Výsledky závodů 2023...makáme...makáme...makáme... :-)

DALŠÍ ČTYŘI MISTROVSKÉ MEDAILE PRO NADĚJE STARŠÍ B….

Jablonec nad Nisou hostil po sobotní juniorské soutěži i MČR nadějí starších B – i tentokrát s trojnásobným zastoupením TJ Sokol Hodkovičky, a to Káji KOTOVÉ, Elišky KOHOUTOVÉ a Natálky MICHLOVÉ.

V dnešním závodě se představilo celkem 46 gymnastek, opět stejným systémem. Všechny závodnice bojovaly ve dvojboji s míčem a kuželi a nejlepších 23 se kvalifikovalo do finálové sestavy s libovolným náčiním. Naše závodnice si i dnes vybraly trochu té sportovní smůly, zejména Kája s kuželi a Eliška s míčem, ale bojovaly a všechny si zaslouženě odnesly postup do finále, kde všechny velmi krásně předvedly své libovolné sestavy s obručemi 💞 🍀. Co charakterizuje tuto kategorii je obrovská vyrovnanost, a proto se o mistrovské tituly bojovalo až do poslední finálové sestavy. A jsme moc rády, že jsme mohly být i my součástí, protože výborně odcvičenou sestavou s obručí se na stříbrný stupínek vyšvihla KÁJA KOTOVÁ 🥈a vybojovala tak titul vicemistryně ČR a také titul MISTRYNĚ ČESKÉ REPUBLIKY V SESTAVĚ S LIBOVOLNÝM NÁČINÍM ….ale nejen Karolínce to tento den "cinklo", tak pojďme na výsledkový servis:

Kája KOTOVÁ (2011): víceboj 🥈, libovolná 🥇

Eliška KOHOUTOVÁ (2012) – víceboj 16., kužele 🥉, libovolná 🥈i Eliška vybojovala titul vicemistryně ČR s tímto náčiním

Natálka MICHLOVÁ – víceboj 18., kužele 11.

MOC GRATULUJEME VŠEM DĚVČATŮM A DĚKUJEME ZA VZORNOU REPREZENTACI ODDÍLU A SOKOLA. TAKÉ MOC DĚKUJEME NAŠIM TRENÉRKÁM MONICE A DÁŠE ZA DVOUDENNÍ "KOUČOVACÍ" MARATON. 

TŘI MISTROVSKÉ MEDAILE PRO HODKO TEAM NA MČR JUNIOREK B…. 

První mistrovské tituly byly v letošním roce rozdány mezi JUNIORKAMI B. Náš klub reprezentovaly v Jablonci nad Nisou Ella a Isi Wright a Adina Kodýdková, juniorek se celkem sešlo 61 gymnastek, které postupně ve dvou skupinách předvedly sestavy s obručemi a stuhami a poté 31 nejlepších závodnic postupovalo do finálového závodu s libovolným náčiním…..tedy nervy k prasknutí… 😊.

Jako první se z našich gymnastek představila Ella WRIGHT, které tréma doslova svázala ruce i nohy, ale Ella po pokažené obruči zabojovala v sestavě se stuhou, kde to "cinklo" 🥉, Adina KODÝDKOVÁ i Isi WRIGHT se rovněž nevyvarovaly chyb, ale jejich výkony se s dalšími sestavami zlepšovaly, zejména Isi WRIGHT byla v tomto dni závodně "při chuti"….A STALA SE MISTRYNÍ ČESKÉ REPUBLIKY V SESTAVĚ S OBRUČÍ v klasifikaci ročníku 2008 🥇

I když umí naše holky cvičit mnohem lépe, první letošní mistrovství i tentokrát přineslo našemu klubu cenné kovy a my máme velikou radost.

Isi WRIGHT – víceboj 9., obruč 🥇, libovolné náčiní 🥉

Ella WRIGHT – víceboj 29. , stuha 🥉

Adina KODÝDKOVÁ – víceboj 12., stuha 6., libovolné náčiní 4.

Děkujeme, gratulujeme a fofrem "valíme" dál, protože už za rohem číhá MČR nadějí starších B 💞

OBLASTNÍ PŘEBOR NADĚJÍ "A"

V sobotu 6.5. se uskutečnil ve stejném systému jako minulý týden oblastní přebor Prahy kategorií nadějí nejmladších, mladších a starších "A", který hostil SK Motorlet Praha.

