Naše závodnice, naše chlouba, ...aneb naše hvězdy a hvězdičky

VODIČKOVÁ Milena (2000)

Milena VODIČKOVÁ (2000) / DOROSTENKY
Milena VODIČKOVÁ (2000) / DOROSTENKY

Milena VODIČKOVÁ je v současné době nejzkušenější reprezentantkou našeho oddílu. V roce 2016 vstoupila do kategorie seniorek a i když jí hodně potrápily různé nemoci a zranění, vstup do této kategorie zvládla velmi dobře. Asi k největším úspěchům této závodnice patří účast na MČR juniorek 2015 a účast na MČR seniorek 2017 v Mistrovské třídě.

"NEJ" výsledky aneb na co jsme pyšní:

2018: Jednotlivkyně - Přebor Prahy dorostenky - 2.místo / MČR dorostenky - finalistka MČR - 14.místo / PZ Táborský pohár - 4.místo / PZ Monet Cup - 5.místo / PZ Jablonecká perlička - 10.místo / Společné skladby - MČR dvojice, trojice - 5.místo / Přebor Prahy dvojice, trojice - seniorky - 2.místo / PZ Rycon Cup - 3.místo / PZ Žďárská Popelka - 3.místo / PZ Advent Cup Plzeň - 3.místo

2017: Přebor Prahy - seniorky: 5.místo / účast na MČR seniorek v mistrovské třídě