Výsledky závodů 2020 ...přinese nám rok s magickými dvacítkami štěstí....???

DISNEY CUP Brno, 7.3.2020
DISNEY CUP Brno, 7.3.2020

DISNEY CUP v Brně a 9 CENNÝCH KOVŮ pro holky od Vltavy

My se viru nebojíme a do Brna dorazíme....koronavirus si pěkně v Praze držíme pod pokličkou na Bulovce .... (a ta je od Vltavy hooodne daleko)😀😊😄...a tak jsme v nemalém počtu vyrazily na již tradiční pohárový závod DISNEY CUP do Brna.

Pro některé z našich gymnastek to byl první letošní závod, tak jsme byly zvědavé, jak si holčičky povedou. Sešla se zde kvalitní konkurence závodnic z České republiky, Slovenska a Německa, celkem se představilo na 230 gymnastek.

Celkové hodnocení tohoto závodu - máme tedy hodně práce, mnohé sestavy jsou ještě "syrové", potřebujeme "zamakat" s náčiním a dodat našim vystoupením výraz a energii, protože nervozita pracovala na plné obrátky, ale ....spousta závodů před námi, tak můžeme vylepšovat....jak to dopadlo?

NNML 2013: Samantha WOLFOVÁ předvedla velmi taneční sestavu a obsadila v konkurenci 18 gymnastek krásné 6.místo...Svůj úplně první závod ve volném programu si odbyla i Viktorka OTRYACHINA a při své premiéře obsadila pěkné 11.místo. 

NNML 2012: celkem 29 gymnastek, mezi nimi naše dvě želízka v ohni. Beatka SCHUBERT dnes moc pěkně a krásné celkové 5.místo a premiérově také náš nováček Sydney Kinder na 18.místě.

NNML2011: celkem 21 gymnastek a 4 kočky z Hodkoviček, které se představily v sestavách beznáčiní a s libovolným náčiním. Práce s náčiním je celkově velkou bolestí české moderní gymnastiky...jednoduše začínají pracovat s náčiním příliš pozdě...Tedy nejlépe z našich Terka KOPECKÁ, která i přes chyby v sestavě s obručí vybojovala bezva 🥈2.místo a naši první dešní "placku", stříbrnou...Prima výkon a krásné 5.místo obsadila Pavlínka BUREŠOVÁ, 10.místo Kája KOTOVÁ a pěkné 13.místo Natálka MICHLOVÁ.

NML 2010: celkem 14 gymnastek...Dařilo se Barče KŘÍŽKOVÉ, která obsadila 🥇 1.místo a získala dnešní první zlato, Johanka BABIŠTOVÁ statečně zápasí se sestavou s obručí, která jí tentokrát opravdu potrápila, nicméně nakonec prima 5.místo a Natálka LAGRONOVÁ na 6.příčce.

NST B: Andrejka WOLFOVÁ dnes předvedla sestavy se švihadlem a kuželi. Švihadlo zlobilo, kužele moc pěkné, celkové 3.místo 🥉a bronz je doma :-).

NST A: do bronzového košíku přibyl další bronz 🥉 od Lucinky Křížkové a krásné 5.místo pro Fany Kurpiers...jen tak dál...

KML 2008: Bronzový košík se nám plní ...po nevydařeném závodě v Polsku dnes Adina KODÝDKOVÁ 🥉 na 3.místě a 7.příčka pro Alici KRULIŠOVOU. Alici bychom chtěly pochválit hlavně za moc povedenou sestavu s kuželi, která nás moc potěšila :-).

V podvečerních hodinách se představily kadetky starší, juniorky a seniorky. Naše holky předvedly velmi pěkné výkony, sem tam se něco nepovedlo a bylo to pěkné pokoukání 😂😂😂...Takže Adélka NOVÁKOVÁ při své premiéře v kadetkách starších "brambora" za 4.místo a další bramboru přidala i Sofinka OCELÍKOVÁ debutující v kategorii dorostenek, Terezka ČERMÁKOVÁ, Natálka HUSOVSKÁ, Karolínka HAVLÍKOVÁ a Kačka MINKSOVÁ...všechny 🥇🥇🥇🥇 a 1.místo.
Moc gratulujeme, děkujeme rodičům za další nekonečně dlouhou gymnastickou sobotu, paní Heleně a paní Marcele za krásné fotky a hlavně neusínejme na vavřínech, ještě máme hodně práce před sebou.
TĚŠÍME SE NEJEN NA NAŠE HOLKY JIŽ PŘÍŠTÍ TÝDEN NA NAŠEM MONET CUPU!!!!!❤️❤️❤️

