TERMÍNOVÁ LISTINA 2024......olympijský rok je tady a my s ním.....závody jsou řazeny od "nejnovějších", tedy rolujte směrem dolů, ať vám něco neunikne :-) 

ÚSTECKÝ POHÁR

Termín: sobota 23.3.2024 

Místo konání: Sportovní hala UJEP, Ústí nad Labem

Trenérka a rozhodčí:

Nominované gymnastky:

NNML: 2017 - DUBOVÁ Nikol (BN) / 2016 - FRYDRYCHOVÁ Anna (BN) / 2015 - KOHOUTOVÁ Sofie, HÝŘOVÁ Amálie, HÝŘOVÁ Valentýna, HRUŠOVSKÁ Emma, MOUDRÁ Eliška, KOPERLIAN Zlata, SOUKUPOVÁ Elizabeth

NML B 2013-2014 - RYDVALOVÁ Jůlie, MAREŠOVÁ Johanka, BABINCOVÁ Amália

NST A 2011-2012: BUREŠOVÁ Pavla, FRYDRYCHOVÁ Daniela, GABÍKOVÁ Magdalena, KINDER Sydney, KOPECKÁ Tereza, SHOLYA Alevtina

NST B 2011-2012: KOHOUTOVÁ Eliška, KOTOVÁ Karolína, MICHLOVÁ Natálie, VESELÁ Pavlína, TRNOVCOVÁ Petra

SENIORKY B 2008 a st.: KODÝDKOVÁ Adina, WRIGHT Ella Luisa, WRIGHT Isabel Mia

!NOMINACE MŮŽE BÝT PŘEDMĚTEM ZMĚNY!

WORLD CUP ATÉNY

Termín: 20.-25.03.2024

Místo konání: Athény, Řecko

Nominované gymnastky: HAVLÍKOVÁ Karolína

Klikněte a můžete začít psát. Magnam aliquam quaerat voluptatem ut enim ad minima veniam quis nostrum exercitationem ullam corporis.

Dream Cup 2024

Termín: sobota 9.3.2024 - VP

Místo konání: Sportovní hala Říčany, Škroupova 2026/2

Pořadatelé: celý tým T.J. Sokol Hodkovičky

Nominované gymnastky: 

NNML: 2017 - DUBOVÁ Nikol (BN) / 2016 - FRYDRYCHOVÁ Anna (BN) / 2015 - KOHOUTOVÁ Sofie, HÝŘOVÁ Amálie, HÝŘOVÁ Valentýna, HRUŠOVSKÁ Emma, MOUDRÁ Eliška, KOPERLIAN Zlata, SOUKUPOVÁ Elizabeth 

NML B 2013-2014 - RYDVALOVÁ Jůlie, MAREŠOVÁ Johanka, BABINCOVÁ Amália

NST A 2011-2012: BUREŠOVÁ Pavla, FRYDRYCHOVÁ Daniela, GABÍKOVÁ Magdalena, KINDER Sydney, KOPECKÁ Tereza, SHOLYA Alevtina

NST B 2011-2012: KOHOUTOVÁ Eliška, KOTOVÁ Karolína, MICHLOVÁ Natálie, VESELÁ Pavlína, TRNOVCOVÁ Petra

JUNIORKY A 2009-2010: BABIŠTOVÁ Johana, KŘÍŽKOVÁ Barbora, LAGRONOVÁ Natálie

SENIORKY B 2008 a st.: KODÝDKOVÁ Adina, WRIGHT Ella Luisa, WRIGHT Isabel Mia

SENIORKY A 2008 a st.: HAVLÍKOVÁ Karolína, HUSOVSKÁ Natália, OBSTOVÁ Tereza, SAMAREVA Alisa

Pohár snů 2024

Termín: neděle 10.3.2024 - ZPMG + KPMG

Místo konání: Sportovní hala Říčany, Škroupova 2026/2

Pořadatelé: celý tým T.J. Sokol Hodkovičky

Nominované gymnastky: dle trenérské nominace gymnastky ze skupin ZPMG a KPMG - bude oznámeno ASAP.

SPRING CUP SALZBURG

Termín: sobota 16.03.2024

Místo konání: Salzburg, Sportzentrum Mitte, Salzburg, Ulrike-Gschwandtner-Str. 6a

Startovné: 45 Euro

Rozhodčí: Petra SKÁLOVÁ, Yuliana LOGACHEVA

Trenér: Monika Hantáková, Darja Kurilina

Podrobné info a časový rozpis bude zasláno emailem

Nominované závodnice:


II. KONTROLNÍ ZÁVOD REPREZENTACE ČR

Termín: neděle 25.02.2024

Místo konání: Sportovní hala TART MS Brno, Vojtova ul.

