Termínová listina 2022 ...konečně snad "bezcovidově" ...těšíme se....

Pozn: závody jsou řazeny od "nejnovějších", tedy rolujte stránkou dolů....abyste o něco nepřišli :-)

MILEVSKÝ POHÁREK / 07.05.2021
MILEVSKÝ POHÁREK / 07.05.2021

MILEVSKÝ POHÁREK 2022

Datum: 07.05.2022  sobota

Místo konání: sportovní hala Milevsko (u zimního stadionu)

Startovné:

Nominované gymnastky: NST B 2012 - KOHOUTOVÁ Eliška / NST B 2011 KOTOVÁ Karolína, MICHLOVÁ Natálie / JUNI B - CHRISTOVOVÁ Sofie, SAMAREVA Alisa, WRIGHT Isabella, WRIGHT Ella, KODÝDKOVÁ Adina / 

RITAM CUP / BĚLEHRAD (Srbsko) - 6.-9.5.2022
RITAM CUP / BĚLEHRAD (Srbsko) - 6.-9.5.2022

RITAM CUP 2022

Datum: 07.-08.05.2022 

Místo konání: Bělehrad, Srbsko

Nominované gymnastky: JUNI - HUSOVSKÁ Natália, SENI - HAVLÍKOVÁ Karolína

MČR JUNIORKY + SENIORKY "A"
MČR JUNIORKY + SENIORKY "A"

MČR JUNIOREK A SENIOREK A

Datum: 30.04. - 01.05.2022

Místo konání: JIHLAVA, sportovní hala SK Jihlava, Okružní 4628/2

Startovné: 350.- / prosíme odevzdat na ZAČÁTKU tréninku v pátek 29.04. Děkujeme.

Trenérka: Monika HANTÁKOVÁ

Nominované gymnastky: HUSOVSKÁ Natália, OBSTOVÁ Tereza, KURPIERS Francesca, HAVLÍKOVÁ Karolína

ČASOVÝ HARMONOGRAM: (podrobné pokyny emailem)

Sobota 30.04.2022 - zahájení závodu juniorek 10.30 (obruč, míč) / seniorky (obruč, míč, kužele, stuha) od 16.00 hod.

Neděle: 01.05.2022 - zahájení závodu juniorek 10.00 (kužele, stuha) / seniorky - finále (obruč, míč, kužele, stuha) od 14.00 hod.

OP NML+NST / 07.05.2022
OP NML+NST / 07.05.2022

PŘEBOR PRAHY NADĚJE MLADŠÍ A STARŠÍ A

Datum: 07.05.2022

Místo konání: sportovní hala SK Motorlet Praha, Výmolova 2, Praha 5 - Radlice

Startovné: 350.- / prosíme odevzdat na ZAČÁTKU tréninku v pátek 06.05. Děkujeme.

Trenérka: Monika HANTÁKOVÁ

Nominované gymnastky: KINDER Sydney (BN,ŠV,O,M) / BUREŠOVÁ Pavla, KOPECKÁ Tereza, KŘÍŽKOVÁ Barbora, LAGRONOVÁ Natálie, BABIŠTOVÁ Johana (O,M,K,S)

ČASOVÝ HARMONOGRAM: (podrobné pokyny emailem) 

TART CUP / 23.04.2022
TART CUP / 23.04.2022

TART CUP 2022

Datum: 23.04.2022 SOBOTA

Místo konání: sportovní hala 

Startovné: 500.- Kč / prosíme odevzdat na ZAČÁTKU tréninku v pátek 22.4. Děkujeme.

Nominované gymnastky: HUSOVSKÁ Natália (KU, ST + top 8 finále ST) / KŘÍŽKOVÁ Barbora, LAGRONOVÁ Natálie, BUREŠOVÁ Pavla, KOPECKÁ Tereza (O,KU + top 8 finále M)

PŘEBOR PRAHY JUNI+SENI A + "B"
PŘEBOR PRAHY JUNI+SENI A + "B"

PŘEBOR PRAHY 

JUNI+SENI "A" + "B"

Datum: 23.04.2022 SOBOTA

Místo konání: sportovní hala TJ Bohemians, Slovenská 1, Praha 2

Startovné: 350.- Kč  / prosíme odevzdat na ZAČÁTKU tréninku v pátek 22.4. Děkujeme.