SOSNOWIEC WINTER CUP 2020 a FANTASTICKÉ 4 MEDAILE PRO HODKOVIČKY
Jedním z našich letošních gymnastických předsevzetí bylo závodit více mezinárodně, získat zkušenosti a posunout se výkonnostně výš...No, tedy, pojďme na to...
Poslední únorový víkend patřil v polském Sosnowci velkému mezinárodnímu závodu SOSNOWIEC WINTER CUP....více než 60 klubů z Polska, Ukrajiny, Běloruska, Německa, Lucemburska, Kypru, Řecka, Holandska, Švédsko, Litvy, Slovenska, České republiky a dalších zemí....tedy pro začátek jsme si ukously poměrně velké sousto :-) ...jak velké?...tak to jsme zjistily až po příiezdu do sportovní haly....
1. Teplotu jsme neměly, tedy směle do závodu
2. Hala plná, gymnastky všude, téměř nedýchatelno
3. Závod běží takovou rychlostí, že rozhodčí nestíhají vypít ani kávičku😅....
4. V každé kategorii šílené množství dětí a dobrých dětí....hodně dobrých....trochu se nám zatajil dech, ale utéct už jsme nemohly...
V pátek se do závodu pustily Samantha WOLFOVÁ v kategorii 2013 se sestavou beznáčiní a bohužel v pozdních večerních hodinách Terezka KOPECKÁ se sestavami s obručí a kuželi.
KATEGORIE 2013 B - Samantha Wolfová ....mezi 18 gymnastkami si vedla vskutku skvěle..celkové 5.místo, spousty dalších nápadů, myšlenek a práce před námi, ale veliká gratulace :-)
KATEGORIE 2011 A - celkem 39 gymnastek, Terezka KOPECKÁ a velký risk ji poslat do závodu ve dvojboji sestav s obručí a kuželi... pozdní večerní hodina, kdy Terka závodila cca ve 21.15 nám také nepomohla...tedy hoooodně pádů, ale velká snaha, odhodlání a bojovnost...myslely jsme, že to bude velký průšvih, ale nakonec pěkné 13.místo v první třetině startovního pole, ale stejně velká práce před námi.
V sobotu zasáhly do boje ročníky 2008, 2010, 2009 a 2005. Do haly jsme vstoupily v 7.15 a odcházely půl hodiny po půlnoci....Jediná věc, která pořadatelům hooodně nevyšla, zpoždění o více než 3 hodiny je prostě moc....🙉
KATEGORIE 2008 B - celkem 38 gymnastek, dvojboj s míčem a libovolným náčiním, velké zlepšení a velice koncentrovaný a zodpovědný výkon Lucinky KŘÍŽKOVÉ, která nakonec vybojovala skvělé 13.místo, Adina KODÝDKOVÁ bohužel hodně chybovala a nakonec obsadila 28.příčku...
KATEGORIE 2010 B - celkem 62 gymnastek, dvojboj s obručí a libovolným náčiním, naše holky bojovaly a věechny se nakonec vešly do první poloviny výsledkové listiny, Barča KŘÍŽKOVÁ na výborné 18.příčce, Veronika DACZICKÁ na 24.místě a Johanka BABIŠTOVÁ při svém prvním startu ve volném programu na 26.příčce...
KATEGORIE 2009 B - celkem 52 gymnastek, pozdní večer, Andrejka WOLFOVÁ a její míč a kužele, velká únava, kdy už vlastně jedete na "morál" ...Naše Andyna bojovala, míč neposlušný, kužele prima....báječné 8.místo, hodně inspirace, budeme makat....
KATEGORIE 2005 A...poprvé ... - celkem 29 gymnastek, dvojboj míč a kužele, je hluboká noc, když ve 23.00 ještě závod této kategorie ani nezačal, už jsme byly malinko nervózní...nakonec rozhodnutí, že tato děvčata půjdou jen 1 sestavu, tedy Naďka ŠOLCOVÁ nastupuje na míč ve 23.58😟 ...a podle toho to také vypadá, 3 pády, ale i přesto poměrně velice solidní známka...tedy stuhu v neděli....
V neděli závodíme již od 7.30.....😎😎😎
KATEGORIE 2007 B - celkem 34 gymnastek, Natálka HUSOVSKÁ nejprve s povinnými kuželi a potom s obručí, Náťa vlítla na koberec jako uragán, dvě krásné sestavy, bojovala do posledních taktů, i přesto, že jsme byly přesvědčené, že na tomto závodě visí medaile hooodně vysoko, tak ne pro Náťu... 3.místo ve víceboji a famozní bronz🥉a v sestavě s obručí fantastická stříbrná medaile🥈....GRATULACE!!!!!!!
KATEGORIE 2006 B - Kája HAVLÍKOVÁ a dalších 28 gymnastek, chybičky byly, ale i přesto celkové 8.místo ve víceboji a hlavně ZLATO a 1.místo 🥇v sestavě s obručí...prostě paráda.
KATEGORIE 2005 A - Naďka ŠOLCOVÁ se pouští do stuhy a ta vypadá v normálním denním čase o 100% lépe.... nakonec celkem 29 gymnastek, 8.místo ve víceboji, ale pozor 1.místo a druhá ZLATÁ MEDAILE za stuhu 🥇.
Děkujeme celému týmu v Polsku, děkujeme zbytku HODKO GANGU za fandění i streamu a podporu na dálku. Byla to teda zkušenost s velkým "Z"....
Tedy pracujeme dál a těšíme se příští týden na DISNEY CUPu v Brně....