Nejprve se v dopoledním nepostupovém závodě představily naděje nejmladší a naši nejmladší benjamínci si poprvé ozkoušeli mistrovskou soutěž.

V kategorii 2017 obsadila Nikolka DUBOVÁ krásné 2.místo🥈. V kategorii 2015 se naše gymnastky seřadily hned pod stupni vítězů – Sofinka KOHOUTOVÁ na krásném 4.místě, Amálka HÝŘOVÁ na 5.místě a Valentýnka HÝŘOVÁ na 7.místě. MOC GRATULUJEME🍀🍀.

V odpoledním závodě, již postupovém na MČR se představily 4 naše gymnastky, které se snažily ve čtyřboji s obručí, míčem, kuželi a stuhou probojovat do 2/3 startovního pole, protože tento výsledek zaručoval postup na MČR. Závod byl náročný, čtyřboj sestav prostě "není žádná sranda", navíc se závodilo do pozdních večerních hodin. Holky ale zabojovaly a zvládly to❣.

Výsledkový servis (pouze výsledky pro ČR) – NST A 2011-2012:

Terezka Kopecká (2011) – víceboj, obruč, míč, stuha 🥈🥈🥈🥈, kužele 🥇

Sydney Kinder (2012) – víceboj 6.místo, obruč, stuha 🥈🥈, míč, kužele 🥇 🥇

Pavlínka Burešová (2011) – víceboj 7.místo

Danielka Frydrychová (2012) – víceboj 11.místo, kužele 🥉

VŠECHNY NAŠE GYMNASTKY SE KVALIFIKOVALY NA MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY. GRATULUJEME A MÁME Z VÁS VELKOU RADOST, I KDYŽ JE PŘED NÁMI JEŠTĚ HODNĚ PRÁCE.

OBLASTNÍ PŘEBOR KATEGORIÍ NADĚJÍ A JUNIOREK B

…roztáčíme kolotoč oblastních přeborů a kvalifikací na Mistrovství České republiky, letos ve zcela odlišném módu kombinace se závodnicemi s cizím státní příslušností. Jako první bojovaly o titul přebornic Prahy všechny gymnastky kategorie B. Pořádání oblastního přeboru se ujal po delší době náš klub, a i když to nebylo jednoduché, pořadatelství nás bavilo a vše klaplo 🧡.

Letos postupovým klíčem procházela polovina českých závodnic a polovina závodnic s cizí státní příslušností, navíc gymnastky bojovaly o přebornické tituly i v jednotlivých ročnících a jednotlivých náčiních. Postupový klíč je asi vždy znakem lehké nervozity, přece jen, postup na Mistrovství České republiky je cílem a vrcholem sezóny pro každou gymnastku.

Nejprve se představily NADĚJE STARŠÍ, kde jsme měly trojnásobné zastoupení. Kája KOTOVÁ, Naty MICHLOVÁ a nově v této kategorii i Eliška KOHOUTOVÁ. Trojboj s obručí, míčem a kuželi zvládly holky statečně a bez hrubých chyb, což neznamená, že chybičky nebyly 🤣🤣🤣 a máme pořád na čem pracovat. Máme ale obrovskou radost, že všechny tři VYBOJOVALY POSTUP NA MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY!!! 👍🍀💪

Výsledkový servis (pouze výsledky pro ČR) – naděje starší B 2011-2012:

Naty MICHLOVÁ (2011) - 🥈víceboj, 🥈míč

Kája KOTOVÁ (2011) - 🥉 víceboj, 🥉míč, 🥈kužele, 🥇 a TITUL PŘEBORNICE PRAHY libovolné náčiní

Eliška KOHOUTOVÁ (2012) – 4.místo víceboj, 🥈míč, 🥈kužele, 🥈libovolné náčiní

Naše juniorky také bojovaly o pouhých 7 postupových míst. Nervozita by se dala krájet, zvláště, když byly na pořadu velice zrádné sestavy se stuhou 😊. Ale pěkně postupně. Holky nejprve předvedly sestavy s obručí, Adina KODÝDKOVÁ i Isi WRIGHT zvládly toto náčiní bravurně, černou minutku a půl si na koberci zažila Ella WRIGHT, kterou obruč opravdu neposlouchala. Závod ale končí po poslední sestavě, tedy jsme bojovaly dál. Holky zvládly stuhy s noblesou a užily si i poslední libovolná náčiní, Adina s Ellou sestavu s míčem a Isi zábavné kuželky. I zde se všem našim gymnastkám ročníku 2008 podařilo VYBOJOVAT POSTUP NA MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY!!! 👍🍀💪V ročníku 2009 nás reprezentovala i Kačka RYBAKOVA, které bohužel postup na MČR unikl jen o vlásek a pěkně zacvičila i Dianka KOPPOVÁ, ale postup byl letos ještě vzdálený. Nicméně nevadí, protože každá zkušenost se počítá a my jsme na vás stejně pyšné.

