Naše závodnice, naše chlouba, ...aneb naše hvězdy a hvězdičky

SPOLEČNÉ SKLADBY

SPOLEČNÉ SKLADBY neboli zkráceně "společky" nám zpestřují hlavně podzimní část sezóny.

Závodíme jak ve společných skladbách, tak i ve dvojicích a trojicích. 

 Společné skladby nás baví. Proč? Je to "týmovka"❣️, které v moderní gymnastice není moc. Utužuje se přátelství, holky jdou mnohdy na krev, ale ve společkách jsou tam vždy ty ruce, které vás zvednou a podrží, když zrovna nemůžete, nebo se vám nedaří. Kolektivní utrpení a kolektivní úspěch prostě mají něco do sebe. 

❣️POJĎTE S NÁMI ZALISTOVAT TOUTO STRÁNKOU, JAK NÁM TO V TĚCH SPOLEČKÁCH ŠLAPE :-)❣️

"SPOLEČKY 2023" .... ????

....sezóna společných skladeb v plném proudu...nechme se překvapit, co přinese.....❣️

Letos jsme moc pyšné na to, že se nám podařilo obsadit všechny kategorie společných skladeb, od nadějí nejmladších, až po seniorky. 

"SPOLEČKY 2022"

TŘI MISTROVSKÉ TITULY PRO HODKO TÝM

Rok 2022....a "společky" jsou zpátky a my s nimi 😊. Dvojice, trojice i "pětkové společky", všude máme zastoupení. Výsledkem našeho "postcovidového" řádění jsou 2 tituly PŘEBORNIC PRAHY🥇🥇 zásluhou Elišky KOHOUTOVÉ a Sydney KINDER a společné skladby nadějí starších ve složení Johana BABIŠTOVÁ, Tereza CHVÁTALOVÁ, Barbora KŘÍŽKOVÁ, Natálie LAGRONOVÁ a Tereza KOPECKÁ, ale také 3 tituly MISTRYŇ ČESKÉ REPUBLIKY🥇🥇 🥇 , kdy na stupínku nejvyšším stanula trojice seniorek Adéla NOVÁKOVÁ, Isabel Mia WRIGHT a Sára DILLINGEROVÁ, dále společná skladba nadějí starších ve složení Johana BABIŠTOVÁ, Tereza CHVÁTALOVÁ, Barbora KŘÍŽKOVÁ, Natálie LAGRONOVÁ a Tereza KOPECKÁ a společná skladba juniorek Natália HUSOVSKÁ, Ella Luisa WRIGHT, Adina KODÝDKOVÁ, Alisa SAMAREVA a Tereza OBSTOVÁ, stříbrnou medaili 🥈 navíc přidala dvojice Elišky KOHOUTOVÁ a Sydney KINDER. 

Pro náš klub úspěch jako hrom ❣️ 

"SPOLEČKY" 2020 A 2021......A VELKÉ COVIDOVÉ NIC :-(

Roky 2020 a 2021 jsou "covidové" a soutěže ve společných skladbách jsou bohužel "passé". ŠKODA 😥😥😥. 

"SPOLEČKY 2019" A DVA MISTROVSKÉ TITULY PRO HODKO HOLKY

Rok 2019 ... znovu se pouštíme do "velkých" společek, ale zůstáváme věrni i kategorii dvojic a trojic, tak snad navážeme na předchozí úspěšná léta :-)....a podařilo se. Dva tituly MISTRYŇ ČESKÉ REPUBLIKY, tak o tom se nám ani nesnilo. Mistrovské zlato si z Karlových Varů odvezly Kačka MINKSOVÁ a Sofi OCELÍKOVÁ a juniorská společná skladba s 5 švihadly ve složení Karolína HAVLÍKOVÁ, Natália HUSOVSKÁ, Tereza ČERMÁKOVÁ, Tereza ZŮNOVÁ a Naďa ŠOLCOVÁ🥇🥇 . Navíc se Kačka MINKSOVÁ a Sofi OCELÍKOVÁ a společná skladba nadějí nejmladších ve složení Johana BABIŠTOVÁ, Tereza CHVÁTALOVÁ, Barbora KŘÍŽKOVÁ, Veronika DACZICKÁ a Tereza KOPECKÁ staly PŘEBORNICEMI PRAHY 🥇🥇❣️

"SPOLEČKY 2018" A DVĚ MISTROVSKÉ MEDAILE PRO HOLKY OD VLTAVY

V roce 2018 jsme v medailové tradici pokračovaly dvěma bronzovými medailemi na MČR. Děvčata zdobí i tituly PŘEBORNIC PRAHY.... :-), a to v kategorii juniorek a seniorek❣️

"SPOLEČKY 2017" A PRVNÍ "HODKO" MISTROVSKÝ TITUL

Rok 2017 nám přinesl 3 medaile na MČR dvojic a trojic včetně titulu mistryň ČR❣️🥇 pro Káju HAVLÍKOVOU a Terezu ZŮNOVOU Vicemistryněmi České republiky se stala trojice Natália HUSOVSKÁ, Tereza OBSTOVÁ a Magdalena KAČEROVSKÁ🥈❣️.  

"SPOLEČKY 2016" ....začínáme

V roce 2016 se naše společné skladby nadějí starších a juniorek probojovaly na MČR. Na finále to zdaleka nestačilo, ale každý začátek je těžký, že?