Rozhodčí: Petra SKÁLOVÁ

Trenér:

Nominované závodnice: Havlíková Karolína, Babištová Johana

Časový program: 10:00-11:50 rozcvičení 12:00 zahájení / Předpokládané ukončení KT 15:30.

MISS VALENTINE / TARTU GRAND PRIX

Termín: 29.2.-4.3.2024

Místo konání: Tartu, Estonsko

Nominované závodnice: Havlíková Karolína, Babištová Johana

Časový program a ostatní informace: www.missvalentine.eu 

MILEVSKÝ POHÁR

Termín: sobota 2.3.2024

Místo konání: Sportovní hala Milevsko (u zimního stadionu)

Startovné: 350.- Kč

Rozhodčí: Petra SKÁLOVÁ, Yuliana Logacheva

Trenér: Monika Hantáková, Darja Kurilina

Podrobné info a časový rozpis bude zasláno emailem

Nominované závodnice: 

NST B - Kohoutová Eliška, Veselá Pavlína, Kotová Karolína, Michlová Natálie

NST A - Burešová Pavla, Kopecká Tereza, Kinder Sydney, Frydrychová Daniela, Sholya Alevtina

JUNI A - Křížková Barbora, Lagronová Natálie

SENI B - Wright Ella Luisa, Wright Isabel Mia, Kodýdková Adina

SENI A - Husovská Natália, Samareva Alisa, Obstová Tereza

!NOMINACE MŮŽE BÝT PŘEDMĚTEM ZMĚNY!

LED(N)OVÁ VLOČKA

Termín: sobota 27.01.2024

Místo konání: Sportovní hala gymnázia Pierra de Coubertina, nám. Fr. Křižíka, Tábor

Startovné: 350.- Kč

Rozhodčí: Petra SKÁLOVÁ

Trenér: Monika Hantáková, Darja Kurilina

Podrobné info a časový rozpis bude zasláno emailem

Nominované závodnice:

NNML: NNML 2017 - Dubová Nikol (2017) BN / NNML 2016 - Fradrychová Anna (2016) / NNML 2015 - Moudrá Eliška, Hrušovská Emma, Kohoutová Sofie, Hýřová Valentýna, Hýřová Amálie, Koperlian Zlata - BN

NML B - Marešová Johanka, Rydvalová Jůlie, Babincová Amália

NST B - Kotová Karolína, Kohoutová Eliška, Michlová Natálie, Veselá Pavlína

SENI B -  Wright Ella, Wright Isabel, Kodýdková Adina

SENI A - Husovská Natália, Obstová Tereza, Samareva Alisa, Havlíková Karolína

KONTROLNÍ TRÉNINK REPRE ČR

Termín: neděle 28.01.2024 

Místo konání: Sportovní hala TART MS Brno, Vojtova ul.

Rozhodčí: Petra SKÁLOVÁ

Trenér

Nominované závodnice: Havlíková Karolína, Babištová Johana, Kopecká Tereza

Časový program: 10:00-11:50 rozcvičení 12:00 zahájení / Předpokládané ukončení KT 15:30

Náplň KT: kontrola celých sestav, předvedených v závodních trikotech. Posouzení doporučení z minulého KT. Kontrola hodnoty obtížnosti sestav. 

Harmonogram bude upřesněn po 23.1.2024.  

!NOMINACE MŮŽE BÝT PŘEDMĚTEM ZMĚNY!

GRÁCIA FAIR CUP 2024 / I.KZ repre ČR

Termín: 15.-18.02.2024

Místo konání: Budapešť, Maďarsko

Startovné: 60 Euro

Rozhodčí: Petra SKÁLOVÁ

Trenér: Yuliana LOGACHEVA

Nominované závodnice:

REPRE ČR - Havlíková Karolína, Babištová Johana

KLUB - Samareva Alisa, Kopecká Tereza, Frydrychová Daniela, Kinder Sydney, Isabel Mia Wright, Ella Luisa Wright, Husovská Natália, Samareva Alisa

!NOMINACE MŮŽE BÝT PŘEDMĚTEM ZMĚNY!