Výsledkový servis (pouze výsledky pro ČR) – juniorky B 2008-2010:

Adina KODÝDKOVÁ (2008) - 🥇víceboj a TITUL PŘEBORNICE PRAHY, 🥇obruč a TITUL PŘEBORNICE PRAHY, 🥇stuha a TITUL PŘEBORNICE PRAHY, 🥉libovolné náčiní🥈míč

Isi WRIGHT (2008) - 🥈 víceboj, 🥈obruč, 🥈stuha, 🥈libovolné náčiní

Ella WRIGHT (2008) – 5.místo víceboj, 🥉stuha, 🥇 libovolné náčiní obruč a TITUL PŘEBORNICE PRAHY

Kačka RYBAKOVA (2009) – 10.místo víceboj (mezinárodní závod přidružený k OP),

Dianka KOPPOVÁ (2009) – 11.místo víceboj, 🥈obruč, 🥉stuha , 🥉libovolné náčiní

MOC GRATULUJEME VŠEM NAŠIM GYMNASTKÁM A RADUJEME SE SPOLEČNĚ S POSTUPŮ NA MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY🍀🍀🍀, DĚKUJEME NAŠIM TRENÉRKÁM, ROZHODČÍM A RODIČŮM ZA PŘÍPRAVU ZÁVODU!!! 😊.

ME v MG / Baku
ME v MG / Baku

...a máme další skvělé novinky...ani letošní vrcholná evropská soutěž nebude bez účasti našeho klubu. 

KÁJA HAVLÍKOVÁ SI VYBOJOVALA ÚČAST NA MISTROVSTVÍ EVROPY SENIOREK V BAKU. 

V polovině května odcestuje Kája spolu s Denisou Štěpánkovou a Nikolou Novákovou do Azerbajdžánské metropole, kde předvede své sestavy s obručí a kuželi. Přejeme Káje do závěrečné fáze přípravy hlavně pevné zdraví a výdrž, aby své sestavy dotrénovala a předvedla bez chybiček. 

VELKÁ GRATULACE A PODĚKOVÁNÍ VŠEM, KTEŘÍ ZA TÍMTO VELKÝM ÚSPĚCHEM STOJÍ. MOC DĚKUJEME! KÁJO, JSME NA TEBE PYŠNÍ!

KVALIFIKACE JUNIOREK A – 22.04.2023 Vyškov
KVALIFIKACE JUNIOREK A – 22.04.2023 Vyškov

KVALIFIKACE JUNIOREK A – 22.04.2023 Vyškov a 10 medailí pro HODKO HOLKY

Sobota 22.4. byla pro naše juniorky velmi důležitým dnem, protože se konala KVALIFIKACE pro MČR JUNIOREK A, které se bude konat na konci září. Mezi téměř 50 gymnastkami se utkala i pětice našich gymnastek, a to Terka OBSTOVÁ, Alisa SAMAREVA, Johanka BABIŠTOVÁ, Barča KŘÍŽKOVÁ a Natálka LAGRONOVÁ ve čtyřboji s obručí, míčem, kuželi a stuhou. Prvních 25 gymnastek z kvalifikace bude mít možnost startu na podzimním MČR, stejně tak jako i cizinky, které dosáhly stejný počet bodů jako poslední postupující česká gymnastka. 

V první skupině se představily Johanka, Terka a Barča. Byl to velký nápor na nervy, přece jen holky bojovaly o hodně . Všechny od ledna pracovaly na nových sestavách a některé se ještě připravovaly na přijímací zkoušky, takže práce nad hlavu "na všech frontách".

