Termínová listina ...aneb co nás čeká v roce 2019

MČR společné skladby / 8.12.2019 Karlovy Vary
MČR společné skladby / 8.12.2019 Karlovy Vary

MISTROVSTVÍ ČR společné skladby linie A

Datum konání: neděle 8.12.2019

Místo konání: KV arena - hala míčových sportů, Západní 1812/73, 360 01 Karlovy Vary

Startovné: bude sděleno / prosíme odevzdat v pátek 6.12.2019 na začátku tréninku

Časový program a další info: bude zasláno před závodem emailem

Trenérka a rozhodčí: Monika Hantáková a Petra Skálová

Nominované společné skladby: dle případného postupu z Oblastního přeboru

ADVENT CUP / 24.11.2019 Plzeň
ADVENT CUP / 24.11.2019 Plzeň

ADVENT CUP

Datum konání: neděle 24.11.2019

Místo konání: hala TJ Slavoj Plzeň, Třebízského 12

Startovné: prosíme odevzdat v přesné částce na tréninku ve čtvrtek, nebo v pátek 14.-15.11.2019 - NNML 1 - 160.- Kč / NNML B - 140.- Kč / NST - 140.- Kč / JUNI 160.- Kč / seni dvojice - 200.- Kč

Časový program a další info: bude zasláno před závodem emailem 

Trenérka a rozhodčí: Monika Hantáková a Petra Skálová

Nominované společné skladby: SS: NNML 1 - Křížková, Daczická, Chvátalová, Babištová, Kopecká) / NNML 2 - Burešová, Schubert, Lagronová, Kotová, Michlová, Kohoutová, Kinder / NST (Nováková, Obstová, Křížková, Kurpiers, Krulišová, Wolfová) / JUNI - zatím v jednání exhibiční vystoupení (Čermáková, Zůnová, Husovská, Havlíková, Šolcová) / SENI DVOJICE 1 - Minksová, Ocelíková a SENI DVOJICE 2 - Svobodová, Stehlíková

PZ Klánovice / 30.11.2019
PZ Klánovice / 30.11.2019

PZ KLÁNOVICE

Datum konání: sobota 30.11.2019

Místo konání: sportovní hala starosty Hanzala, Klánovice

Startovné: bude sděleno

Časový program a další info: bude zasláno před závodem emailem 

Trenérka a rozhodčí: Monika Hantáková a Petra Skálová

Nominované společné skladby: SS: NNML 1 - Křížková, Daczická, Chvátalová, Babištová, Kopecká) / NNML 2 - Burešová, Schubert, Lagronová, Kotová, Michlová, Kohoutová, Kinder / NST (Nováková, Obstová, Křížková, Kurpiers, Krulišová, Wolfová) / JUNI - (Čermáková, Zůnová, Husovská, Havlíková, Šolcová) / SENI DVOJICE 1 - Minksová, Ocelíková a SENI DVOJICE 2 - Svobodová, Stehlíková

MČR dvojice, trojice / 7.12.2019 Karlovy Vary
MČR dvojice, trojice / 7.12.2019 Karlovy Vary

MISTROVSTVÍ ČR dvojic a trojic

Datum konání: sobota 7.12.2019

Místo konání: KV arena - hala míčových sportů, Západní 1812/73, 360 01 Karlovy Vary

Startovné: 250.- Kč / prosíme odevzdat v pátek 6.12.2019 na začátku tréninku

Časový program a další info: bude zasláno před závodem emailem

Trenérka a rozhodčí: Monika Hantáková a Petra Skálová

Nominované společné skladby: dle případného postupu z Oblastního přeboru

OBLASTNÍ PŘEBOR PRAHY VE SPOLEČNÝCH SKLADBÁCH / 9.11.2019
OBLASTNÍ PŘEBOR PRAHY VE SPOLEČNÝCH SKLADBÁCH / 9.11.2019

OBLASTNÍ PŘEBOR PRAHY VE SPOLEČNÝCH SKLADBÁCH

Datum konání: sobota 9.11.2019

Místo konání: sportovní hala VŠE, Třebešín

Startovné: bude sděleno

Časový program a další info: bude zasláno před závodem emailem 

Trenérka a rozhodčí: Monika Hantáková a Petra Skálová

Nominované společné skladby: SS: NNML 1 - Křížková, Daczická, Chvátalová, Babištová, Kopecká) / NNML 2 - Burešová, Schubert, Lagronová, Kotová, Michlová, Kohoutová, Kinder / NST (Nováková, Obstová, Křížková, Kurpiers, Krulišová, Wolfová) / JUNI (Čermáková, Zůnová, Husovská, Havlíková, Šolcová) / SENI DVOJICE 1 - Minksová, Ocelíková a SENI DVOJICE 2 - Svobodová, Stehlíková

OBLASTNÍ PŘEBOR PRAHY VE SPOLEČNÝCH SKLADBÁCH / 9.11.2019
OBLASTNÍ PŘEBOR PRAHY VE SPOLEČNÝCH SKLADBÁCH / 9.11.2019

SAMETOVÁ STUHA

Datum konání: neděle 17.11.2019

Místo konání: Městská sportovní hala Vodova 336/108, Brno

Startovné: prosíme odevzdat v přesné částce na tréninku ve čtvrtek, nebo v pátek 14.-15.11.2019 - NNML 1 - 170.- Kč / NNML B - 150.- Kč / NST - 150.- Kč / JUNI 170.- Kč / seni dvojice - 200.- Kč

Časový program a další info: bude zasláno před závodem emailem 

Trenérka a rozhodčí: Monika Hantáková a Petra Skálová

Nominované společné skladby: SS: NNML 1 - Křížková, Daczická, Chvátalová, Babištová, Kopecká) / NNML 2 - Burešová, Schubert, Lagronová, Kotová, Michlová, Kohoutová, Kinder / NST (Nováková, Obstová, Křížková, Kurpiers, Krulišová, Wolfová) / JUNI (Čermáková, Zůnová, Husovská, Havlíková, Šolcová) / SENI DVOJICE 1 - Minksová, Ocelíková a SENI DVOJICE 2 - Svobodová, Stehlíková

PZ Dolní Břežany / 23.11.2019
PZ Dolní Břežany / 23.11.2019

DOLNÍ BŘEŽANY

Datum konání: sobota 23.11.2019

Místo konání: sportovní hala Dolní Břežany

Startovné: bude sděleno

Časový program a další info: bude zasláno před závodem emailem 

Trenérka a rozhodčí: Monika Hantáková a Petra Skálová

Nominované společné skladby: SS: NNML 1 - Křížková, Daczická, Chvátalová, Babištová, Kopecká) / NNML 2 - Burešová, Schubert, Lagronová, Kotová, Michlová, Kohoutová, Kinder / NST (Nováková, Obstová, Křížková, Kurpiers, Krulišová, Wolfová) / JUNI (Čermáková, Zůnová, Husovská, Havlíková, Šolcová) / SENI DVOJICE 1 - Minksová, Ocelíková a SENI DVOJICE 2 - Svobodová, Stehlíková