CENA MĚSTA CHOMUTOVA

Termín: 5.11. 2023 neděle

Místo konání: Sportovní hala SC 80 Chomutov, Březenecká 4704, Chomutov

Startovné:

Rozhodčí: Petra SKÁLOVÁ

Trenér: Monika Hantáková, Darja Kurilina

Nominované závodnice:

SS NNML BN (Moudrá Eliška, Hrušovská Emma, Kohoutová Sofie, Hýřová Valentýna, Hýřová Amálie, Koperlian Zlata)

SS NML KUŽELE (Heinrichová Dorota, Víchová Ella, Marešová Johanka, Rydvalová Jůlie, Babincová Amália)

SS NST OBRUČE + KUŽELE (Kotová Karolína, Kinder Sydney, Kohoutová Eliška, Frydrychová Daniela, Sholya Alevtina)

SS JUNI I. KUŽELE (Rybaková Kateřina, Koppová Diana, Michlová Natálie, Veselá Pavlína, Hosová Stella)

SS JUNI II. (Babištová Johana, Křížková Barbora, Kopecká Tereza, Lagronová Natálie, Burešová Pavla, Kopfstein Laura)

SS SENI (Husovská Natália, Wright Ella, Wright Isabel, Obstová Tereza, Samareva Alisa, Kodýdková Adina

!NOMINACE MŮŽE BÝT PŘEDMĚTEM ZMĚNY!

RYCON CUP 2023

Termín: 11.11. 2023

Místo konání: SK MG Máj České Budějovice

Startovné

Rozhodčí: Petra SKÁLOVÁ

Trenér: Monika Hantáková, Darja Kurilina

Nominované závodnice:

SS NNML BN (Moudrá Eliška, Hrušovská Emma, Kohoutová Sofie, Hýřová Valentýna, Hýřová Amálie, Koperlian Zlata)

SS NML KUŽELE (Heinrichová Dorota, Víchová Ella, Marešová Johanka, Rydvalová Jůlie, Babincová Amália)

SS NST OBRUČE + KUŽELE (Kotová Karolína, Kinder Sydney, Kohoutová Eliška, Frydrychová Daniela, Sholya Alevtina)

SS JUNI I. KUŽELE (Rybaková Kateřina, Koppová Diana, Michlová Natálie, Veselá Pavlína, Hosová Stella)

SS JUNI II. (Babištová Johana, Křížková Barbora, Kopecká Tereza, Lagronová Natálie, Burešová Pavla, Kopfstein Laura)

SS SENI (Husovská Natália, Wright Ella, Wright Isabel, Obstová Tereza, Samareva Alisa, Kodýdková Adina

!NOMINACE MŮŽE BÝT PŘEDMĚTEM ZMĚNY!

CHODOV CUP 2023

Termín: 28.10. 2023 sobota

Místo konání: SPORTOVNÍ HALA JIŽNÍ MĚSTO, Květnového vítězství 1554, Praha 4 – Chodov

Startovné:

Nominované závodnice:

SS NNML BN (Moudrá Eliška, Hrušovská Emma, Kohoutová Sofie, Hýřová Valentýna, Hýřová Amálie, Koperlian Zlata)

SS NML KUŽELE (Heinrichová Dorota, Víchová Ella, Marešová Johanka, Rydvalová Jůlie, Babincová Amália)

SS NST OBRUČE + KUŽELE (Kotová Karolína, Kinder Sydney, Kohoutová Eliška, Frydrychová Daniela, Sholya Alevtina)

SS JUNI I. KUŽELE (Rybaková Kateřina, Koppová Diana, Michlová Natálie, Veselá Pavlína, Hosová Stella)

SS JUNI II. (Babištová Johana, Křížková Barbora, Kopecká Tereza, Lagronová Natálie, Burešová Pavla, Kopfstein Laura)

SS SENI (Husovská Natália, Wright Ella, Wright Isabel, Obstová Tereza, Samareva Alisa, Kodýdková Adina

Rozhodčí: Petra SKÁLOVÁ

Trenér: Monika Hantáková, Darja  Kurilina

!NOMINACE MŮŽE BÝT PŘEDMĚTEM ZMĚNY!