Johanka se startovním číslem 5 zahájila sestavou s obručí, moc pěkně, míč s chybkou na konci, trošku "rozverné" kužele, ale bohužel stuha byla hooodně neposlušná a létala si, kam chtěla. Terezka zvládla projít celým čtyřbojem velmi soustředěně a bez hrubých chyb, z čehož máme velkou radost. Je třeba hodně pracovat na výrazu a artistice, ale celkový výkon pěkný, zejména sestava s míčem se moc povedla. Barču hooodně moc potrápil míč, ale pěkně provedla sestavy se stuhou a kuželi. A Natálka válčila se stuhou a míčem, ale pěkně se povedla zejména obruč. Alisa se s obručí proběhla za závodní plochu, ale jinak také podala velmi vyrovnaný výkon. 

Výsledkový "Babylon" tedy následující: VŠECHNA NAŠE DĚVČATA POSTUPUJÍ NA PODZIMNÍ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY JUNIOREK A což je opravdu velká PARÁDA. Víceboj závodnic České republiky: Terezka OBSTOVÁ 3.místo, Johanka BABIŠTOVÁ 5.místo, Natálka LAGRONOVÁ 16.místo a Barča KŘÍŽKOVÁ, naše "štístko" 25.místo. 

Víceboj cizinek: Alisa SAMAREVA 2.místo 

Klasifikace jednotlivých náčiní – CZE – ročník 2008: Terka OBSTOVÁ – obruč 3.místo, míč 2.místo, kužele BOŽÍ 1.místo, stuha 2.místo.

Klasifikace jednotlivých náčiní – CZE – ročník 2010: Johanka BABIŠTOVÁ – obruč BOŽÍ 1.místo, míč 2.místo, kužele 3.místo. 

MOC GRATULUJEME, DĚKUJEME MONICE ZA PŘÍPRAVU A VŠEM "FANDIČŮM" ZA PODPORU, ZABRALO TO!!!

KONTROLNÍ ZÁVOD REPRE / 16.04.2023 Jihlava
KONTROLNÍ ZÁVOD REPRE / 16.04.2023 Jihlava

KONTROLNÍ ZÁVOD REPREZENTACE – Jihlava 16.04.2023

Jihlava hostila v neděli 16.04.2023 poslední kontrolní test českých reprezentantek. Kája HAVLÍKOVÁ i tento kontrolní závod zvládla velmi dobře a obsadila celkové 3.místo. Moc gratulujeme.

Výsledky:

1. ŠTĚPÁNKOVÁ Denisa 110,317

2. NOVÁKOVÁ Nikola 110,550

3. HAVLÍKOVÁ Karolína 103,100

4. PODLAHOVÁ Adéla 92,35

5. HORTOVÁ Isabela 49,00 (odstoupila ze zdravotních důvodů)

HRADECKÁ KORUNKA KPMG / Hradec Králové
HRADECKÁ KORUNKA KPMG / Hradec Králové

HRADECKÁ KORUNKA 2023

V neděli jsme s holkami kpmg zavítali na závod do Hradce Králové. Všechny si zaslouží velkou pochvalu, protože díky své píli na trénincích předvedly opět lepší výkony oproti předešlým závodům.

GALATEA CUP 2023 / CHORVATSKO
GALATEA CUP 2023 / CHORVATSKO

GALATEA CUP 2023. 

A opět vyrážíme za hranice všedních dnů, tentokráte do našeho milovaného Chorvatska na mezinárodní závod do Vrsaru….jen pár slov….spolupráce nás baví, do Chorvatska vyrážíme 2 autobusy s českými gymnastkami, nejen z Hodkoviček, ale i z SKP Brno a SKMG Máj České Budějovice, čímž to moc děkujeme paní Jarce Uherkové Zajoncové za organizaci této mega akce a také všem za bezvadnou součinnost v rámci tréninků i závodu, který byl opravdovým dvoudenním maratonem všech kategorií v nabité konkurenci 15 států nejen z Evropy, ale i Austrálie, Nového Zélandu a Chile.

Naše gymnastky se představily v sobotním i nedělním klání, některé závodnice jsme musely z časových důvodů přesunout z kategorií B do kategorií A, ale tohoto nelehkého úkolu se zhostily se ctí a bojovaly velmi statečně….konkurence byla obrovská. Neskutečně kvalitní závodnice ve všech věkových kategoriích, kterým pouze smutně koukáme ve výsledkových listinách na záda, ale i kvalitní výkony českých děvčat, které snesou srovnání s těžkou a vynikající zahraniční konkurencí a snad i naděje, že by se mohlo v české moderní gymnastice blýskat na lepší časy. Výsledkově to nebylo až tak špatné a občas nám i něco "cinklo".

