce patří mezi těmito subjekty Hodkovičkám prvenství. Veliká gratulace a poděkování všem gymnastkám a především vyladěnému trenérskému týmu, pro který je tento výsledek nejen oceněním jejich usilovné práce, ale především velkým závazkem do dalších let. DĚKUJEME A JEN TAK DÁL! ❣️👍👏😃 

REPRE DRUŽSTVO NADĚJÍ ČR - Natália HUSOVSKÁ
REPRE DRUŽSTVO NADĚJÍ ČR - Natália HUSOVSKÁ
REPRE DRUŽSTVO NADĚJÍ ČR - Tereza OBSTOVÁ
REPRE DRUŽSTVO NADĚJÍ ČR - Tereza OBSTOVÁ

REPRE DRUŽSTVO NADĚJÍ ČR 

TJ Sokol Hodkovičky má zařazeny 4 gymnastky v reprezentačním výběru Nadějí ročníků 2007 - 2009, jsou jimi:

Natálka Husovská, Terezka Obstová, Lucinka Křížková a nově také Andrejka Wolfová. 

Moc gratulujeme!

REPRE DRUŽSTVO NADĚJÍ ČR - Andrea WOLFOVÁ
REPRE DRUŽSTVO NADĚJÍ ČR - Andrea WOLFOVÁ
REPRE DRUŽSTVO NADĚJÍ ČR - Lucie KŘÍŽKOVÁ
REPRE DRUŽSTVO NADĚJÍ ČR - Lucie KŘÍŽKOVÁ

T.J. Sokol Hodkovičky na ČT DÉČKO!!!

PLANETA YÓ a reportáž o TJ Sokol Hodkovičky
PLANETA YÓ a reportáž o TJ Sokol Hodkovičky

V červnovém vysílání ČT Déčko jsme mohli vidět krásnou reportáž o našem oddíle :-)

Moc děkujeme České televizi a moderátorovi Ondrovi Havlovi! Užily jsme si to!

MRKNĚTE ....

 https://decko.ceskatelevize.cz/planeta-yo 

ČTYŘI MEDAILE Z MČR KADETEK 2019 PRO HODKOVIČKY!!!!

ADÉLKA NOVÁKOVÁ
ADÉLKA NOVÁKOVÁ
TEREZKA ZŮNOVÁ
TEREZKA ZŮNOVÁ

ADÉLKA NOVÁKOVÁ OBSADILA NA MČR KADETEK MLADŠÍCH 11.5.2019 VE VYŠKOVĚ 3.MÍSTO VE VÍCEBOJI A ZÍSKALA 2.MÍSTO A STŘÍBRNOU MEDAILI ZA SESTAVU S LIBOVOLNÝM NÁČINÍM!!!!

TEREZKA ZŮNOVÁ OBSADILA NA MČR KADETEK STARŠÍCH 12.5.2019 VE VYŠKOVĚ 2.MÍSTO VE VÍCEBOJI A ZÍSKALA 2.MÍSTO A STŘÍBRNOU MEDAILI ZA SESTAVU S MÍČEM!!!! SOFI OCELÍKOVÁ JÍ DOPLNILA VE FINÁLE NA 10.MÍSTĚ A JEN O KOUSÍČEK JÍ UNIKL BRONZ ZA SESTAVU S LIBOVOLNÝM NÁČINÍM, KDE SKONČILA NA 4.MÍSTĚ!!!!

MOC GRATULUJEME, JE TO PECKA!!!

Reportáž s podrobnostmi :-) samozřejmě v sekci Výsledky závodů 2019!!!!!

TEREZKA, SOFI A ADÉLKA
TEREZKA, SOFI A ADÉLKA
Adéla NOVÁKOVÁ - Přebornice Prahy 2019 - kadetky mladší
Adéla NOVÁKOVÁ - Přebornice Prahy 2019 - kadetky mladší

ADÉLKA NOVÁKOVÁ SE STALA PŘEBORNICÍ PRAHY V KATEGORII KADETEK MLADŠÍCH!

MOC GRATULUJEME!!!!

"Holky z Hodkoviček" získaly putovní pohár AJUR CUP!

AJUR CUP - Memoriál Radka Urminského
AJUR CUP - Memoriál Radka Urminského

AJUR CUP 2019 / 1.ročník Memoriálu Radka Urminského

....co napsat nejdřív...zážitek jako blázen...Nebyla to jen obyčejná "pohárovka"...Byl to krásný závod plný krásné gymnastiky, plný vzpomínání, hodně slz, dojetí a snahy pokračovat v odkazu, který tu Radek zanechal, a to nejen ze strany pořádajícího klubu SKMG AJUR Hradec Králové, ale i všech zúčastněných... Radku, doufám, žes to celé sledoval, protože bys byl hrozně pyšný...byl to totiž pořádnej gymnastickou mejdan...celej na Tvoji počest...a to, že zrovna my jsme pro tento rok vyhráli Putovní pohár...no, co říct...má pro nás cenu jako Stanley Cup!!! Děkujeme moc!......Standardní reportáž ze závodů samozřejmě bude v sekci Výsledky 2019, ale tohle muselo "ven" první... :-)

CENY FAIR PLAY
CENY FAIR PLAY

SLAVNOSTNÍ PŘEDÁNÍ CEN FAIR PLAY 2019 A KRÁSNÉ VYSTOUPENÍ NAŠICH GYMNASTEK

Našemu klubu se dostalo veliké cti... V pondělí 1.dubna se naše dvě gymnastky Kája Havlíková a Natálka Husovská mohly opět po roce představit na slavnostním předání Cen Fair Play...holky se představily ve skvělém světle a my si velice vážíme toho, že jsme mohly pobýt v tak vybrané společnosti lidí, pro které není Fair Play jen pouhé slovo, ale životní styl... A věřte, moc jich už není...