Nominované gymnastky: NML B 2012 - KOHOUTOVÁ Eliška / NST B 2011 - KOTOVÁ Karolína, MICHLOVÁ Natálie / JUNI B - SAMAREVA Alisa, CHRISTOVOVÁ Sofie, WRIGHT Ella, WRIGHT Isabella, KODÝDKOVÁ Adina / JUNI A - HUSOVSKÁ Natália, KURPIERS Francesca, OBSTOVÁ Tereza / SENI B - DILLINGEROVÁ Sára / SENIORKY A - HAVLÍKOVÁ Karolína 

SOUTH MORAVIA CUP / 09.04.2022
SOUTH MORAVIA CUP / 09.04.2022

SOUTH MORAVIA CUP 2022

Datum: 09.04.2022 SOBOTA

Místo konání: Nová sportovní hala Měnín, Měnín 250, Měnín

Startovné: 400.- Kč / prosíme odevzdat na ZAČÁTKU tréninku v pátek 8.4. Děkujeme. 

Nominované gymnastky: NML A 2012 - KINDER Sydney (ŠV+O+příp. finále M) / NST B 2011 - Kotová Karolína, Michlová Natálie (KU+LIB.) / NST A 2011 - BUREŠOVÁ Pavla, KOPECKÁ Tereza (2xLIB.+příp. finále KU) / NST A 2010 - KŘÍŽKOVÁ Barbora, LAGRONOVÁ Natálie (2xLIB.+příp. finále ST) / JUNI B - SAMAREVA Alisa, CHRISTOVOVÁ Sofie, WRIGHT Ella, WRIGHT Isabella (KU+LIB.) / JUNI A - HUSOVSKÁ Natália, KURPIERS Francesca, OBSTOVÁ Tereza (2xLIB.+příp. finále M) / SENI B - DILLINGEROVÁ Sára (ST+lib.) / SENIORKY A - HAVLÍKOVÁ Karolína (2xLIB.+příp. finále ST)

ZMĚNA NOMINACE VYHRAZENA 

O POHÁR MĚSTA VYŠKOVA / 16.04.2022
O POHÁR MĚSTA VYŠKOVA / 16.04.2022

O POHÁR MĚSTA VYŠKOVA 2022

Datum: 16.04.2022 SOBOTA

Místo konání: sportovní hala 

Startovné: 400.- Kč / prosíme odevzdat na ZAČÁTKU tréninku v pátek 15.4. Děkujeme.

Nominované gymnastky: NML A 2012 - KINDER Sydney (M+lib.) / NST A 2011 - BUREŠOVÁ Pavla, KOPECKÁ Tereza (M+lib.) / NST A 2010 - KŘÍŽKOVÁ Barbora, LAGRONOVÁ Natálie (M+lib.) / JUNI A - HUSOVSKÁ Natália (O+lib.)

MEMORIÁL ALENY FIALOVÉ

Datum: 02.04.2022 SOBOTA

Místo konání: Sportovní hala TJ Slavoj Plzeň, Třebízského 12

Startovné: 400.- Kč / prosíme odevzdat na ZAČÁTKU tréninku v pátek 1.4. Děkujeme. (není to apríl, startovné opravdu zaplatit musíme :-))

Nominované gymnastky: NML B 2012 - Kohoutová Eliška (BN+ŠV) / NML A 2012 - KINDER Sydney (BN+O) / NST B 2011 - Kotová Karolína, Michlová Natálie (O+KU) / JUNI B - KODÝDKOVÁ Adina (O+ST), SAMAREVA Alisa (KU+ST), CHRISTOVOVÁ Sofie (O+KU) / SENI B - DILLINGEROVÁ Sára (ST+M) / SENIORKY A - HAVLÍKOVÁ Karolína (O+ST)