PRE-JUNIOR B 2012: Skvěle si vedla Eliška KOHOUTOVÁ, která ve víceboji obsadila 6.místo, ale vybojovala skvělý bronz za sestavu s obručí a 4.místo za sestavu s kuželi.

PRE-JUNIOR A 2011: Terka KOPECKÁ na výborném 4.místě ve víceboji, 4.místo v sestavě s míčem, 5. příčka za obruč a výborná stříbrná medaile za krásné kužele. Pavlínka BUREŠOVÁ na 13.příčce, 15. místo pro Káju KOTOVOU a 16.místo pro Natálku MICHLOVOU, jejichž výkon byl poznamenám velkou nervozitou a tudíž velkými chybami, ale příště bude určitě lépe.

JUNIORS 2008-2010: Soutěž juniorek a celkem 44 gymnastek…v celkové klasifikaci tohoto "trojročníku" si nejlépe z našich vedla Johanka BABIŠTOVÁ na 21.místě, ale v klasifikaci ročníku 2010 jí patřilo výborné 5.místo a dokonce bronz za sestavu s kuželi . Hned na 22.místě krásně překvapila Kačka RYBAKOVA, která ač z kategorie B, byla skvělá. V klasifikaci ročníku 2009 obsadila Kačka bezvadné 10.místo a Dianka KOPPOVÁ místo 13 . Bára KŘÍŽKOVÁ po hodně nepovedené sestavě s míčem obsadila 29. příčku, ale mezi 2010 perfektní 9.místo, na 32. místě byla Isi WRIGHT, mezi 2008 skvělé 11.místo, na 34. místě Ella WRIGHT a 12.místo mezi ročníky 2008 a na 37.místě Natálka LAGRONOVÁ, ale s pěkným 13.místem mezi gymnastkami ročníku 2010 a 44. Dianka KOPPOVÁ. 

SENIORS: Kája Havlíková s Naty Husovskou neměly vůbec lehkou pozici. Kája neměla dnes vůbec svůj den, náčiní bylo hodně neposlušné, nakonec v trojboji mezi 27 gymnastkami celkové 8.místo pro Káju a pro Naty po "rozsekaném" míči celková 13.pozice…..ALE v klasifikaci nejmladšího seniorského ročníku 2007 obsadila Natálka 7.místo a báječnou 5.příčku za krásnou novou sestavu s obručí. Karolína si odvezla v klasifikaci ročníků 2004-2006 tři stříbrné medaile a jeden bronz.

MOC GRATULUJEME, DĚKUJEME ZA FANDĚNÍ Z DOMOVA, DĚKUJEME VŠEM ČESKÝM ROZHODČÍM A TRENÉRŮM ZA BEZVA ZAHRANIČNÍ ZKUŠENOST

UPREAL CUP

…zbytek týmu TJ Sokol Hodkovičky se vydal v předvečer velikonočních svátků na velmi 1.ročník pohárového závodu UPREAL CUP, který pořádal v krásné sportovní hale v Táboře oddíl Akademie MG Kláry Petržilkové. Moc děkujeme za pozvání, závod jsme si krásně užily a prostředí přímo fantastické. Závodu se účastnil celý zbytek HODKO PARTY a na dálku jsme fandily i Káje v Sofii. Závod byl i s mezinárodní účastí, mohly jsme shlédnout i gymnastky z Německa a Lotyšska. 

NNML 2015 a ml.: V nejmladší kategorii zacvičily sestavy beznáčiní Nikolka Dubová a Sofinka Kohoutová. Opět jsme zůstaly hned pod stupínky vítězů. Sofinka na krásné, i když bramborovém 4.místě a Nikolka na 6.příčce. 

NML A 2013: Dorotka Heinrichová obsadila 9.místo a jen o pár místeček jí utekla účast ve finále, ale moc chválíme za druhou nejvyšší známku v klasifikaci sestavy s obručí.

NST B 2011-2012: Kája KOTOVÁ si vedla výborně i v tomto závodě, kdy opět stanula na nejvyšším stupínku a obsadila 1.místo , Natálka Michlová nezaostala a vybojovala krásné 3.místo zejména pěkně zacvičenou sestavou s obručí. Elišce Kohoutové patřilo 4.místo , ale druhé nejvyšší hodnocení sestavy s kuželi. 

