Naše závodnice, naše chlouba, ...aneb naše hvězdy a hvězdičky

WRIGHT Isabella (2008)

Isabella WRIGHT (2008) spolu se svojí sestrou (dvojčetem) Ellou jsou členkami našeho týmu od podzimu 2020 a my se už moc těšíme, až se objeví na závodním koberci.

"NEJ" výsledky aneb na co jsme pyšní:

2023: jednotlivkyně Juniorky B- MČR - víceboj 9. místo / obruč 1. místo, libovolné 3 místo/, juniorky B: Ledová vločka - 6.-7. místo, Disney Cup - 6. místo, Spring Cup Salzburg - 1. místo, Ústecký pohár - 8. místo, Ajur Cup - 4. místo, Up Real Cup - 6. místo, Galatea Cup - 32. místo, Memoriál Aleny Fialové - 13. místo, Přebor Prahy - víceboj 2. místo / obruč 2. místo, stuha 2. místo, libovolné 2. místo/, Rhytmic Gym Cup - 

2022: jednotlivkyně - juniorky B: PZ Hobit Cup - 7.místo / Rhythmic Gym Cup - 3.místo /