Naše závodnice, naše chlouba, ...aneb naše hvězdy a hvězdičky

HAVLÍKOVÁ Karolína (2006)

Karolína HAVLÍKOVÁ (2006) / JUNIORKY
Karolína HAVLÍKOVÁ (2006) / JUNIORKY

Kája HAVLÍKOVÁ reprezentuje náš klub v kategorii juniorek. Mezi její největší úspěchy patří zisk titulu Mistryně České republiky ve společných skladbách dvojic a trojic 2017 a ve společných skladbách juniorek v roce 2019. Je rovněž členkou reprezentačního družstva nadějí ČR pro rok 2019 a mistryní ČR ve společných skladbách juniorek. V roce 2020 byla zařazena do výběru repre juniorek a v roce 2021 se zúčastnila MEJ ve Varně.

"NEJ" výsledky aneb na co jsme pyšní:

2021: JUNIORSKÁ REPREZENTANTKA ČR VE SPOLEČNÉ SKLADBĚ A ÚČASTNICE MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIOREK / jednotlivkyně (juniorky A) - Přebor Prahy - 7.místo (víceboj), 2.místo (kužele), 4.místo (stuha) / PZ Hostivař Cup - 2.místo (víceboj) / 

2020: jednotlivkyně (juniorky) - ČLENKA REPRE VÝBĚRU PRO SS JUNIOREK PRO MEJ 2021 - PZ Tábor - 2.místo / MT Sosnowiec Winter Cup - 8.místo (víceboj) / 1.místo (obruč) / PZ Disney Cup - 1.místo / PZ Corona Spring Cup - 1.místo

2019: Jednotlivkyně (juniorky) - MČR - 21.místo (víceboj), 11.místo (stuha) / Přebor Prahy - 7.místo (víceboj), 4.místo (švihadlo) / Jihočeská liga - 1.místo / DISNEY CUP - 1.místo / PZ Monet Cup - 1.místo / PZ South Moravia Cup - 10.místo / PZ AJUR CUP - 2.místo / MT Gazela Cup (CRO) - 1.místo (víceboj, švihadlo, kužele) / MT Helga-Feneberg Pokal (GER) - 1.místo / společné skladby - MISTRYNĚ ČESKÉ REPUBLIKY 2019 / juniorky - Přebor Prahy - 2.místo - South Moravia Cup - 5.místo / Hradecká stuha - 1.místo / Sametová stuha - 1.místo / Advent Cup - 1.místo

2018: Jednotlivkyně (naděje starší)finalistka MČR 2018 nadějí starších / Přebor Prahy naděje starší - 6.místo / PZ Frozen Cup Brno - 1.místo /PZ Monet Cup - 1.místo / MT Rudolf Lion Cup (GER) - 1.místo / MT Helga-Feneberg Pokal (GER) - 1.místo / Společné skladby - PŘEBOR PRAHY dvojice, trojice - naděje starší - 2.místo / PZ Rycon Cup - 3.místo / PZ Sametová stuha - 4.místo / PZ Žďárská Popelka - 1.místo / PZ Advent Cup Plzeň - 1.místo

2017: Jednotlivkyně - účastnice MČR 2017 nadějí starších / MT Hof (GER) - 2.místo / MT Obertraubling (GER) - 1.místo / PZ Memoriál Jiřiny Krocové Plzeň - 1.místo / PZ Memoriál Aleny Fialové Plzeň - 6.místo / PZ Typodesign Cup Č.Budějovice - 5.místo + 1.místo (kat. 2006) / PZ Trolls Cup Brno - 2.místo / PZLedová vločka Tábor - 2.místo / Přebor Prahy naděje starší - 7.místo / Dvojice+trojiceMISTRYNĚ ČESKÉ REPUBLIKY A PŘEBORNICE PRAHY naděje starší / PZ Rycon Cup - 1.místo / PZ Žďárská Popelka - 1.místo / PZ Sametová stuha - 1.místo / PZ "O Pohár královny Elišky - 1.místo 

2016: Jednotlivkyně (naděje starší) - PZ Frozen Cup Brno - 1.místo /PZ Monet Cup - 1.místo