NST A 2011-2012: v této kategorii se představilo celkem 22 gymnastek, mezi nimi i 4 Hodko holky. Po delší nemoci si závodní koberec "osahala" Terka KOPECKÁ, která vybojovala celkové 2.místo , stříbro jí patřilo i v sestavě s míčem , v sestavách s obručí a kuželi si odváží 1.místo . Do finálových bojů postoupila i Danielka FRYDRYCHOVÁ, která obsadila 7.místo a nás moc těší její 4.příčka v sestavě s obručí. Pavlínka BUREŠOVÁ bohužel pouhá 2 místečka za branami finále na 14.místě, a hned na 15.místě i Sydney KINDER. 

JUNIORKY B 2008-2010: mezi 15 gymnastkami i naše čtveřice. Adina KODÝDKOVÁ na 3.místě a s nejlepším hodnocením za míč . Kačka RYBAKOVA na 4.místě a s třetí nejvyšší známkou za obruč. Na 6.místě Isi WRIGHT, ale krásné za "konečně" povedené kužele a 14.místo pro Dianku KOPPOVOU 

JUNIORKY A: naše pětice si věru nevedla špatně, kvalifikace pro MČR se blíží, máme radost, dobrý pocit a snad i trochu času nešvary v sestavách ještě zvládnout a vylepšit. Vítězkou se stala s velmi komfortním náskokem Alisa SAMAREVA, která si svoji zlatou sbírku obohatila i za sestavy s míčem a kuželi a stříbro získala v sestavě s obručí. Na 2.místě skončila Johanka BABIŠTOVÁ a stříbro jí patří i za míč a bronz za kužele . Terezka OBSTOVÁ na 4.příčce víceboje, ale stříbrná radost za kužele a stuhu . Natálka LAGRONOVÁ celkově 9., těsně za branami finále, ale krásné 4.místo za kužele a Barborka KŘÍŽKOVÁ na 13.místě, ale pěkné 7.místo za sestavu s míčem.

SENIORKY A: Naty Husovská statečně ve trojboji sestav ve velkém souboji s Lotyšskou reprezentantkou. Celkově 2., ale dvě skvělá první místa za obruč a stuhu a stříbro za kužele , které se zatím moc nedaří udržet na koberci .

MÁME RADOST, ŽE PO OPERACI UŽ S NÁMI "KOUČOVALA" TRENÉRKA MONČA A MOC GRATULUJEME!!!

SOFIA CUP 2023 – KÁJA HAVLÍKOVÁ BOJUJE O ÚČAST NA MISTROVSTVÍ EVROPY !!! 

Mílovými kroky se blíží Velikonoce….sice si dáme volno, ale závodíme na mnoha frontách…tedy začněme odshora….O velikonočním víkendu již tradičně hostí bulharská Sofie velké mezinárodní klání SOFIA CUP. Letos se účastnilo 34 zemí z celého světa a česká reprezentace se účastnila v plném složení juniorek i seniorek. Pro všechny české reprezentantky bylo toto klání zároveň dalším kontrolním měřením sil. Kája se v pátek představila v sestavách s míčem a obručí a v sobotu se stuhou a kuželi. Páteční výkon Káji můžeme hodnotit více než kladně, i přes velkou chybu v sestavě s míčem jí patřilo mezi 46 gymnastkami, které byly klasifikovány ve víceboji (vždy 2 ze státu) pro nás výborné 21.místo. V sobotu si ale bohužel Kája "navařila kyblík zkyslé kaše" především nepovedenou sestavou se stuhou, která byla takovým malým stuhovým peklem, kterým musela Kája projít, ale i to k vrcholovému sportu patří. Kája se nevzdala a velmi slušnou sestavou s kuželi ukončila své dvoudenní zápolení, aby mezi českými reprezentantkami zaujala opět 3.místo. V klasifikaci jednotlivých náčiní mezi 62 gymnastkami jí patřilo 24.místo v obruči, 32. místo v míči, 33.místo v kuželích a "šílené" 60.!!!! místo v klasifikaci sestavy se stuhou. Kája vylepšila své známky za artistiku a pracuje i na obtížnosti sestav, pořadí okolo poloviny startovního pole je pro nás velkým zlepšením a motivací pro další práci. 

ZÁVĚREM VELKÉ PODĚKOVÁNÍ LUĎKOVI VIDLÁKOVI ZA TRENÉRSKÉ VEDENÍ. Luďo, díky!