SOSNOWIEC WINTER CUP 2020
SOSNOWIEC WINTER CUP 2020
LEDOVÁ VLOČKA / Tábor 26.01.2020
LEDOVÁ VLOČKA / Tábor 26.01.2020

ZÁVODNÍ SEZÓNA S MAGICKÝMI DVACÍTKAMI ZAHÁJENA...Tak bych řekla, že letos jsme si opravdu "přivstaly"... Obvykle zahajujeme sezónu tak koncem února, ale letos jsme se rozhodly, že vyrazíme a zkusíme závodit už na konci ledna, což, přiznejme si upřímně je nejen pro nás, ale i celou českou MG termín poměrně šibeniční, i když celý svět vesele závodí již od začátku roku...
První závod jsme již tradičně absolvovaly v Táboře na LED(N)OVÉ VLOČCE, přátelském pohárovém závodě, kam jezdíme moc rády. Letos s mezinárodní kvalitní konkurencí gymnastek nejen z ČR, ale i Slovenska a Polska.
Co napsat na úvod, máme úplně nové sestavy, tedy všechny naše holky jely především otestovat tyto choreografie v závodě z plného tréninku.
A jak to dopadlo?
Kategorie NNML 2012 a mladší: 22 gymnastek!!!!, radost nám 7.místem udělala Beatka SCHUBERT (2.místo mezi českými gymnastkami) a 9.místo obsadila teprve 7-letá Samantha WOLFOVÁ. Moc gratulujeme.
Kategorie NML 2011: V této kategorii se představily v sestavě BN Kája KOTOVÁ a Natálka MICHLOVÁ...nové sestavy se povedly bez větších karambolů a byly z toho první dvě "placky". Kája brala🥈za 2.místo a Natálka 🥉za 3.příčku. Prima a jedeme dál.
Kategorie NML 2011: Ve dvojboji se představila Terka KOPECKÁ, obě sestavy nové, parádní bezka a neposlušná obruč, ale i Terezka vybojovala medaili, a to 🥈za 2.místo.
Kategorie NST 2008-2009: Terka OBSTOVÁ bojovala s obrovskou náročností svých nových sestav a nakonec z toho bylo další 2.místo a 🥈za bezchybně cvičící Polskou závodnicí a Andy WOLFOVÁ si v této kategorii odbyla premiéru solidním 5.místem.
Kategorie JUNIORKY 2006-2007: Kája HAVLÍKOVÁ po 2 letech oprášila pro tuto sezónu obruč a dala jí zabrat 🙉, dobrý výkon v míči jí posunul na další placku, také 2.místo a 🥈...
Kategorie DOROSTENKY: Kačka MINKSOVÁ po roce opět závodila v jednotlivkyních a svoji sezónu otevřela krásným 2.místem a 🥈.
Byla to taková stříbrná sprcha....Všem děvčatům moc gratulujeme , děkujeme Monice za přípravu a doufáme, že nás tento letošní brzký start katapultuje do ještě větších obrátek, protože před sebou máme ještě hodně práce, protože bez ní, jak víme, nejsou ty koláče 🍰.
Těšíme se na další závod!