Výsledky závodů 2020 ...přinese nám rok s magickými dvacítkami štěstí....???

LEDOVÁ VLOČKA / Tábor 26.01.2020
LEDOVÁ VLOČKA / Tábor 26.01.2020

ZÁVODNÍ SEZÓNA S MAGICKÝMI DVACÍTKAMI ZAHÁJENA...Tak bych řekla, že letos jsme si opravdu "přivstaly"... Obvykle zahajujeme sezónu tak koncem února, ale letos jsme se rozhodly, že vyrazíme a zkusíme závodit už na konci ledna, což, přiznejme si upřímně je nejen pro nás, ale i celou českou MG termín poměrně šibeniční, i když celý svět vesele závodí již od začátku roku...
První závod jsme již tradičně absolvovaly v Táboře na LED(N)OVÉ VLOČCE, přátelském pohárovém závodě, kam jezdíme moc rády. Letos s mezinárodní kvalitní konkurencí gymnastek nejen z ČR, ale i Slovenska a Polska.
Co napsat na úvod, máme úplně nové sestavy, tedy všechny naše holky jely především otestovat tyto choreografie v závodě z plného tréninku.
A jak to dopadlo?
Kategorie NNML 2012 a mladší: 22 gymnastek!!!!, radost nám 7.místem udělala Beatka SCHUBERT (2.místo mezi českými gymnastkami) a 9.místo obsadila teprve 7-letá Samantha WOLFOVÁ. Moc gratulujeme.
Kategorie NML 2011: V této kategorii se představily v sestavě BN Kája KOTOVÁ a Natálka MICHLOVÁ...nové sestavy se povedly bez větších karambolů a byly z toho první dvě "placky". Kája brala🥈za 2.místo a Natálka 🥉za 3.příčku. Prima a jedeme dál.
Kategorie NML 2011: Ve dvojboji se představila Terka KOPECKÁ, obě sestavy nové, parádní bezka a neposlušná obruč, ale i Terezka vybojovala medaili, a to 🥈za 2.místo.
Kategorie NST 2008-2009: Terka OBSTOVÁ bojovala s obrovskou náročností svých nových sestav a nakonec z toho bylo další 2.místo a 🥈za bezchybně cvičící Polskou závodnicí a Andy WOLFOVÁ si v této kategorii odbyla premiéru solidním 5.místem.
Kategorie JUNIORKY 2006-2007: Kája HAVLÍKOVÁ po 2 letech oprášila pro tuto sezónu obruč a dala jí zabrat 🙉, dobrý výkon v míči jí posunul na další placku, také 2.místo a 🥈...
Kategorie DOROSTENKY: Kačka MINKSOVÁ po roce opět závodila v jednotlivkyních a svoji sezónu otevřela krásným 2.místem a 🥈.
Byla to taková stříbrná sprcha....Všem děvčatům moc gratulujeme , děkujeme Monice za přípravu a doufáme, že nás tento letošní brzký start katapultuje do ještě větších obrátek, protože před sebou máme ještě hodně práce, protože bez ní, jak víme, nejsou ty koláče 🍰.
Těšíme se na další závod!