Aprílový víkend si užily i holky z kombinovaného programu, které se vydaly na Velikonoční závod do Tábora. Účastnila se 4 děvčata a předvedla slušné výkony s hezkým výrazem a bez velkých pádů, chyb a karambolů.Ve startovním poli se vůbec neztratily a zaslouží si velkou pochvalu a přejeme jim hodně sil a píle do přípravy před dalšími závody v Hradci Králové, Plzni, Klánovicích a u nás na domácím Monet Cupu. 

...a jdeme dál...hola hola Apríl volá :-) …vykračujeme levou nohou do aprílového měsíce, který bude nabitý gymnastickými soutěžemi a na konci měsíce se pomaličku blížíme i k zahájení soutěží přebornických a mistrovských…. Tedy první aprílový víkend jsme vyrazily do Hradce Králové….tradiční AJUR CUP…MEMORIÁL RADKA URMINSKÉHO bychom chtěly tentokrát okomentovat takovým malým dopisem tam nahoru:

Milý Radku,

Již nějaký čas tu mezi námi nejsi, ale my na Tebe s láskou vzpomínáme a jsme si jisté, že to seshora monitoruješ a vlastně jsi tu svým nezdolným duchem mezi námi. Zase je duben, tak bereme ten překrásný putovní pohár a jedeme za vámi do Hradce a zkusíme o něj znovu bojovat. Máme pár novinek, máme nová gymnastická miminka 😊, takže spousta práce před námi a doufáme, že i mezi nimi dříme pár talentů, ostatní holky rostou jako z vody, na některé už leze puberta, takže se nenudíme. Tvoje milovaná Kája se dostala do seniorské reprezentace a Natálka Husovská byla v loňském roce na Mistrovství Evropy, máme z nich radost, ale někdy bychom je roztrhly. Všechny holky nás těší, stále válčíme, bojujeme o halu, o nějakou tu korunu, o to, aby bylo dětem v našem sportu dobře. Monča byla na operaci s kolenem, ale za chvilku už bude zase běhat jak o život 😊. Yvona stále vládne závodu svoji svižnou a praktickou rozhodcovskou rukou, a my se k vám všichni rádi vracíme, protože Markéta s Davidem jsou prostě báječní. Zrovna letos jsme vzpomínaly, jak jsi jednou počítal závod systémem "minuta na sestavu stačí" a byli jsme tam skoro do 23.00, moc jsme se nasmáli, tak, jako když jsi tu s námi byl, milý Radku… sumasumárum je to asi všechno, posíláme 💋 nahoru a poslušně hlásíme, že se nám pohár podařilo obhájit a s hrdostí ho vezeme zpět do "bažiny" 😊 v Hodkovičkách a budeme ho celý rok opatrovat.

Máme Tě rády a příští rok zase na viděnou.

Tvoje Hodko holky

A ještě výsledkový servis:

NNML 2017: Nikolka Dubová 🥈

NNML 2015: Sofinka Kohoutová 5.místo, Amálka Hýřová 7.místo, Valentýnka Hýřová 10.místo

NML A 2013-2014: Dorotka Heinrichová 7.místo

NST B 2011-2012: Kája Kotová 🥇🏆, Natálka Michlová 🥉, Eliška Kohoutová 6.místo

NST A 2011-2012: Dáňa Frydrychová 4.místo, Pavlínka Burešová 5.místo

JUNIORKY B 2009: Kačka Rybakova 🥈

JUNIORKY B 2008: Ella Wright 🥇🏆, Adina Kodýdková 🥈, Isi Wright 4.místo

Juniorky A 208-2010: Terka Obstová 🥇🏆, Johanka Babištová 🥈, Alisa Samareva 5.místo, Barča Křížková 6.místo, Natálka Lagronová 9.místo

SENIORKY A 2007 a st.: Kája Havlíková 🥇🏆, Natálka Husovská 🥉

!!!! MOC GRATULUJEME K OBHAJOBĚ POHÁRU!!!!

BIZON CUP 2023….děvčata z kombinovaného programu nám také dělají obrovskou radost, hlavně tím, že se svými trenérkami připravily krásné sestavy a účastní se pohárových závodů po celé republice, jakým je i tradiční BIZON CUP. Holky, moc vám fandíme a gratulujeme k pěkným výsledkům. JEN TAK DÁL 💞🍀💞🍀💞🍀!!!!