Naše závodnice, naše chlouba, ...aneb naše hvězdy a hvězdičky

OCELÍKOVÁ Sofie (2004)

Sofie OCELÍKOVÁ (2004) / DOROSTENKY
Sofie OCELÍKOVÁ (2004) / DOROSTENKY

Sofie OCELÍKOVÁ reprezentuje náš klub v kategorii kadetky starší. V roce 2017 a 2018 vybojovala bronzovou medaili na MČR společných skladeb dvojic a trojic. V roce 2019 vybojovala fantastické 4.místo na MČR kadetek starší v sestavě s libovolným náčiním a získala titul Přebornice Prahy ve společných skladbách dvojic spolu s Kačkou Minksovou.

"NEJ" výsledky aneb na co jsme pyšní:

2020: Jednotlivkyně (dorostenky) - PZ Disney Cup - 4.místo / 

2019: Jednotlivkyně (kadetky starší) - MČR - 10.místo (víceboj), 4.místo (lib.náčiní) / Přebor Prahy - 5.místo / PZ Monet Cup - 2.místo / PZ Memoriál A.Fialové - 13.místo / PZ Mantila Cup - 2.místo (2004 víceboj), 9.místo / PZ South Moravia Cup - 10.místo / PZ AJUR CUP - 5.místo / MT Gazela Cup (CRO) - 1.místo (víceboj, kužele), 2.místo (míč) / PZ RG Cup - 4.místo / MT Helga-Feneberg Pokal (GER) - 5.místo / společné skladby - dvojice, trojice - MISTRYNĚ ČESKÉ REPUBLIKY 2019 / PŘEBORNICE PRAHY 2019 / South Moravia Cup - 1.místo / Hradecká stuha - 1.místo / PZ Advent Cup - 1.místo / PZ Sametová stuha - 1.místo

2018: Jednotlivkyně (kadetky starší) - PZ Frozen Cup Brno - 1.místo / PZ Monet Cup - 1.místo / MT Hof (GER) - 11.místo / MT Helga-Feneberg Pokal (GER) - 3.místo / Společné skladby - MČR dvojice, trojice - 3.místo / PŘEBORNICE PRAHY dvojice, trojice - juniorky / PZ Rycon Cup - 3.místo / PZ Sametová stuha - 1.místo / PZ Žďárská Popelka - 2.místo / PZ Advent Cup Plzeň - 1.místo

2017: Jednotlivkyně - Přebor Prahy - kadetky starší: 5.místo / MČR kadetky starší - 16.místo + 9.místo (obruč) / MT Hof (GER) - 5.místo / PZ Spring Cup - 6.místo / PZ Memoriál Jiřiny Krocové - 8.místo / PZ Ledová vločka - 2.místo / PZ Memoriál Aleny Fialové Plzeň - 5.místo / Společné skladby - dvojice, trojice - MČR - 3.místo (juniorky) / Přebor Prahy - 1.místo (juniorky) 

V roce 2018 bude Sofie startovat v kategorii kadetky starší.

2018: Jednotlivkyně (kadetky starší) - PZ Frozen Cup Brno - 1.místo / PZ Monet Cup - 1.místo