Naše závodnice, naše chlouba, ...aneb naše hvězdy a hvězdičky

HAVLÍKOVÁ Karolína (2006)

Kája HAVLÍKOVÁ reprezentuje náš klub v kategorii seniorek, JE SENIORSKOU REPREZENTANTKOU ČESKÉ REPUBLIKY. Mezi její největší úspěchy patří zisk titulu Mistryně České republiky ve společných skladbách dvojic a trojic 2017 a ve společných skladbách juniorek v roce 2019. Byla rovněž členkou reprezentačního družstva nadějí ČR pro rok 2019 a mistryní ČR ve společných skladbách juniorek. V roce 2020 byla zařazena do výběru repre juniorek a v roce 2021 se zúčastnila MEJ ve Varně. V roce 2022 získala 2 stříbrné medaile na MČR seniorek a účastnila se Grand Prix v Brně.

"NEJ" výsledky aneb na co jsme pyšní:

2023: Jednotlivkyně - SENIORSKÁ REPREZENTANTKA ČESKÉ REPUBLIKY, ÚČASTNICE MISTROVSTVÍ EVROPY SENIOREK 2023 - kategorie - SENIORKY "A" -  Ledová vločka - 1.místo / Young Talents Vienna Cup - 2. místo / GRAND PRIX Tartu (EST) - 26. místo  / Kontrolní závod Brno - 3. místo / IT Aphrodite Cup - 45. místo / IT Salzburg - 1.místo (obruč, míč, kužele, stuha) / Kontrolní závod reprezentace Praha - 3. místo /Sofia Cup BUL - 24. místo / IT Galatea Cup - 8.místo / IT Ritam Cup (SRB) - / Kontrolní závod reprezentace Jihlava - 3. místo / ME Baku, Azerbajdžán - 50. místo OBRUČ, 52. místo KUŽELE / Tart Cup a Grand Prix Brno - 16. místo /  Rhytmic Gym Cup - 1. místo

2022: Jednotlivkyně - seniorky A - MČR - 4.místo (víceboj), 2.místo (míč, stuha) / Přebor Prahy - 3.místo (víceboj) / IT Sirena Cup (CRO) - 7.místo (víceboj), 4.místo (kužele), 5.místo (obruč) / Disney Cup - 2.místo / HOBIT CUP - 2.místo / Rhythmic Gym Cup - 1.místo / Memoriál A.Fialové - 1.místo / AJUR CUP - 2.místo / Grand Prix Brno - 

2021: JUNIORSKÁ REPREZENTANTKA ČR VE SPOLEČNÉ SKLADBĚ A ÚČASTNICE MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIOREK / jednotlivkyně (juniorky A) - MČR - 11.místo (víceboj, stuha), 5.místo (finále-obruč), 8.místo (finále-kužele) / Přebor Prahy - 7.místo (víceboj), 2.místo (kužele), 4.místo (stuha) / PZ Hostivař Cup - 2.místo (víceboj) / PZ OIG GYM CUP - 1.místo (víceboj), 2.místo (finále-stuha) / PZ Hradecká stuha - 1.místo / IT Andalucia Cup (ESP) - 

2020: jednotlivkyně (juniorky) - ČLENKA REPRE VÝBĚRU PRO SS JUNIOREK PRO MEJ 2021 - PZ Tábor - 2.místo / MT Sosnowiec Winter Cup - 8.místo (víceboj) / 1.místo (obruč) / PZ Disney Cup - 1.místo / PZ Corona Spring Cup - 1.místo

2019: Jednotlivkyně (juniorky) - MČR - 21.místo (víceboj), 11.místo (stuha) / Přebor Prahy - 7.místo (víceboj), 4.místo (švihadlo) / Jihočeská liga - 1.místo / DISNEY CUP - 1.místo / PZ Monet Cup - 1.místo / PZ South Moravia Cup - 10.místo / PZ AJUR CUP - 2.místo / MT Gazela Cup (CRO) - 1.místo (víceboj, švihadlo, kužele) / MT Helga-Feneberg Pokal (GER) - 1.místo / společné skladby - MISTRYNĚ ČESKÉ REPUBLIKY 2019 / juniorky - Přebor Prahy - 2.místo - South Moravia Cup - 5.místo / Hradecká stuha - 1.místo / Sametová stuha - 1.místo / Advent Cup - 1.místo

2018: Jednotlivkyně (naděje starší)finalistka MČR 2018 nadějí starších / Přebor Prahy naděje starší - 6.místo / PZ Frozen Cup Brno - 1.místo /PZ Monet Cup - 1.místo / MT Rudolf Lion Cup (GER) - 1.místo / MT Helga-Feneberg Pokal (GER) - 1.místo / Společné skladby - PŘEBOR PRAHY dvojice, trojice - naděje starší - 2.místo / PZ Rycon Cup - 3.místo / PZ Sametová stuha - 4.místo / PZ Žďárská Popelka - 1.místo / PZ Advent Cup Plzeň - 1.místo

2017: Jednotlivkyně - účastnice MČR 2017 nadějí starších / MT Hof (GER) - 2.místo / MT Obertraubling (GER) - 1.místo / PZ Memoriál Jiřiny Krocové Plzeň - 1.místo / PZ Memoriál Aleny Fialové Plzeň - 6.místo / PZ Typodesign Cup Č.Budějovice - 5.místo + 1.místo (kat. 2006) / PZ Trolls Cup Brno - 2.místo / PZLedová vločka Tábor - 2.místo / Přebor Prahy naděje starší - 7.místo / Dvojice+trojiceMISTRYNĚ ČESKÉ REPUBLIKY A PŘEBORNICE PRAHY naděje starší / PZ Rycon Cup - 1.místo / PZ Žďárská Popelka - 1.místo / PZ Sametová stuha - 1.místo / PZ "O Pohár královny Elišky - 1.místo 

2016: Jednotlivkyně (naděje starší) - PZ Frozen Cup Brno - 1.místo /PZ Monet Cup - 1.místo