OBLASTNÍ PŘEBOR PRAHY VE SPOLEČNÝCH SKLADBÁCH

Termín: 4.11. 2023 sobota

Místo konání: TJ Bohemians Praha, Slovenská 2205, Praha 2

Startovné:

Nominované závodnice:

SS NNML BN (Moudrá Eliška, Hrušovská Emma, Kohoutová Sofie, Hýřová Valentýna, Hýřová Amálie, Koperlian Zlata)

SS NML KUŽELE (Heinrichová Dorota, Víchová Ella, Marešová Johanka, Rydvalová Jůlie, Babincová Amália)

SS NST OBRUČE + KUŽELE (Kotová Karolína, Kinder Sydney, Kohoutová Eliška, Frydrychová Daniela, Sholya Alevtina)

SS JUNI I. KUŽELE (Rybaková Kateřina, Koppová Diana, Michlová Natálie, Veselá Pavlína, Hosová Stella)

SS JUNI II. (Babištová Johana, Křížková Barbora, Kopecká Tereza, Lagronová Natálie, Burešová Pavla, Kopfstein Laura)

SS SENI (Husovská Natália, Wright Ella, Wright Isabel, Obstová Tereza, Samareva Alisa, Kodýdková Adina)

Rozhodčí:

Trenér: Monika Hantáková, Darja Kurilina

!NOMINACE MŮŽE BÝT PŘEDMĚTEM ZMĚNY!

O HRADECKOU STUHU

Datum: 15.10. 2023 neděle

Místo konání: Sportovní hala Třebeš, Na Potoce 691/30, Hradec Králové

Startovné: v pátek 13.10. na tréninku

TROJICE: 800,- Kč 

SPOLEČNÁ SKLADBA: 1400,-

JEDNOTLIVKYNĚ : 450,-

Nominované závodnice:

TROJICE NNML OBRUČE  (Frydrychova Anna, Koperlian Zlata, Dubová Nikola)

SS NML KUŽELE (Heinrichová Dorota, Marešová Johanka, Rydvalová Jůlie, Babincová Amália)

SS NST OBRUČE + KUŽELE (Kotová Karolína, Kinder Sydney, Kohoutová Eliška, Frydrychová Daniela, Sholya Alevtina)

SS JUNI I. KUŽELE (Rybaková Kateřina, Koppová Diana, Michlová Natálie, Veselá Pavlína, Hosová Stella)

SS JUNI II. KUŽELE (Babištová Johana, Křížková Barbora, Kopecká Tereza, Lagronová Natálie, Burešová Pavla, Kopfstein Laura)

SS SENI  (Husovská Natália, Wright Ella, Wright Isabel, Obstová Tereza, Samareva Alisa, Kodýdková Adina)

JEDNOTLIVKYNĚ:  Havlíková Karolína

Rozhodčí: Petra Skálová, Sarah Lylová

Trenér: Monika Hantáková, Darja Kurilina

!NOMINACE MŮŽE BÝT PŘEDMĚTEM ZMĚNY!

SAMETOVÁ STUHA

Termín: 22.10. 2023 neděle

Místo konání: Nová sportovní hala Měnín, Měnín 250

Startovné:

Nominované závodnice:

SS NNML BN (Moudrá Eliška, Hrušovská Emma, Kohoutová Sofie, Hýřová Valentýna, Hýřová Amálie, Koperlian Zlata)

SS NML KUŽELE (Heinrichová Dorota, Víchová Ella, Marešová Johanka, Rydvalová Jůlie, Babincová Amália)

SS NST OBRUČE + KUŽELE (Kotová Karolína, Kinder Sydney, Kohoutová Eliška, Frydrychová Daniela, Sholya Alevtina)

SS JUNI I. KUŽELE (Rybaková Kateřina, Koppová Diana, Michlová Natálie, Veselá Pavlína, Hosová Stella)

SS JUNI II. (Babištová Johana, Křížková Barbora, Kopecká Tereza, Lagronová Natálie, Burešová Pavla)

SS SENI (Husovská Natália, Wright Ella, Wright Isabel, Obstová Tereza, Samareva Alisa, Kodýdková Adina

Rozhodčí: Petra Skálová

Trenér: Monika Hantáková, Darja Kurilina

!NOMINACE MŮŽE BÝT PŘEDMĚTEM ZMĚNY!

MČR JUNIOREK A SENIOREK A pro rok 2023

Termín: 23.-24.9. 2023

Místo konání: Hala TJ Sokol Brno 1, Kounicova 686/22, Brno

Startovné: 450.- Kč + další info bude zasláno emailem

Nominované závodnice: JUNI A- Babištová Johana, Lagronová Natálie, Obstová Tereza, Samareva Alisa, SENI A- Havlíková Karolína, Husovská Natália

Rozhodčí: Petra Skálová

Trenér: Monika Hantáková

!NOMINACE MŮŽE BÝT PŘEDMĚTEM ZMĚNY!

