Termínová listina podzim 2022 ...SPOLEČKYYYYY...HURÁÁÁ ...těšíme se....

Pozn: závody jsou řazeny od "nejnovějších", tedy rolujte stránkou dolů....abyste o něco nepřišli :-)

CHOMUTOVSKÝ POHÁR / 15.10.2022

CHOMUTOVSKÝ POHÁR

Datum konání: sobota 15. října 2022

Místo konání: sportovní hala SC 80 Chomutov, Březenecká 4704  (podrobné pokyny včetně časového rozpisu budou zaslány emailem)

Startovné: 200.- (gymnastka) / prosíme odevzdat NA ZAČÁTKU tréninku v pátek 7.10.2022! Děkujeme!

Trenérka: Monika Hantáková a kolektiv / Rozhodčí: Petra Skálová

Nominované společné skladby: D+T - NML, NST, JUNI, SENI / SS NNML, NST, JUNI

!NOMINACE MŮŽE BÝT PŘEDMĚTEM ZMĚNY!

Klikněte a můžete začít psát. Voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia.

CENTRÁLNÍ TESTOVÁNÍ TALENTOVANÉ MLÁDEŽE

Datum: 25.09.2022 (neděle)

Místo konání: Vyškov, sportovní hala ZŠ Purkyňova (podrobné pokyny včetně časového rozpisu budou zaslány emailem)

Trenérky: Monika Hantáková, Petra Skálová

Nominované gymnastky: BABIŠTOVÁ Johana, DACZICKÁ Veronika, KŘÍŽKOVÁ Barbora, CHVÁTALOVÁ Tereza, LAGRONOVÁ Natálie, BUREŠOVÁ Pavla, KOPECKÁ Tereza, KINDER Sydney

GRAND PRIX BRNO + TART CUP 2022

Datum: 14.-16.10.2022

Místo konání: Brno (podrobné pokyny včetně časového rozpisu budou zaslány emailem)

Trenérky: Monika Hantáková, Petra Skálová

Nominované gymnastky: HAVLÍKOVÁ Karolína (GRAND PRIX - seniorky), HUSOVSKÁ Natália (TART CUP - juniorky)

SOUTH MORAVIA CUP / 08.10.2022

SOUTH MORAVIA CUP

Datum: 8.10.2022 (sobota)

Místo konání: Městská hala Modřice, Benešova 274, Brno - Modřice (podrobné pokyny včetně časového rozpisu budou zaslány emailem)

Startovné: SS - 160.- Kč (gymnastka) / dvojice - 150.- Kč (gymnastka) / trojice - 100.- Kč (gymnastka) -  prosíme odevzdat NA ZAČÁTKU tréninku v pátek 7.10.2022! Děkujeme!

Trenérka: Monika Hantáková a kolektiv / Rozhodčí: Petra Skálová

Nominované společné skladby: D+T - NML, NST, JUNI, SENI / SS NNML, NST, JUNI

!NOMINACE MŮŽE BÝT PŘEDMĚTEM ZMĚNY!

KONTROLNÍ ZÁVOD REPREZENTACE ČR

Datum: 24.09.2022 (SOBOTA)

Místo konání: SK TART MS Brno (podrobné pokyny včetně časového rozpisu budou zaslány emailem)

Trenérka: Monika Hantáková