Naše závodnice

ZŮNOVÁ Tereza (2005)

Tereza ZŮNOVÁ (2005) / KADETKY STARŠÍ
Tereza ZŮNOVÁ (2005) / KADETKY STARŠÍ

Tereza ZŮNOVÁ je další zkušenou závodnicí našeho klubu, která soutěží v kategorii kadetek starších a může se pochlubit mnoha významnými úspěchy. Je Mistryní České republiky pro rok 2017 ve společných skladbách dvojic a trojic. V roce 2018 se stala bronzovou medailistkou MČR dvojic a trojic juniorek. V roce 2019 se stala vicemistryní ČR v kategorii kadetek starších.

"NEJ" výsledky aneb na co jsme pyšní:

2020: Jednotlivkyně (kadetky starší) - 

2019: Jednotlivkyně (kadetky starší) - MČR - 2.místo (víceboj, míč) / Přebor Prahy - 7.místo / PZ Monet Cup - 1.místo / PZ Memoriál A.Fialové - 17.místo / PZ South Moravia Cup - 12.místo / PZ AJUR CUP - 1.místo / MT Gazela Cup (CRO) - 1.místo (víceboj, obruč, míč) / PZ RG Cup - 3.místo / MT Helga-Feneberg Pokal (GER) - 5.místo / společné skladby - juniorky - MISTRYNĚ ČESKÉ REPUBLIKY 2019 / Přebor Prahy - 2.místo / South Moravia Cup - 5.místo / Hradecká stuha - 1.místo / Sametová stuha - 1.místo / PZ Advent Cup - 1.místo

2018: Jednotlivkyně (kadetky starší) - PZ Frozen Cup Brno - 2.místo / PZ Monet Cup - 2.místo / MT Hof (GER) - 4.místo / MT Helga-Feneberg Pokal (GER) - 4.místo / Společné skladby - PŘEBORNICE PRAHY dvojice, trojice - juniorky / PZ Rycon Cup - 3.místo / PZ Sametová stuha - 1.místo / PZ Žďárská Popelka - 2.místo / PZ Advent Cup Plzeň - 1.místo

2017Jednotlivkyně - účastnice MČR nadějí starších / MT Hof (GER) - 3.místo / MT Obertraubling (GER) - 1.místo / PZ "O Pohár královny Elišky - 3.místo / PZ Memoriál Jiřiny Krocové Plzeň - 2.místo / PZ Trolls Cup Brno - 6.místo / PZ Typodesign Cup Č.Budějovice - 11.místo + 6.místo (kat. 2005) / Ledová vločka Tábor - 3.místo / Přebor Prahy naděje starší - 13.místo / účastnice MČR nadějí starších 2017Dvojice+trojice: MISTRYNĚ ČESKÉ REPUBLIKY A PŘEBORNICE PRAHY naděje starší  / PZ Rycon Cup - 1.místo / PZ Žďárská Popelka - 1.místo / PZ Sametová stuha - 1.místo / PZ "O Pohár královny Elišky - 1.místo