Rhytmic Gym Cup 2023

17.6.2023 sobota: volný program
18.6.2023 neděle: základní a kombinovaný program
Pořadatel: T.J. Sokol Hodkovičky

Adresa konání: Dům dětí a mládeže Modřany, Herrmannova 2016/24,Praha 4 - Modřany, 143 00

Nominace:

VP: Dubová Nikol, Frydrychová Anna, Hýřová Valentýna a Amálie, Kohoutová Sofie, Marešová Johanka, Víchová Ella, Heinrichová Dorota, Kohoutová Eliška, Kinder Sydney, Frydrychová Daniela,  Michlová Natálie, Kotová Karolína, Burešová Pavla, Kopecká Tereza, Křížková Barbora, Lagronová Natálie, Babištová Johana, Koppová Diana, Rybakova Kateřina, Wright Isabel, Wright Ella, Obstová Tereza, Samareva Alisa, Husovská Natália, Havlíková Karolína. 

KP: Nedbalová Laura, Angelová Adéla, Boráková Anabelle, Nedbalová Ema, Mikulecká Sofie, Knoppová Ema, Babická Viktorie, Yakunina Veronika, Koprová Nicol, Máčalková Marie, Přinesdomová Kristýna, Balíková Jolana, Kroftová Lucie, Jansová Alena, Vajsochrová Marie, Šoulová Mia, Bergerová Jasmína, Pěničková Johana, Crhová Aneta, Černochová Anna, Dubovská Sofie, Štarhová Sofie, Votavová Eliška, Kovalchuk Yana, Pastyříková Monika, Čeňková Petra, Petráčková Natálie, Paříková Adéla, Marunová Šarlota, Paříková Anna, Soukupová Jitka, Havlíčková Jůlie, Kurková Tereza, Klinecká Amálie, Chvátalová Karolína

GRAND PRIX BRNO: 3. - 4.6.2023

nominace: Karolína Havlíková: víceboj seniorky 

gala 4.6.2023: exhibice reprezentačního družstva nadějí: Babištová Johana, Burešová Pavla, Kinder Sydney, Kopecká Tereza, Křížková Barbora, Lagronová Natálie + Havlíková Karolína

Tart CUP: 2.6.2023

nominace: Tereza Obstová: víceboj juniorky

Místo konání: Městská hala Vodova Brno

Přijeďte zafandit našim reprezentantkám!!!

KLÁNOVICE CUP / 4.6.2023
KLÁNOVICE CUP / 4.6.2023

KLÁNOVICE CUP 2023

Datum: neděle 4.6.2023

Místo konání : sportovní hala starosty Hanzala, V soudním 1000, Praha 9 - Klánovice

startovné: 400,- Kč/gymnastka

nominované gymnastky: závodnice KP dle nominace trenérů  VP: Dubová Nikol, Hýřová Valentýna, Hýřová Amálie, Kohoutová Sofie, Marešová Johanka, Rydvalová Jůlie, Víchová Ella, Heinrichová Dorota, Frydrychová Daniela, Kohoutová Eliška, Kotová Karolína, Michlová Natálie.

Mistrovství České republiky naděje starší "A" pro rok 2023

Datum: neděle 28.5.2023
Místo konání: sportovní hala Jižní Město, Květnového vítězství 2233/52, Praha 11

startovné: 450,- Kč/gymnastka

závodnice: Kinder Sydney, Frydrychová Daniela, Burešová Pavla, Kopecká Tereza

Mistrovství České republiky naděje mladší "A" pro rok 2023

Datum: sobota 27.5.2023

Místo konání: sportovní hala Jižní Město, Květnového vítězství 2233/52, Praha 11

startovné: 450,-Kč/gymnastka

závodnice: Heinrichová Dorotka

               Mistrovství České republiky                     naděje starší "B"  a juniorky  "B" pro rok 2023

Datum: sobota 13.5.2023, neděle 14.5.2023

Místo konání: sportovní hala U přehrady 20, Jablonec n/Nisou

startovné: 450,-Kč/gymnastka

závodnice: Kodýdková Adina, Wright Ella, Wright Isabela, Kohoutová Eliška,  Michlová Natálie, Kotová Karolína

OBLASTNÍ PŘEBOR PRAHY kategorií "A"

Datum: SOBOTA 6.5.2023

Místo konání: sportovní hala SK Motorlet Praha, Výmolova 2, Praha 5 - Radlice

Časový rozpis a pokyny: bude upřesněno emailem

Startovné: 

Trenérka: M.Hantáková, D.Kurilina

Nominované závodnice: NML A - Heinrichová Dorota / NST A - BUREŠOVÁ Pavla, FRYDRYCHOVÁ Daniela, KINDER Sydney, KOPECKÁ Tereza / NNML A - Kohoutová Sofie, Hýřová Valentýna, Hýřová Amálie, Dubová Nikola

!NOMINACE MŮŽE BÝT PŘEDMĚTEM ZMĚNY!

