Naše závodnice, naše chlouba, ...aneb naše hvězdy a hvězdičky.....

RYBAKOVA Kateřina (2009)

Kateřina RYBAKOVA (2009) se stala členkou našeho týmu v roce 2022 a náš klub reprezentuje v kategorii Juniorky B. V roce 2022 dosáhla výborného umístění na MČR dvojic a trojic, kde vybojovala krásné 4.místo. 

"NEJ" výsledky aneb na co jsme pyšní:

2023: jednotlivkyně (juniorky B) - Přebor Prahy - 9.místo (víceboj) / společné skladby (juniorky):  PŘEBOR PRAHY - 4.místo / PZ Hradecká stuha - 5.místo / PZ Chodov Cup - 4.místo / PZ Chomutovský pohár / PZ Rycon Cup / 

2022: společné skladby - dvojice, trojice (juniorky): MČR - 4.místo / Přebor Prahy - 3.místo / Přebor ČOS - 3.místo / PZ South Moravia Cup - 1.místo / PZ Porta Bohemica Cup - 1.místo / PZ Sametová stuha - 3.místo / PZ Rycon Cup - 3.místo /