Naše závodnice, naše chlouba, ...aneb naše hvězdy a hvězdičky

HEINRICHOVÁ Dorota (2013)

Dorotka HEINRICHOVÁ (2013) je součástí našeho týmu od roku 2023. V tomto roce bude závodit v kategorii naděje mladší, kde je i členkou společné skladby. V roce 2024 se stěhuje do Českých Budějovic, kde posílí tamní oddíl SKMG Máj České Budějovice a my jí přejeme hodně štěstí. 

"NEJ" výsledky aneb na co jsme pyšní:

2023: jednotlivkyně (naděje nejmladší 2015): MČR NML A 2013 - 12. místo, 9. místo (BN, švihadlo), 8. místo (kužele) ŠVIHADLO, 8. místo KUŽELE / Disney Cup - 9. místo /Ústecký pohár - 7. místo / Ajur Cup - 7. místo / Upreal Cup - 9. místo / Memoriál Aleny Fialové - 3. místo🥉/ Klánovice Cup - 1. místo🥇 / Rhytmic Gym Cup - 1.místo 🥇 / SPOLEČNÉ SKLADBY - NADĚJE MLADŠÍ: PŘEBOR PRAHY - .místo / PZ Hradecká stuha - 1.místo🥇 / PZ Sametová stuha - 3.místo🥉 / PZ Chodov Cup - 1.místo🥇/ PZ Chomutovský pohár -