OBLASTNÍ PŘEBOR PRAHY kategorií "B"

Datum: PONDĚLÍ 1.5.2023

Místo konání: sportovní hala Tyršův dům, Praha - Malá Strana

Časový rozpis a pokyny: bude upřesněno emailem

Startovné: 450,- Kč/gymnastka

Trenérka: M.Hantáková, D.Kurilina

Nominované závodnice: NST B - Kotová Karolína, Michlová Natálie, Kohoutová Eliška / JUNI B - Kodýdková Adina, Wright Ella, Wright Isabel, Rybakova Kateřina, Koppová Diana

!NOMINACE MŮŽE BÝT PŘEDMĚTEM ZMĚNY!

MEMORIÁL ALENY FIALOVÉ

Datum: SOBOTA 22.4.2023

Místo konání: sportovní hala TJ Slavoj Plzeň, Třebízského 12

Časový rozpis a pokyny: bude upřesněno emailem

Startovné: jedna sestava 300.- Kč / 2 sestavy 450.- Kč

Trenérka: 

Nominované závodnice: NNML - Dubová Nikola, Kohoutová Sofie, Hýřová Valentýna, Hýřová Amálie / NML A - Heinrichová Dorota / NST B - Michlová Natálie, Kotová Karolína, Kohoutová Eliška / Juniorky B - Wright Ella, Wright Isabel, Rybakova Kateřina, Kodýdková Adina / Seniorky A - Husovská Natália

!NOMINACE MŮŽE BÝT PŘEDMĚTEM ZMĚNY!

KVALIFIKACE JUNIORKY / 22.4.2023 vYŠKOV
KVALIFIKACE JUNIORKY / 22.4.2023 vYŠKOV

KVALIFIKACE JUNIOREK A

Datum: SOBOTA 22.4.2023

Místo konání: sportovní hala ZŠ Purkyňova 39, Vyškov

Časový rozpis a pokyny: bude upřesněno emailem

Startovné: 450.- Kč

Trenérka: Monika Hantáková a kolektiv

Nominované závodnice: Babištová Johana, Křížková Barbora, Lagronová Natálie, Samareva Alisa, Obstová Tereza

KONTROLNÍ ZÁVOD REPRE SENIORKY
KONTROLNÍ ZÁVOD REPRE SENIORKY

IV. KONTROLNÍ ZÁVOD REPRE

Datum: neděle 16.4.2023 Jihlava

Místo konání: Jihlava, sportovní hala Okružní ulice

Časový rozpis:

10.00 - 11.50 hod. rozcvičení

11.15 hod. Porada RO

12.00 hod. zahájení

15:30 hod. předpokládané ukončení

Trenérka: Monika Hantáková / Rozhodčí: Petra Skálová

Nominované závodnice: Karolína Havlíková

GALATEA CUP 2023 / Vrsar (CRO)
GALATEA CUP 2023 / Vrsar (CRO)

GALATEA CUP 2023

Datum: 13.-16.04.2023 / odjezd: čtvrtek 13.4. / návrat neděle 16.4. v pozdních nočních hodinách

Místo konání: Vrsar, Chorvatsko

Časový rozpis a pokyny: budou upřesněny emailem

Trenérka: Monika Hantáková a kolektiv

Nominované závodnice: Kohoutová Eliška, Heinrichová Dorota, Kinder Sydney, Burešová Pavla, Kopecká Tereza, Kotová Karolína, Michlová Natálie, Rybakova Kateřina, Koppová Diana, Babištová Johana, Křížková Barbora, Lagronová Natálie, Samareva Alisa, Wright Ella, Wright Isabel, Husovská Natália, Havlíková Karolína

!NOMINACE MŮŽE BÝT PŘEDMĚTEM ZMĚNY!

UPREAL CUP 2023
UPREAL CUP 2023

UPREAL CUP 2023

Datum: PÁTEK!!! 7.4.2023

Místo konání: U Stadionu Míru 1579, Tábor 390 03

Časový rozpis: bude upřesněn emailem

Startovné: 500.- Kč (2 a více sestav) / 350.- Kč (1 sestava)

Trenérka: Monika Hantáková a kolektiv

Nominované závodnice: Kinder Sydney, Burešová Pavla, Kopecká Tereza, Frydrychová Daniela, Rybakova Kateřina, Koppová Diana, Babištová Johana, Křížková Barbora, Lagronová Natálie, Samareva Alisa, Kodýdková Adina, Wright Ella, Wright Isabel, Husovská Natália, Havlíková Karolína, Dubová Nikola, Kohoutová Sofie

!NOMINACE MŮŽE BÝT PŘEDMĚTEM ZMĚNY!

