Výsledky závodů 2024....olympijský rok nám určitě přinese spoustu vzrušení a úžasných sportovních zážitků

LED(N)OVÁ VLOČKA a sněžení medailí pro Hodkovičky

V Táboře již tradičně zahajujeme novou sezónu, zkoušíme nové sestavy a trikoty, je to takové sezónní "poprvé".

Letos jsme do Tábora vyslaly gymnastky v různých věkových kategoriích. Zlatou medaili vybojovala v kategorii NNML 2017 Nikolka DUBOVÁ 🥇, v kategorii NNML 2016 stanula na bronzovém stupínku Anička FRYDRYCHOVÁ 🥉, v kategorii NNML 2015 v sestavě BN patřila našim gymnastkám první dvě místa. Zlato vybojovala Emma HRUŠOVSKÁ  🥇 a stříbro vybojovala Zlata KOPERLIAN 🥈a na 4.místě skončila Eliška MOUDRÁ. V kategorii 2015 ve dvojboji sestav BN a se švihadlem se na 4.místě umístila Amálka HÝŘOVÁ a na 5.místě byla Valentýnka HÝŘOVÁ. Holky moc chválíme, protože poprvé cvičily zbrusu nové sestavy se švihadlem. V kategorii NML B 2013-2014 se na 9.místě umístila Julinka RYDVALOVÁ, na 11.místě byla Johanka MAREŠOVÁ a na 12.místě Amálka BABINCOVÁ. V kategorii NST B 2011-2012 naše gymnastky ovládly stupně vítězů zcela - zvítězila Eliška KOHOUTOVÁ 🥇, stříbro patří Káje KOTOVÉ 🥈a bronz Natálce MICHLOVÉ🥉 . V kategorii seniorek A se premiérově představila Alisa SAMAREVA a na úvod sezóny se dvěma novými kompozicemi vybojovala také 1.místo 🥇.

Všem děvčatům gratulujeme, co se nepovedlo, opravíme a natrénujeme. Děkujeme trenérům a rozhodčím za celodenní práci s dětmi a těšíme se na další soutěže!

CELOSTÁTNÍ TESTOVÁNÍ A SOUSTŘEDĚNÍ REPREZENTAČNÍHO DRUŽSTVA NADĚJÍ ČR

Konec ledna a začátek února byl nabitý i pro naše gymnastky, Natku LAGRONOVOU, Barču KŘÍŽKOVOU, Terku KOPECKOU, Páju BUREŠOVOU, Majdu GABÍKOVOU, Sydney KINDER a Dáňu FRYDRYCHOVOU, které jsou zařazeny ve Sportovním středisku. Poslední lednový víkend se zúčastnily Celostátního testování sportovních středisek a akademií v Brně a hned týden nato soustředění Reprezentačního výběru Nadějí ČR. Děvčata pracovala na technice těla i náčiní, věnovala se baletní přípravě a také společným skladbám a nabírání kondice.

Děkujeme trenérskému týmu za skvělý servis dětem na koberci i mimo něj.

II.KONTROLNÍ TRÉNINK REPREZENTAČNÍHO DRUŽSTVA ČR

Leden jasný, roček krásný….říká jedna lednová pranostika….tak snad tomu tak bude….Kája HAVLÍKOVÁ, Johanka BABIŠTOVÁ a Terka KOPECKÁ se 28.1.2024 zúčastnily II. Kontrolního tréninku reprezentace s přizvanými gymnastkami ročníku 2011 ze kterého si odnesly cenné poznatky a připomínky k sestavám pro nadcházející sezónu. Držíme moc palce!