Naše závodnice, naše chlouba, ...aneb naše hvězdy a hvězdičky

ŠOLCOVÁ Naďa (2005)

ŠOLCOVÁ Naďa (2005)
ŠOLCOVÁ Naďa (2005)

Naďa ŠOLCOVÁ (2005) je novou členkou našeho týmu. Bude nás reprezentovat v kategorii juniorek. Mezi její největší úspěchy patří zisk titulu Mistryně ČR ve společných skladbách juniorek z roku 2019 a mistryní ČR juniorek jednotlivkyň v sestavě s míčem.

NEJ výsledky...aneb na co jsme pyšní: 

2020: jednotlivkyně (juniorky) - MČR - 1.místo (míč), 4.místo (víceboj, obruč), 6.místo (kužele, stuha) / Přebor Prahy - 3.místo / MT Sosnowiec Winter Cup - 7.místo (víceboj), 1.místo (stuha) / PZ Hobit Cup - 1.místo / PZ OIG GYM CUP - 2.místo (víceboj), 3.místo (finále)

2019: jednotlivkyně (juniorky) - MČR juniorky - 19.místo (víceboj), 7.místo (kužele) / Přebor Prahy - juniorky - 6.místo / 3.místo (stuha) / MT Helga-Feneberg Pokal (GER) - 1.místo / společné skladby - juniorky - MISTRYNĚ ČESKÉ REPUBLIKY 2019 / Přebor Prahy - 2.místo / South Moravia Cup - 5.místo / Hradecká stuha - 1.místo / Sametová stuha - 1.místo / Advent Cup - 1.místo