SOFIA CUP 2023

Datum: 5.-10.04.2023

Místo konání: Sofie, Bulharsko

Časový rozpis: bude upřesněn emailem

Trenér: Ludvík Vidlák 

Nominované závodnice: Karolína Havlíková

AJUR CUP / MEMORIÁL RADKA URMINSKÉHO
AJUR CUP / MEMORIÁL RADKA URMINSKÉHO

AJUR CUP 2023

Datum: sobota 02.04.2023

Místo konání: Hradec Králové, 

Časový rozpis: bude upřesněn emailem

Trenérka: Monika Hantáková / Rozhodčí: Petra Skálová, Tamara Tripská

Nominované gymnastky

Kohoutová Eliška, Heinrichová Dorota, Kinder Sydney, Frydrychová Daniela, Burešová Pavla, Kopecká Tereza, Kotová Karolína, Michlová Natálie, Rybakova Kateřina, Babištová Johana, Křížková Barbora, Lagronová Natálie, Samareva Alisa, Kodýdková Adina, Wright Ella, Wright Isabel, Husovská Natália, Havlíková Karolína, Hýřová Amálie, Hýřová Valentýna, Kohoutová Sofie, Dubová Nikola, Kohoutová Eliška

!NOMINACE MŮŽE BÝT PŘEDMĚTEM ZMĚNY!

III. KONTROLNÍ ZÁVOD REPRE

Datum: neděle 26.3.2023

Místo konání: Praha, sportovní hala Jižní Město Chodov, Mírového hnutí, Praha 4

Časový rozpis: 

10.00 - 11.50 hod. rozcvičení 

11.15 hod. Porada RO 

12.00 hod. zahájení 

15:30 hod. předpokládané ukončení

Trenérka: Monika Hantáková / Rozhodčí: Petra Skálová

Nominované závodnice: Karolína Havlíková

ÚSTECKÝ POHÁR

Datum: sobota 25.03.2023

Místo konání: sportovní hala PF, Resslova 5903, Ústí n.L.

Časový rozpis: bude upřesněn emailem

Startovné: 1 sestava 300.- / 2 sestavy 450.-

Trenérka: Monika Hantáková, Tamara Tripská / Rozhodčí: Petra Skálová

Nominované gymnastky: Hýřová Amálie, Hýřová Valentýna, Kohoutová Sofie, Dubová Nikola, Kohoutová Eliška, Heinrichová Dorota, Kinder Sydney, Frydrychová Daniela, Burešová Pavla, Kopecká Tereza, Kotová Karolína, Rybakova Kateřina, (Babištová Johana, Křížková Barbora, Lagronová Natálie, Obstová Tereza - v jednání) Samareva Alisa, Kodýdková Adina, Wright Ella, Wright Isabel, (Husovská Natália, Havlíková Karolína - v jednání)

!NOMINACE MŮŽE BÝT PŘEDMĚTEM ZMĚNY!

SPRING CUP / 18.03.2023 Salzburg
SPRING CUP / 18.03.2023 Salzburg

SPRING CUP (AUT) 

Místo konání: Salzburg, Rakousko

Časový rozpis: 8.00 porada RO / 8.30 zahájení závodu / 12.30 vyhlášení dopoledního programu / 13.30 zahájení odpoledního závodu / 20.00 vyhlášení odpoledního programu

Trenérka: Monika Hantáková / Rozhodčí: Petra Skálová, Tamara Tripská

Nominované gymnastky: Kohoutová Eliška, Kinder Sydney, Frydrychová Daniela, Heinrichová Dorota, Burešová Pavla, Kopecká Tereza, Kotová Karolína, Michlová Natálie, Babištová Johana, Křížková Barbora, Obstová Tereza, Samareva Alisa, Kodýdková Adina, Wright Ella, Wright Isabel, Husovská Natália, Havlíková Karolína

!NOMINACE MŮŽE BÝT PŘEDMĚTEM ZMĚNY!