ZMĚNA NOMINACE VYHRAZENA 

AJUR CUP - MEMORIÁL RADKA URMINSKÉHO

Datum: 03.04.2022 NEDĚLE

Místo konání: Sportovní hala TŘEBEŠ, Štefánikova ulice, Hradec Králové

Startovné: 450.- Kč / prosíme odevzdat na ZAČÁTKU tréninku v pátek 1.4. Děkujeme. (není to apríl, startovné opravdu zaplatit musíme :-))

Nominované gymnastky: NML B 2012 - Kohoutová Eliška (BN+O) / NML A 2012 - KINDER Sydney (ŠV+O) / NST B 2011 - Kotová Karolína, Michlová Natálie (O+KU) / NST A 2011 - BUREŠOVÁ Pavla, KOPECKÁ Tereza (KU+ST) / NST A 2010 - KŘÍŽKOVÁ Barbora (KU+ST), LAGRONOVÁ Natálie (KU+M) / JUNI B - KODÝDKOVÁ Adina (KU+ST), SAMAREVA Alisa (KU+ST), CHRISTOVOVÁ Sofie (O+KU) / JUNI A - KURPIERS Francesca, OBSTOVÁ Tereza (O+M) / SENI B - DILLINGEROVÁ Sára (O+M) / SENIORKY A - HAVLÍKOVÁ Karolína (M+KU)

ZMĚNA NOMINACE VYHRAZENA 

RHYTMIC GYM CUP 2022 - 26.3.2022
RHYTMIC GYM CUP 2022 - 26.3.2022

RHYTHMIC GYM CUP 2022

Datum: 26.3.2022 SOBOTA

Místo konání: sportovní hala Domu dětí a mládeže Modřany, Herrmannova 2016/24, Praha 4 - Modřany

Nominované gymnastky: všichni z Hodko, kdož mají ruce nohy :-)


RHYTHMIC GYM CUP 2022 - KP - 27.3.2022
RHYTHMIC GYM CUP 2022 - KP - 27.3.2022

RHYTHMIC GYM CUP 2022 - KP

Datum: 27.3.2022 NEDĚLE

Místo konání: Místo konání: sportovní hala Domu dětí a mládeže Modřany, Herrmannova 2016/24, Praha 4 - Modřany

Nominované gymnastky: všichni z Hodko, kdož mají ruce nohy :-)


HOBIT CUP 2022

Datum: 13.3.2022 NEDĚLE

Místo konání: Sportovní hala TJ Slavoj Plzeň, Třebízského 12

Startovné: 400.- Kč / prosíme odevzdat na ZAČÁTKU tréninku v pátek 11.3. Děkujeme.

Nominované gymnastky: NML B 2012 - Kohoutová Eliška (BN+O), Schubert Beatrix (bn+ŠV) / NML A 2012 - KINDER Sydney (bn+ŠV) / NST B 2011 - Kotová Karolína, Michlová Natálie (O+KU) / NST A - Burešová Pavla (M+O), Kopecká Tereza (O+KU) / NST A 2010 - Křížková Barbora (O+M) / JUNI B - KODÝDKOVÁ Adina (O+ST), SAMAREVA Alisa (KU+ST), WRIGHT Isabella (O+ST), WRIGHT Ella (KU+ST), CHRISTOVOVÁ Sofie (O+ST) / JUNI A - KURPIERS Francesca (O+M), OBSTOVÁ Tereza (M+KU) / SENIORKY A - HAVLÍKOVÁ Karolína (M+KU)

ZMĚNA NOMINACE VYHRAZENA DLE AKTUÁLNÍ FORMY, ZDRAVOTNÍHO STAVU, PROTIEPIDEMICKÝCH OPATŘENÍ, apod. 

MILEVSKÝ POHÁR 2022

Datum: 19.3.2022 sobota

Místo konání: sportovní hala Milevsko (u zimního stadionu)

Startovné: 350.- Kč / prosíme odevzdat na ZAČÁTKU tréninku v pátek 18.3. Děkujeme.

Nominované gymnastky: již brzy :-)

ZMĚNA NOMINACE VYHRAZENA DLE AKTUÁLNÍ FORMY, ZDRAVOTNÍHO STAVU, PROTIEPIDEMICKÝCH OPATŘENÍ, apod.