APHRODITE CUP 2023

Datum: 9.-13.03.2023

Místo konání: Athény, Řecko

Časový rozpis: bude upřesněn emailem

Trenérka: Petra Skálová 

Nominované závodnice: Karolína Havlíková

SOUSTŘEDĚNÍ REPRE DRUŽSTVA NADĚJÍ
SOUSTŘEDĚNÍ REPRE DRUŽSTVA NADĚJÍ

I. SOUSTŘEDĚNÍ REPRE DRUŽSTVA NADĚJÍ ČR

Datum: 11.-12.03.2023

Místo konání: sportovní hala VYŠKOV

Časový rozpis: bude upřesněn emailem

Nominované závodnice: Johana Babištová, Barbora Křížková, Natálie Lagronová, Pavla Burešová, Tereza Kopecká, Sydney Kinder

II. KONTROLNÍ ZÁVOD REPRE

Datum: neděle 5.3.2023

Místo konání: sportovní hala SK TART MS Brno, Vojtova ul.

Časový rozpis: bude upřesněn emailem 

Trenérka: Monika Hantáková / Rozhodčí: Petra Skálová

Nominované závodnice: Karolína Havlíková

DISNEY CUP / 04.03.2023 SKP MG Brno
DISNEY CUP / 04.03.2023 SKP MG Brno

DISNEY CUP 2023

Datum: sobota 04.03.-05.03.2023

Místo konání: SKP MG Brno, Srbská 116/4,  Brno-Královo Pole

Startovné: 1 sestava 350.- / 2 sestavy 450.- 

Časový rozpis: bude upřesněn emailem

Trenérka: Monika Hantáková / Rozhodčí: Petra Skálová, Tamara Tripská

Nominované gymnastky: POZOR - NEDĚLE 5.3.2023 - Hýřová Amálie, Hýřová Valentýna, Kohoutová Sofie, Dubová Nikola, SOBOTA 4.3.2023 Ibragimova Madina, Kohoutová Eliška, Kinder Sydney, Heinrichová Dorota , Frydrychová Daniela, Burešová Pavla, Kopecká Tereza, Kotová Karolína, Rybakova Kateřina, Koppová Diana, Babištová Johana, Křížková Barbora, Lagronová Natálie, Obstová Tereza, Samareva Alisa, Kodýdková Adina, Wright Ella, Wright Isabel,  Husovská Natália, Havlíková Karolína

!NOMINACE MŮŽE BÝT PŘEDMĚTEM ZMĚNY!

PORTA BOHEMICA CUP / 6.11.2022 Ústí nad Labem
PORTA BOHEMICA CUP / 6.11.2022 Ústí nad Labem

I. KONTROLNÍ ZÁVOD REPRE

Datum: neděle 5.2.2023

Místo konání: sportovní hala SK TART MS Brno, Vojtova ul.

Časový rozpis: bude upřesněn emailem / Sraz: 9.00 hod. Brno v hale

Trenérka: Darja Kurilina / Rozhodčí: Petra Skálová

Nominované závodnice: Karolína Havlíková

YOUNG TALENTS VIENNA CUP / 28.01.2023
YOUNG TALENTS VIENNA CUP / 28.01.2023

YOUNG TALENTS VIENNA CUP 2023

Datum: sobota 28.01.2023 

Místo konání: Vídeň, Rakousko

Časový rozpis: bude upřesněn emailem

Trenérka: Monika Hantáková, Tamara Tripská / Rozhodčí: Petra Skálová

Nominované gymnastky: Kinder Sydney, Kopecká Tereza, Babištová Johana, Lagronová Natálie, Obstová Tereza, Samareva Alisa, Nováková Adéla, Wright Ella, Havlíková Karolína

!NOMINACE MŮŽE BÝT PŘEDMĚTEM ZMĚNY!

LED(N)OVÁ VLOČKA / 21.01.2023 Tábor
LED(N)OVÁ VLOČKA / 21.01.2023 Tábor

LEDOVÁ VLOČKA 2023

Datum: 21.01.2023 Tábor

Místo konání: sportovní hala Gymnázia Pierra de Coubertina, Tábor

Časový rozpis: bude upřesněn emailem

Trenérka: Darja Kurilina / Rozhodčí: Petra Skálová, Tamara Tripská

Nominované gymnastky: Kinder Sydney, Kotová Karolína, Michlová Natálie, Babištová Johana, Křížková Barbora, Lagronová Natálie, Obstová Tereza, Nováková Adéla, Kodýdková Adina, Wright Ella, Wright Isabella, Havlíková Karolína

!NOMINACE MŮŽE BÝT PŘEDMĚTEM ZMĚNY!